Vyberte si pejska

Vyberte si pejska https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42094/bmid_vyberte-si-pejska-I9X-42094.jpg 5 18 2

Stručný informativní popis nejběžnějších psích plemen. 2., dopln. a upravené vyd.

Leona333
14.11.2022 5 z 5

Tak tuhle malou knížku o psech, byl svého času..., kumšt sehnat. Ona prostě v osmdesátkách nebyla lehce v knihkupectvích k mání... Takže jsem byla úplně "na větvi," když mi jí jednoho odpoledne, můj prastrýček přinesl.
Skákala jsem asi deset minut radostí po gauči a pak jsem s knížkou odběhla ven, si jí číst a hlavně prohlížet.
Takže díky obsahu jsem se dozvěděla, co mám dělat, aby mi to s pejskem klapalo..., jaká je historie psů, naučila se malý slovníček odborných výrazů. A vlastně i přesvědčila mé hodné rodiče, abychom si toho ,,fešáka" ze strany 209 rozhodně pořídili.
Povedlo se! Tohle psí plemeno, je neodmyslitelným parťákem naší rodiny, díky této encyklopedii už léta. ; )

newtory
12.10.2021 5 z 5

Dlhé roky počas zdanlivo vlečúceho sa detstva to bola moja najobľúbenejšia kniha, ktorá ma verne ako psík sprevádzala počas snívania o nesplniteľnom sne: Pes v bytovke.
Dnes som už zo sna vyliečený, psíka mať nemusím, ale vďaka tejto relatívne útlej knihe dokážem o kynológii blufovať ako starý psíčkar.

psi zvířata, fauna

Ivo Vaculín
česká, 1931
1989  67%Bohatýři dávných časů
1986  90%Vyberte si pejska
1994  92%Encyklopedie moderní dívky
1993  0%Záhada jezera Labynkyr
1979  0%Na shledanou, Beskydy

Kniha Vyberte si pejska je v