Všem klukům, které jsem milovala

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Milostné dopisy mají mnoho podob. Lara Jean nikdy žádný nedostala, ale pár už jich napsala – na rozloučenou. Lara žádnému klukovi nedala najevo, že se do něj zamilovala. Místo toho mu napsala dopis o tom, jak se cítí, pečlivě ho zapečetila a schovala do krabice pod svou postelí. Ale jednoho dne dopisy z krabice zmizí a Lara zjistí, že je někdo rozeslal. A najednou musí čelit všem svým pocitům, které před světem – a hlavně přímo před adresáty – pečlivě ukrývala! A jak se postupně vyrovnává s minulostí, zjišťuje, že něco dobrého to rozeslání dopisů přece jen přineslo....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248725/vsem-klukum-ktere-jsem-milovala-248725.jpg 4.21287

Všem klukům, které jsem milovala 1.

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo

To All the Boys I've Loved Before, 2014

Kniha Všem klukům, které jsem milovala

Bebe2004
včera

Knížku jsem si přečetla na popud kamarádky a vůbec se mi do ní nechtělo. Obecně většinu doporučených knih se mi nechce číst. Ale snažím se překonat a obvykle nejsem zklamaná. Ani tady jsem nebyla. Byla to prostě taková ta typická holčičí romantika. Letos jsem se i koukla na film - taky moc pěkný.

janakovak

Za mě byla kniha úplně skvělá, sice trošku naivní, ale v téhle těžké době jsem to uvítala. Lara Jean mi přirostla k srdci tak jako Kavinský. Sice vypadá jako klasický středoškolský frajírek, ale pod tou fasádou se skrývá něco víc.
Také se mi líbil vztah mezi sestrami, i když to mezi nimi občas skřípalo, ale mezi jákymi sourozenci ne.

Josh mě občas v některých částech dost otravoval. Hlavně, když se snažil Laru " dostat". Už jen z principu si to radši měl nechat pro sebe, přeci jenom chodil s její setrou.

Kniha se mi líbila možná ještě vice jak film.

Lucynell

Krásné, nenáročné a čtivé čtení. Tuto knihu mám moc ráda a občas se k ní vracím, protože jsem si moc oblíbila Laru Jean i Petera Kavinského. Za mě knížka rozhodně lepší jak film.

katallinka

Takové milé nenáročné čtení. Bohužel už asi nic pro mě, ale v 16 bych takovou knihu milovala.

Luc.i

Tohle je poměrně známá a oblíbená knížka a proto jsem se jí tak trochu vyhýbala. Nakonec jsem v knihovně narazila na první díl a jsem ráda. Typická romantická, je to totálně sladký, roztomilý a vtipný. Většinu knížky jsem se usmívala nebo smála na hlas. Několikrát jsem četla různé recenze, kde se objevovalo, že je hlavní hrdinka nepříjemná ale mě přišla celkem fajn taková praštěná holka co je trochu mimo. Příběh je předvídatelný a asi se dá odhadnout jak se to bude odehrávat a stejně mě sem tam něco překvapilo. Těším se na další díly. Celkem 4,5/5* super romantarna.

Market116

To byl tak krásně romantický příběh...opravdová slaďárna ♥ velice čtivá, vtipná a celkově příjemná.
Laru Jean jsem si hned oblíbila... i přes svou nesmělost byla dost odvážná...stejně tak i její rodinka byla suprová...ale Kitty bych asi přetrhla za to, co udělala...vlastně jsem si hned myslela, že to byla ona...
Jinak musím říct, že z kluků se mi stejně nejvíc zamlouval Peter...hrozně se k sobě s Larou hodí a doplňují se. Za to Josh mě spíš štval...
Každopádně se už těším na další díl. A určitě si pustím i film. Doporučuji

katasokolov

Moc krásná knížka!! Hned se jdu pustit do pokračování, abych byla připravená na film, který má vypustit Netflix.

Ronnie68

Knihu jsem dostala od kamarádky s tím, že jsem netušila, co bych od ní mohla očekávat .... a mile mě překvapila ... začetla jsem se hned .. a přelouskán docela rychle ...

Hořká chuť lásky
Hořká chuť lásky