Všichni Esperanzini svatí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Esperanza hledá svou zmizelou holčičku Blanku a vydává se na bolestnou, magickou, zábavnou i poučnou pouť. Originálně napsaný příběh chytne za srdce mnohého čtenáře. Esperanza se mění v průběhu děje z naivní ženy na ženu nezávislou, samostatnou a milující.

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/101360/vsichni-esperanzini-svati-101360.JPG 55
Žánr
Literatura světová, Romány
Vydáno, Columbus (ČR)
Orig. název

Esparanza, 1998

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Všichni Esperanzini svatí

Přidat komentář
Hanina61
31. července

Naprosto úžasná kniha ve stylu magického realismu, od které jsem se nedokázala odtrhnout. Viděla jsem, jak ji zastrčila do police nádražní knihovničky jedna holandská turistka a hned jsem si ji tam vzala. Knížku v angličtině jsem během cesty tam a zpátky doslova "zhltla". Pak jsem ji vrátila do knihovničky... Uplynul nějaký čas a já si na ni vzpomněla a říkala jsem si, že bych si ji ráda někdy přečetla znovu... a hle, našla jsem ji (tentokrát v češtině) ve stejné nádražní knihovničce... taky kus magického realismu! Vřele doporučuji k přečtení... :-)

Janamarie
19.01.2012

Zpočátku se děj může zdát být morbidní až hororový, dál se pomalu a plynule rozvíjí do své pravé podoby, chvílemi vážný, chvílemi humorný, ale plný odhodlání hlavní hrdinky, citu, víry a naděje… Román je psán ve stylu mistra magického realismu Gabriela Garcíi Márqueza !

Autor knihy

Kniha Všichni Esperanzini svatí je v

Přečtených8x
Knihotéce2x
Chystám se číst1x