P.S. Stále Tě miluju

P.S. Stále Tě miluju https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284294/bmid_p-s-stale-te-miluju-KpP-284294.png 4 1021 196

Lara Jean nečekala, že se doopravdy zamiluje do Petera. Vždyť jen předstírali, že spolu chodí. Ale v jednu chvíli oba předstírat přestali a najednou je Lara Jean zmatenější než kdy dřív a neví co dělat. A pak se do jejího života vrátí kluk, co se jí dříve líbil, a spolu s ním i to, co k němu cítila. Je možné, aby byla holka zamilovaná do dvou kluků najednou? Půvabné pokračování knihy Všem klukům, které jsem milovala ukazuje, že láska není nikdy jednoduchá, ale že možná to ji činí tak úžasnou.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

P.S. I Still Love You , 2015

klarinet02
17.01.2019 5 z 5

Miluju, prostě to miluju.

Leňulaaa
23.11.2018 3 z 5

Na začátku jsem knihu četla jedním dechem, byla jsem zvědavá jak bude pokračovat, stránky doslova ubihaly. Takže začátek super. Bohužel následoval prostředek kdy se to neskutečně tahlo. Dej začal být napínavý a opět rychle ubihal až od části kdy začali hrát hru. Nicméně kniha byla opět fajn. Už mi začíná být lito, ze třetím dílem to konci.

Karola050716
21.11.2018 2 z 5

Četla jsem, protože mě zajímá, jak to s Larou Jean dopadne, ale to je tak všechno. Tenhle díl byl zvláštním způsobem povrchní. Chápu Laru Jean, čím si ve vztahu s Gen procházela, jak se s ní stále srovnávala, ale tři sta stránek na tyhle rozbory bylo moc. Neměla jsem pocit, že by se to nějak pohnulo a všechny zásadní rozchody, hádky, usmíření, mi naopak přišly moc hrrr..jakože tři stránky budu probírat osudy babky z domova důchodců, ale zásadní vztahový kotrmelec bude mít dva odstavce? Nebylo to úplně špatné, ale takové nevyrovnané...jediná světlá stránka je Kitty, kdyby série pokračovala jejími osudy, jsem první v řadě na pokračování. Jo a mně John tedy nevadil, klidně bych posun tímhle směrem přijala, hlavním postavám jsem právě kvůli té povrchnosti knihy vztah až moc nevěřila.

Ivka14
29.10.2018 4 z 5

Bože tuhle knihu miluji. Bylo tam tolik zajímavých věcí, bylo to napínavé a vůbec jsem se nemohla odtrhnout.

dancav28
03.10.2018 4 z 5

Odpočinková kniha. Příběh se mi moc líbil a hned jdu na pokračování. Jsem ráda, že to Lara J. nakonec s Peterem vyřešila. John McLaren mi tam nějak až moc překážel. Líbila se mi více jednička

__Vev__
02.10.2018 4 z 5

Bylo to příjemné počteníčko. I když dobře, nějak se mi nelíbil John McLaren. Nevím proč, ale prostě Peter je Peter :D. A taky mi místy vadily scény se Stormy a celkově Belleview. Vždycky, když nějaká taková kapitolka přicházela, zrychlila jsem čtení jak nikdy. :D Holt jsem to chtěla mít rychle za sebou. Jinka se mi knížka líbila, míň jako jednička, ale i tak palec nahoru. :)

Ennie
02.10.2018 3 z 5

Mně se tedy první díl líbil mnohem více. Přišlo mi, že to tady bylo víc povrchové (nešel příběh nijak do hloubky) a trošku takové naivní, ale nejsem už úplně cílová skupina, tak možná proto. Ale první díl byl skvělý. No uvidíme, jak to půjde dál :).

betule3
25.09.2018 4 z 5

Druhý díl se mi líbil více, než první. Přišlo mi, že tady bylo víc akce a napětí. A i když mě místy Lara Jean dost štvala, kniha se mi četla skvěle. Na třetí díl se těším, ale abych byla upřímná, docela se ho bojím. :D

Aria131
28.08.2018 5 z 5

2. díl jsem přečetla jedním dechem a to doslova. Nemůžu říct který díl byl lepší a který horší. Je pravda že byla jeda možá dvě kapitoly, které mě nudily. Ale jinak je to opět tak dokonalé a sladké jako první díl. Asi bych ocenila kdyby se v příběhu objevovala víc Chris.
Opravdu mě zajíma jak příběh bude pokračovat a proto si ještě dnes koupím 3. díl.

hradil
20.08.2018 4 z 5

Nemohu dát druhému dílu o Laře Jean plný počet bodů, jelikož mě některé pasáže (hlavně ze začátku knihy) vůbec nebavily. Příběh se začal rýsovat až na posledních 150 stránkách a konec mi přišel zbytečně zbrklý.
ale P.S. Stále tuto sérii miluju

danyinsidebooks
19.08.2018 4 z 5

Přečteno v angličtině, stejně jako první díl a na léto je to ideální oddechovka.

leanechvilova
06.08.2018 5 z 5

Nejlepší díl série. Strašně moc čtivý a nedalo a nedalo se od nej odtrhnout. Rozhodně jsem se do této série zamilovala.

Jupijow
25.07.2018 4 z 5

Slabší než první díl, ale pořád tak miloučky pitomé, že se nešlo od knižky odtrhnout. Budu asi v měnšině, ale za mě rozhodně tým Peter. John je příliš dokonalý :) Myslím, že by bylo moc zajimavé sledovat životní příhěh Kitty, až bude ve věku Lary J. Ta by to jinak rozjela ;)

Alethea_k
08.07.2018 5 z 5

Přeslazený klišoidní příběh, ve kterém se ale dá nalézt spousta pravdy. Před půl rokem bych ještě byla jiného názoru, ale teď můžu s klidným svědomím říct, že jsem tým Johnny. Mladší sestra Kitty je skvělá a po dlouhé době jsem se ztotožňovala s pocity jakékoliv postavy. Takže za mě důkaz, že Jenny Han psát prostě umí. Je to lepší než první díl. O hodně! Takže do třetího dílu jdu hned, jakmile ho lapím v knihovně.

anishta
04.07.2018 4 z 5

Musím říct, že to bylo trochu slabší než první díl, ale stále to neztratilo své kouzlo.. Stále víc si oblibuji Kitty a asi jsem v týmu John...

leník511
15.06.2018 4 z 5

Za mě byl tento díl mnohem lepší než ten první.

MayaBu
04.06.2018 4 z 5

To bylo ale sladké čtení! Všechno, co jsem psala k prvnímu dílu platilo i u tohoto. Tahle série mě skutečně překvapuje a je mi jasné, že třetí díl si nesmím nechat ujít. Jen škoda těch chyb, které se v textu objevovaly.

P. S. Stále miluju Johna Ambrose McLarena :)

Tánička11
01.06.2018 4 z 5

ÚŽASNÝ!!! Čtivé jako všechny knížky od Janny Han, ale abych pravdu řekla těšila jsem se na pokračování s Petrem a dočkala jsem se sice to v jedu dobu vypadalo, že je to velký hajzl a že Lara Jane je zase úplně mimo, ale konec byl správný tak jak měl být. Al přece jen to nemělo na jedničku, která prostě byla dokonalá.

evelis48
31.05.2018 4 z 5

Trošku slabší než jednička, ale hrozně mi vyhovuje styl autorčina psaní. Je to oddechovka, která určitě bude vyhovovat všem, kdo má rád slaďárničky. Strašně se mi líbí nápad s hrou na špiony, protože ve chvílích, kdy to bylo jinak dějově slabší vás drží v napětí alespoň to, kdo tu hru vlastně vyhraje. Super!

šneki
28.05.2018 4 z 5

Slabší 4*. Už to nebyla tak veliká zábava jako první díl, ale na konci byly zase zajímavé zvraty.