P.S. Stále Tě miluju

P.S. Stále Tě miluju https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284294/bmid_p-s-stale-te-miluju-KpP-284294.png 4 1021 196

Lara Jean nečekala, že se doopravdy zamiluje do Petera. Vždyť jen předstírali, že spolu chodí. Ale v jednu chvíli oba předstírat přestali a najednou je Lara Jean zmatenější než kdy dřív a neví co dělat. A pak se do jejího života vrátí kluk, co se jí dříve líbil, a spolu s ním i to, co k němu cítila. Je možné, aby byla holka zamilovaná do dvou kluků najednou? Půvabné pokračování knihy Všem klukům, které jsem milovala ukazuje, že láska není nikdy jednoduchá, ale že možná to ji činí tak úžasnou.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

P.S. I Still Love You , 2015

nikol140988
06.03.2020 5 z 5

krásná kniha,při čtení jsem se vždy odreagovala. Vřele doporučuji

Petra-1
13.02.2020 4 z 5

Moc hezká kniha. Výborně hlavní postavy. Hezky popsané dospívání, co je na něm hezké i to smutné, ztráta přátelství, získávání nových přátel.

bara-z5649
09.02.2020 5 z 5

Skvělá oddechový kniha. Tímto J. H. znovu ukázala, jak skvělá autorka je.

Teniskaha
08.02.2020 2 z 5

Už to není pro mě tak super jako první díl. Vlastně dost velká nuda to je.

nikiss76
07.02.2020 4 z 5

Druhý díl mě bavil více než první. Líbí se mi holky Songovky jejich korejské tradici, vzájemná náklonost sester a pevné pouto, které mezi nimi je. Lara Jean mi někdy přijde příliš dětinská, ale jinak mě celý příběh bavil moc a určitě si přečtu i pokračování. Jsem celkem zvědavá jestli láska mezi Larou Jean a Petrem vydrží až do závěrečných kapitol, zřejmě by mě mrzelo kdyby ne.

natylavirova
13.01.2020

Tento díl mě bavil o něco méně než první. Ale kniha se mi četla velmi dobře a rychle.
V tomto díle knížky je Lara Jean zamilovaná do Petera. Ale Lare Jean se do života vrátí kluk, kterého měla dříve ráda. A spolu s tím i to co k němu cítila.
Dobře vžívá do postav knížky a jejich pocitů.
Knížku můžu doporučit všem, kteří mají rádi životní příběhy mladé dívky a o lásce, kterou prožívá.

julythreemosen
11.12.2019 5 z 5

Taková jednohubka... Knihy od Jenny Han se mi prostě děsně líbí, i když jsem už dávno za příslušnou věkovou hranicí. No, to už musí být něco, že. Je to velmi roztomilé, čtivé, děj plyne dobře a mizí pod rukama, a prostě chcete vědět, jak to vlastně sakra s tou Larou Jean skončí? Moc dobré, velmi se těším na třetí díl..

AnDyB
02.12.2019 3 z 5

Kniha je strašně čtivě napsána. Autorka má na to prostě dar, jelikož pokaždé nemůžu uvěřit že už čtu poslední stránku. Nicméně jsme trochu zklamaná z 2. dílu co se tyče příběhu. Nápad super, zápletka s klukama, super ! Jen prostě dost pomalý rozjezd. Možná je to jenom můj osobní pocit. Přesto první díl nasadil Laďku hodně vysoko, kde jsem dala 5/5⭐️. Tento díl měl za mě moc pomalý rozjezd. Abych jen nekritizovala, knížka jako taková mě zase bavila a hned jsem sáhla po 3. díle. Také se mi moc líbilo, jak autorka dokázala čtenáři dát ty správně emoce ke každé postavě. (SPOILER v jednu chvíli jsem opravdu měla favorita Johna, a vlastně stále ho rada mám. Trochu mě štvalo neustále řešení videa, které se rozesílání po internetu. Ale zase oceňuji ze autorka opravdu vystihuje věk postav.)

Irimie
01.12.2019 4 z 5

O něco slabší než jednička, ale i tak velmi dobrá a čtivá knížka. Jen pro mě méně uvěřitelné - nějak mi neseděl ten milostný trojúhelník.

Nany_cz
12.11.2019 5 z 5

Asi nemám co dodat, protože se to četlo skvěle jako první díl a doufám, že ten třetí bude v podobném duchu. Jen mě mrzí, že mě čeká poslední díl, protože mi holky Songovky a taky Peter budou chybět

zaba335
10.11.2019 5 z 5

Druhý díl z téhle série byl stejně dobrý jako ten první. Příběh se dobře četl a čtenář se rychle vžije do postav. Líbila se mi vsuvka s Belleview, domovem důchodců, která děj pěkně okořenila.

Erinien
08.11.2019 3 z 5

Líbilo se mi méně, než první díl. Oceňuji, že postavy se chovají podle svého věku, vlastně je to něco na co nejsem u této literatury zvyklá a zároveň mě to rozčilovalo. V polovině knihy jsem si dala několikadenní pauzu, protože mě nebavilo neustále řešení videa. Potom přišla hra na vrahy, která byla zábavná a objevil se milý kluk, no dočetla jsem to s chutí ale do třetího dílu už nepůjdu.

LucySmile
07.11.2019 5 z 5

Jednoduché, milé, krásné... Co víc dodat?

Kacennnka
02.11.2019 5 z 5

Trochu slabší než první díl, ale budete to milovat.

zaandulee
27.09.2019 3 z 5

Pěkná kniha, romantická - oddechové čtení.

Magdyla.8
22.09.2019 3 z 5

Zase milý druhý díl, rychlé čtení, má to spád, lásku, akci. Ale když se dočtete až do konce a shrnete si knihu, zjistíte, že se vlastně nic moc nestalo. Možná jenom postavy trochu dospěly.

Evr
15.09.2019 4 z 5

***SPOILERY***
Tento druhý díl mi přišel tak trochu o ničem. Bohužel jsem se na film podívala hned po přečtení prvního dílu a jak tvůrci filmů mají v oblibě - do filmu zahrnuli i některé části, které se odehrály až ve druhém dílu. Z toho jsem byla trochu zklamaná, protože mi to prozradilo asi tak 60 stran z druhého dílu. I když ve filmu to bylo zmíněno jen tak okrajově.
Tato sérii by se spíše líbila holkám 13+. Trochu mě to zklamalo, že se nic moc zajímavého nestalo. Ohledně Gen a jejích problémech v rodině... jakože cože? Taková blbost? Vážně autorka nemohla přijít s něčím lepším? Fakt jsem čekala nějaký větší drama. Taky se mi občas začaly plést postavy Josh a John. Josh se v tomto dílu vyskytl asi tak 2x? John to aspoň trochu ozvláštnil.
Ale abych nebyla jen negativní, vyjasnili se tam i věci z prvního dílu, které tomu daly větší sílu. Do třetího dílu se mi už moc nechce. Jen doufám, že to bude lepší než tento díl a odehraje se tam větší drama.

SelenaDemi428
13.09.2019 3 z 5

První díl mě bavil hodně, druhý byl naopak takový průměr - ani neurazil, ani nenadchnul. I tak to ale bylo pořád čtivé a už se těším na třetí díl.

Veruu95
21.08.2019 5 z 5

Druhý díl série byl také skvělý. Bylo hezké znovu sledovat příběhy oblíbených postav.

Lara Jean a Peter jsou prostě TOP (nic proti Johnovi, ale chápete... :D)

nelcahoseok
18.08.2019 5 z 5

Byla to ta nejlepší kniha kterou jsem si kdy přečetla. Doporučuji :)