Vůně květů lásky

Vůně květů lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37963/mid_vune-kvetu-lasky-aS1-37963.png 4 10 4

Rodinná sága, odehrávající se během jednoho roku. Z obyčejného příběhu jedné průměrné rodiny vyvěrá určitá stálost rodičů středního věku v kontrastu s neustálými změnami dospívajících dětí. Dvanáct měsíců strávených v jedné rodině, ač představuje jistý průřez, nás nepřímo zavádí k myšlence, kolik se toho během jediného roku změní, kolik v sobě překonáme, kolik získáme a ztratíme? Autorka nám pootevře vrátka do mysli hrdinů a dá nám nahlédnout do vážení podobných úvah. A ptáte se, jak to bude s láskou? Její květy zavoní v srdcích postav jako platonické přátelství, vášeň nebo mateřská něžnost.... celý text

JancaMia
10.01.2021 2 z 5

Šlo to,chvílemi jsem se ztrácela ..

Jajina555
28.12.2015

Hezká knížka

Miška14.07
21.07.2014 4 z 5

To byla úplně boží knížka. ♥♥♥ V nějakých momentech jsem i brečela. Tak "romantické" Jedna z mých tři nejoblíbenějších knížek. Úžasné, vřele doporučuju ♥♥♥

polly43
11.07.2014 4 z 5

Je to první kniha od této autorky,kterou jsem četla.Velmi se mi líbily rodinné vztahy.Určitě se k této autorce ještě vrátím.Doporučuji.