Všem klukům, které jsem milovala

Všem klukům, které jsem milovala https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/259405/bmid_vsem-klukum-ktere-jsem-milovala-259405.jpg 4 1719 401

Co by se stalo, kdyby všem klukům, kteří se ti líbili, někdo najednou sdělil, že ses do nich zamilovala…? Milostné dopisy mají mnoho podob. Lara Jean nikdy žádný nedostala, ale pár už jich napsala – na rozloučenou. Lara nikdy nedala žádnému klukovi najevo, že ho má ráda. A když už nechtěla být zamilovaná, napsala dopis o tom, jak se cítí, pečlivě ho zapečetila a schovala do krabice pod svou postelí. Ale jednoho dne dopisy z krabice zmizí a Lara zjistí, že je někdo rozeslal. A najednou musí čelit všem pocitům, které před světem – a hlavně přímo před adresáty dopisů – pečlivě ukrývala! A jak se postupně vyrovnává s minulostí, zjišťuje, že něco dobrého to rozeslání dopisů přece jen přineslo.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: ekniha , CooBoo

To All the Boys I've Loved Before , 2014

Amy05
15.04.2021 3 z 5

3,5⭐️/5⭐️
Jako první bych chtěla poděkovat xxxxxx, za to, že uspořádala toto společné čtení, jinak bych se ke knížce dostala až za dlouhou dobu. Jako první jsem teda viděla film, protože jsem prostě nemohla odolat tomu “hajpu” ohledně filmu, který se mi moc líbil, teď ale zpátky ke knížce. Líbil se mi ten nápad s tím, že Lara Jean napsala dopisy všem klukům, které milovala, aby se “zbavila” té zamilovanosti. Hodně lidí říká, že jim strašně vadila hlavní hrdinka, její chování, to celkem nechápu, mně přišla Lara v pohodě, ano některé její myšlenkové pochody byly takové...., ale jinak byla moc fajn postava. Peter, to já můžu, moje slabost pro cute kluky, Peter byl prostě moc fajn a shipovala jsem je s Larou. Sestry Lary mi v knížce moc nesedly, byly mi strašně nesympatické, ale ve filmu je mám ráda nebo alespoň Kitty. To by bylo tak nějak k postavám co mě zaujaly. Děj krásně plynul, byl hodně svižný, “žádné zbytečně popisy”, takže jsem knížku přečetla za jeden den. Jak bych knížku shrnula, roztomilá, sladká romantika, která se skvěle hodí k odpolednímu lenošení. Doporučuji.

KatyM.
14.04.2021 4 z 5

Ke knize jsem se dostala náhodou a nelituji. Super oddechovka, určitě si přečtu i další díly.

zuzana4291
11.04.2021 5 z 5

Preferuji knihu před filmem, takže jsem začala s ní. Tato kniha na mě působila svěžím dojmem, četla jsme jí jedním dechem. A díky zaplatkám byla zajímavá.

MilackovaN
10.04.2021 5 z 5

Nejdříve jsem viděla film na Netflixu a zaujal mě natolik, že jsem si chtěla přečíst i knihu. Četla se mi dobře, ale nic nového mi oproti filmu nepřinesla... Většinou se toho v knize dozvím více, ale v tomto případě mi film přišel propracovanější. I tak ale knihu hodnotím jako oddechovou a nezklamala mě.

JanaKacirkova06
23.03.2021

Takže knížka byla fajn, ale halooo je to asi první knížka u který se mi víc filmový zpracovaní za mě 8/10 :)

Tessia
19.03.2021 4 z 5

Jsem tak neskutečně ráda, že jsem se ke knize konečně dostala. Tohle byla totiž ta nejvíc roztomilá věc na světě! Autorka v knize hezky zpracovala rodinné vztahy. Četlo se to úplně samo, vykouzlilo mi to úsměv na tváři a zvedlo náladu asi tak o tisíc procent.

Enny06
09.03.2021 4 z 5

Super oddechová kniha plná lásky. Moc dobře se to četlo.

Angelika92
09.03.2021 5 z 5

Očekávala jsem od toho mnohem více. Dobře se mi to četla, za 3 dny přečteno. Nemusela jsem se ke čtení nutit. Příjemná, oddechová četba.

P.S. Kniha je rozhodně lepší než film!!!!

Adee.K
03.03.2021 odpad!

Tak já zase popluju proti proudu... Knihu jsem četla v angličtině a jediné pozitivum spatřuji v tom, že byla psána jednoduchou angličtinou, takže jsem tomu rozuměla bez problémů. Ale jinak mě to vůbec nebavilo. Pořád jsem čekala, kdy to začne být zajímavé a ono houby... Pořád se tam jedlo, jezdilo se do školy, chodilo se ze školy... Prostě nuda, nuda, nuda. Dočetla jsem, ale kniha mi nic nedala. Akorát mi sebrala několik hodin života.

knihomolSafira
02.03.2021 4 z 5

Není to špatné, rozhodně si přečtu ostatní díly.

fromywindows
22.02.2021 5 z 5

Jedna z mých oblíbených knižních sériích ! :‐) řekla bych, že to je taková sladká, půvabná romantika pro dívky. Určitě stojí za přečtení:) Čte se to strašně rychle, přečetla jsem to asi za tři dny, kapitoly jsou krátké, a dočtete jednu a hned chcete vědět co bude dál :D❤
Bylo mi líto Joshe, jak se na něj potom Lara Jean vykašlala, a byla furt s Peterem. Přece kvůli vztahů (v jejím případě falešného vztahů) nebudete zanedbávát své nejlepší přátele, to mi na ní docela vadilo.
Peter Kavinsky byl skvělý, co si budem.. věřím že polovina čtenářek co četly tuhle sérii, si zamilovaly Petera :-)
Filmové zpracování bylo tak velmi povedené, ale ještě se mi nestalo že by byl film lepší než kniha:)

Zuzanka45
18.02.2021 5 z 5

Milá kniha, která se čte opravdu sama. Do čtení jsem se nemusela vůbec nutit a bavilo mě to. Určitě je lepší si nejdřív přečíst knihu a potom se podívat na film, jinak tušíte co bude následovat. Kniha se mi líbila, jsem prostě romantická duše. Nejlepší byla Kitty, ty její hlášky stály za to. Knize bych ale vyčetla to, že co stránka to nějaké jídlo. Měla jsem furt na něco chuť. Popcorn, brownies, muffiny, medvídci, cukroví, čokoláda, toasty, cheeseburgery, hranolky, smažák...asi chápeme - jídlo, jídlo a zase jídlo.

VercaV
16.02.2021 4 z 5

Ze života pubertacky, co si mysli ze o lásce vi vše. Závěr docela předvídatelny, ale i tak me čtení velmi bavilo. Bylo to oddechove a odpočinkove. Určitě přečtu i další dily.

Nuttelka
08.02.2021 4 z 5

(Audiokniha)
Tato kniha je taková příjemná oddechovka. Je to nenáročné, strasti -náctiletých, ale moc se mi líbil vztah mezi sestrami a otcem. Lara Jean je takové "střeštiprdlo", ale byla mi sympatická, stejně jako "její" kluci :-) Budu si muset přečíst pokračování, abych věděla, jak to dopadne, nebo si počkám na další audioknihu. A samozřejmě kouknu i na film, jsem zvědavá.

Jurajovamaka
06.02.2021

Pre mladé baby ako stvorené :-)

ElikaS
25.01.2021 4 z 5

Téhle knížky je všude plno, nebo alespoň já jsem na ní jednu dobu neustále narážela. Vzhledem k tomu, že mám young adultky ráda, tak jsem si na ní konečně udělala čas a pustila se do ní. Poslouchala jsem ji jako audioknihu, kterou namluvila Eva Josefíková a musím říct, že podle mě knížce dost pomohla. Příběh není ničím zvláštní ani výjimečný, ale způsob načtení mě bavil, takže jsem si ho celkem užila. Myslím, že knížka je trochu lepší průměr – neurazí, ale ani nenadchne.

kkouzlo
23.01.2021 4 z 5

Knihu jsem objevila díky Čtenářské výzvě, prima oddechovka pro náročný leden. Až teď zjišťuji z ostatních komentářů , že existuje film a další díly...to zkusím

petulkapeta
22.01.2021 4 z 5

Nejdriv jsem viděla film...teď četla knihu a zase se musim kouknout na film...přiběh se mi libil a i to jak se Lara vyrovnavala se svyma laskama...miluju knihy s dopisy...a ten konec...a pak rychle druhy dil...

Booky84
20.01.2021 5 z 5

Krásně čtivá kniha pro všechny romantické duše. Zvažuji i shlédnutí filmového zpracování, což se mi moc často nestává.

Janca001
16.01.2021 5 z 5

První díl mě naprosto uchvátil, že jsem měla sto chutí číst hned další. Tato celá série je úplně skvěle napsána. Já vůbec nemám slov, jak moc mě to bavilo. Poutavý děj, romantika, nečekané události, prostě vše, co má ve správné knize být. Jsem moc spokojená se všemi díly této série.