Všem klukům, které jsem milovala

Všem klukům, které jsem milovala https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248725/bmid_vsem-klukum-ktere-jsem-milovala-248725.jpg 4 1717 401

Milostné dopisy mají mnoho podob. Lara Jean nikdy žádný nedostala, ale pár už jich napsala – na rozloučenou. Lara žádnému klukovi nedala najevo, že se do něj zamilovala. Místo toho mu napsala dopis o tom, jak se cítí, pečlivě ho zapečetila a schovala do krabice pod svou postelí. Ale jednoho dne dopisy z krabice zmizí a Lara zjistí, že je někdo rozeslal. A najednou musí čelit všem svým pocitům, které před světem – a hlavně přímo před adresáty – pečlivě ukrývala! A jak se postupně vyrovnává s minulostí, zjišťuje, že něco dobrého to rozeslání dopisů přece jen přineslo.... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

To All the Boys I've Loved Before , 2014

Donna_Lucca
23.03.2017 5 z 5

Kniha mě naprosto pohltila a jsem vděcná, že jsem měla druhý díl po ruce hned!

Kitty18
12.03.2017 5 z 5

Velmi hezky napsaná knížka, která vám hned přiroste k srdci stejně jako mě. I když jsem si ji už přečetla v knihovně, tak jsem stejně neváhala a pořídila si ji domů :) Je to jedna z mých knížek, ke které se moc ráda vracím. Vřele doporučuji :3 určitě stojí za přečtení :) A pokud se vám zalíbí stejně jako mě, tak si nezapomeňte přečíst i další díl(y) :)

salča
03.03.2017 5 z 5

Krásná,romantická a čtivá knížka.Ačkoliv nepatřím do kategorie -náctiletých,moc jsem si příběh užila.Navíc má knížka moc hezký obal.

DracoMalfoy
17.02.2017 5 z 5

Oddechová knížka na jedno odpoledne která Vám na rtech vykouzlí takový ten připitomělý úsměv. Vysoké ohodnocení proto, že mi neskutečně zvedla náladu. Jinak taková ta romantická knížka pro náctileté.

bubblebut
15.02.2017 4 z 5

Možná jsem čekala trochu propracovanější a složitější děj, místy se příběh zdál strašně nezáživný, ale jinak moc krásná knížka

Tofinka
15.02.2017 4 z 5

Přiznám se, že mě ze začátku kniha moc nezaujala a nemohla jsem se přinutit ji přečíst.
Ale jsem ráda že jsem se přinutila, protože toho rozhodně nelituju:)

ooZDEŇKAoo
01.02.2017 5 z 5

Krásná kniha

Eleanor-ka
20.01.2017 2 z 5

Příliš jednoduché, příliš dětinské, příliš dokonalé.
Už je to delší doba, co mi bylo 12, takže nadchnout se pro tuto oddechovku se nijak zvlášť nedokážu. Nemluvně o tom, že se nejedná o žádný dechberoucí slaďák, při němž by vám ukáplo několik slz, ale zkrátka jde o primitivní vyprávění "milostných" vztahů, které v dnešní době zažije každá náctiletá dívka.

Sabin
28.12.2016 2 z 5

Knížka mě dost zklamala, čekala jsem něco trcohu víc "vyspělejšího". Asi je to zaměřené na mnohem mladší čtenářky. Jinak mi přijde jak kdyby to psal někdo, kdo si s sebou nebyl jistý, občas kapitoly nebo odstavce špatně navazovaly a to taky nebylo příjemné při čtení. Chyby v překladu nebo i v gramatice, to když už si těch hrubek všimnu já, tak to už musí každý. Taky jsem myslela, že hlavním tématem budou právě ty dopisy, které mi v knížce přijdou odfláknuté a odstavené na druhou kolej, děj knížky nezáživný s otevřeným koncem. Za mě 2*, víc dát nemůžu.

Alien.
28.12.2016 4 z 5

Je to taková ta typická pohodová knížka. Zajímavý příběh a knížka je krásně napsaná :) Doporučuji.

Terinka22
23.12.2016 5 z 5

Tahle kniha se mi strašně moc líbila! Před chviličkou jsem ji dočetla a musím říct, že snad nejrychleji ze všech knih, co jsem měla a hrozně mě bavila. Ztotožňovala jsem se s hlavní postavou, možná až příliš, a všechny její trable jsem prožívala s ní. Knížka je strašně čtivá a nevytkla bych jí vůbec nic! Strávila jsem nad ní celý dnešní den a ani na chvilku jsem neměla pocit, že mě to nudí a musím podotknout, že to se mi často nestává, miluju knihy, ale ve většině případů se ve čtení nedokážu koncentrovat tak dlouho v kuse. Ano, chápu, že pro některé náročnější čtenáře, je styl knihy moc jednoduchý, možná nudný, nevím, ale já tento názor nesdílím.
Nejprve jsem chtěla hodnotit 4-mi hvězdičkami, protože se mi vůbec nelíbilo zakončení knihy, když jsem ale zjistila, že má knížka druhý díl, tak jsem byla přímo nadšená! Proto nemůžu jinak, než hodnotit plným počtem, jelikož opravdu nemám jedinou výtku! Jenny Han odvedla skvělou práci, jsem strašně zvědavá na druhý díl a doufám, že moje hodnocení bude stejně pozitivní a že příběh dopadne tak, jak si přeji.

Burák
16.12.2016 4 z 5

Opravdu povedený dívčí román o prvních láskách a rodinných vztazích. Škoda jen, že už nejsem věkem úplně cílová skupina, to bych si knihu užila asi ještě víc.
Je to psané hodně čtivě, a i když samotný příběh plyne spíše pomalu, s knížkou je vám tak nějak pěkně, že se vám ji nechce odložit.
Hodně se mi líbil vztah sester Songovek, který se celým příběhem proplétá a ovlivňuje hlavní zápletku.
Sama za sebe oceňuju, že knížka obstojí i bez popisování prvních sexuálních dobrodružství. Naopak podle mě citlivou formou vybízí k tomu nikam nespěchat, přitom prudérní určitě není. Jestli to ale ocení i teenagerky, kterým je kniha určená, to nevím... :)

e.llis
05.12.2016 odpad!

Přijde mi, že tuto knihu napsal nějaký muž a snažil se jí poukázat na ženský smysl komplikovat věci. Taková parodie typu: "Proč to dělat snadně, když to jde složitě?"

Nejspíš už byla kniha přes mou věkovou kategorii, ale v knize mě štvali asi všichni.
Musela jsem se držet, abych se nešklebila u fakt děsných rozhovorů a občas jsem s knížkou hodila o matraci (opatrně, aby se jí nic nestalo, samozřejmě) a odešla, abych ji náhodou nezneškodnila. Mluvím o rozcupování papíru, který bych samozřejmě recyklovala a snažila se nahradit tu škodu stromů, co musely trpět kvůli TOMUHLE! Uf..

Když teď dovolíte, zapomenu, že jsem tu knihu četla a vrátím se ke svému životu.

PS: Jedna hvězdička za nápad s dopisy. I když je pěkná pitomost nadepisovat i adresy apod.

sun.from.ibiza
30.11.2016 4 z 5

Krásná odpočinkovka. Asi už jsem na takové knihy stará, nu což, i tak mě bavila :). Opravdu milé čtení.

daniela58
24.11.2016 4 z 5

Tahle kniha mě nesmírně bavila!Vtipný a zároveň krásný příběh.O Vánocích si ji plánuji přečíst ještě jednou.

bookworm_plants
23.11.2016 5 z 5

Úžasná knížka, zamilovala jsem se do ní, je fakt že, je lepší než druhý díl. Který, mě bohužel zklamal.
Ale, jinak se výborně četla, vtáhla mě do děje. Je to taková slaďárna a hlavně oddechové čtení. :-) Někdy jsem se fakt nasmála. :-)
Byla jsem s ní spokojená, asi nemám, co vytknout.
Krásný obal 5*

daza.dt
02.11.2016 5 z 5

Jak už tady někdo pral přede mnou - taky už asi nepatřím mezi sílovou skupinu, na kterou je tato kniha zaměřena, ale nelituji, že jsem jí četla. Kniha se četla sama, byla to miláoddychovka. Jsem ráda, že jsem si jí přečetla. Milá rodina, soudržnost sester, začínající vztahy, přátelé a jejich pomoc. Doporučuji.

marta14
01.11.2016 5 z 5

Knihu mi půjčila kamarádka.Nečekala jsem že to bude tak dobré!

AnetaM
15.10.2016 5 z 5

Já tuhle knížku prostě miluju!!! :)

svobonís
13.10.2016 5 z 5

Jsem ráda, že jsem si ji přečetla. Rozhodně předčila má očekávání:):)

dopisy zfilmováno rodina první láska pro dívky pomsta škola pro dospívající mládež (young adult)

Jenny Han
americká, 1980
2015  83%Všem klukům, které jsem milovala
2016  82%P.S. Stále Tě miluju
2012  76%Léto, kdy jsem zkrásněla
2017  80%Navždy s láskou, Lara Jean
2017  76%Oko za oko

Kniha Všem klukům, které jsem milovala je v

Přečtených2 504x