Navždy s láskou, Lara Jean

Navždy s láskou, Lara Jean https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335034/bmid_navzdy-s-laskou-lara-jean-c9u-335034.jpg 4 737 164

Lara Jean zažívá ten nejlepší maturitní ročník, který si dívka může přát. Je bláznivě zamilovaná do svého přítele Petera, její táta se znovu žení a Margot se vrátila na léto domů z vysoké. Ale i když je tak šťastná, něco se bude muset změnit… Zatímco Lara připravuje otcovu svatbu, nemůže již přehlížet velká rozhodnutí, která bude muset udělat. Kam půjde na vysokou a co to bude znamenat pro její vztah s Peterem? Už viděla, jak se kvůli tomu trápila její sestra, a nechce zažít totéž. Nyní by měla jít na vysokou i Lara a opustit nejen svou rodinu, ale možná i přítele, kterého miluje. Když jí ale srdce a rozum radí něco jiného, pro co by se měla rozhodnout?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Always and Forever, Lara Jean , 2017

makul
28.06.2019 5 z 5

Zbožňuju tuhle sérii !!!❤

AnetaM
17.06.2019 5 z 5

Miluju! Autorka opět nezkalamala, tahle série mi zůstane navždy v srdci...

Saryinka
02.06.2019 odpad!

No tak tohle byla jedna velká katastrofa.

Myšlenkové pochody Lary Jean nechápu doteď.
A jestli má být celá trilogie romantická, tak to autorka neviděla romantiku ani z rychlíku. Za celou dobu tam byli s Peterem spolu tak 5,5x. Takže kdy, kde a jak si mezi sebou udělali takové pouto?
No, byla to totální ztráta času a už nikdy víc.
Až si budu chtít přečíst o jídle, o pečení a tak, tak si otevřu kuchařku...

adela2230
30.05.2019 5 z 5

Krásné zakončení, člověka opravdu díly pohltí.

mia.com
18.05.2019 4 z 5

Milé, romantické a něžné zakončení příběhu Lary Jean. Teď už se jen těším, až natočí ten druhý film :D

BetyN.
20.04.2019 4 z 5

První díl této série miluji, ale druhý mě zklamal. Proto jsem trojku přečetla po více než dvou letech od dvojky. A překvapivě to vůbec nevadilo. I když jsem se toho bála, nakonec jsem si tuto knihu moc užila a bavila mě. Vůbec nejde o zbytečné natahování úspěšné série. Právě naopak. Doporučuji, tahle série (ač druhý díl tolik nemusím) stojí za to.

petule22
08.04.2019 5 z 5

Knížka je velice čtivá. Líbí se mi, že i přesto, že zde není nějaká velká zápletka (což mě trošku mrzí), tak knížka není nudná, není v ní zbytečně omáčky, popisy postav, věcí a děje jsou velice originální a neopakují se. Má zvláštní atmosféru a je dá se říct odpočinková :) Přirostla mi k srdci, určitě se k ní jednou vrátím !

dancav28
04.04.2019 4 z 5

Kniha mě bavila o něco méně, jak předešlé dva díly. Četla se rychle, ale dej nebyl moc zajímavý

Purple7
29.03.2019 2 z 5

Zatímco dva předchozí díly jsem četla prakticky totálně neplánovaně, v době citových a nervových krizí, do třetího jsem šla ze zvědavosti. Jestli LJ dospěje, jestli a kam se celý příběh posune. Zkrátka, jestli už to nebude pouze neškodná kniha pro náctileté holčiny. Hm. Tak jsem se nedočkala. Nevím, jak to autorka dokázala, čtivé to je docela dost, ale děj prakticky nijaký.

vonMalik
27.03.2019 4 z 5

Achjoo, mě tak štve, že je konec. To se takhle začtete a najednou obrátíte na poslední stránku aniž byste chtěli. Byla to příjemná oddechová serie, u které nemusíte nad ničím přemýšlet. Bavilo mě to a je škoda, že nejsou další díly :)

kalinka99
22.03.2019 3 z 5

Pořád jsem v příběhu čekala na nějakou bombu, která zvrátí děj, ale nedočkala jsem se. Za mě až moc oddechové čtení.

Mišule_11
05.03.2019 5 z 5

Čtete a čtete, až zjistíte, že je najednou konec a vy vlastně ani nechcete, aby ten konec vůbec byl! Ano občas se Lara chová naivně nebo by jste ji něčím chtěli přetáhnout, ale to asi každou další hlavní hrdinku, která se nemůže rozhodnout, jak si správně vybrat! :D
Upřímně jsem si tedy myslela, že nakonec neskončí s Peterem, ale potom zase jo a už jsem se bála, že i mezi nimi nakonec dojde ke svatbě :D
Ale stále to byl příběh, který vás nenechá chvíli spát, je čtivý a napínavý až do úplného konce, kde jste vlastně spokojeni, jak to celé dopadlo! :)

prcek19
27.02.2019 4 z 5

Asi do půlky knihy sem měla chuť Laru něčím přetáhnout tím, jak se chovala..občas sem uvažovala i o tom, že knihu odložím a nedočtu, ale sem ráda, že sem vydržela a dočetla ji, protože od druhé poloviny to bylo zase jako dřív a já se nemohla odtrhnout..navíc se mi moc líbí, jak to autorka zakončila, že si v tom každý najde to, co chce..

klarinet02
11.02.2019 5 z 5

Nemůžu se přestat u této knížky usmívat a zároveň smutnit.

Páájinka
08.02.2019 3 z 5

Peter dobrý, ale ta Lara se opravdu chová na 13 let. Jinak se knížka četla hezky.

heliiinka
01.02.2019 4 z 5

Už to nemělo takový spád. Chyběla mi ta teenage prostinskost, která byla tak zábavná a čtivá. Všechno se odehrávalo v rodinném prostředí a já bych asi ocenila víc domova důchodů, školy, romantických chvilek atd.
Ale je to hezké zakončení série a rozloučení s Larou Jean.

Leňulaaa
26.01.2019 3 z 5

Poslední díl byl fajn, občas se trochu táhl. Pořad jsem od knihy čekala něco víc, víc popsané lasky, víc části s Larou a Peterem, víc nactiletého čtení. Trošku mě mrzí, že nejsou další dily, je to fajn oddechové čtení.

Tofinka
12.01.2019 4 z 5

Krásný závěrečný díl této série. Nechápu proč jsem ho tak dlouho odkládala, protože mi přijde, že tímhle dílem se Jenny Han docela vytáhla.
Od čtení prvních dvou dílů jsem úplně zapomněla styl psaní této autorky. Popravdě mi ten styl ani moc nesedí a tak jsem knihu četla déle, než je mým zvykem :D.
Celou knihu jsem jen přemýšlela, jak dopadne Lara Jean a Peter... Konec mě mile překvapil, nevím sice co přesně jsem čekala, ale tohle to nejspíše nebylo.

Roselunda 1928
09.12.2018 3 z 5

Už mě to nebavilo tak jako před nějakou dobou předchozí díly, ale na vymytí hlavy perfektní.

Karola050716
24.11.2018 2 z 5

Třetí díl příběhu Lary Jean mě přesvědčil o tom, že Jenny Han není pro mě. Příběh se opět vleče, objektivně se tam nic moc neděje, zásadní zvrat ohledně VŠ se připravuje padesát stránek, takže to fakt není šok! Problém s touhle trilogií je pro mě hlavně ve vztahu Petera a Lary Jean, je tam tak málo jejich interakce nebo fyzického kontaktu, že je pro mě těžko uvěřitelné, že pro sebe tolik znamenají. Ve zkratce..bylo by mi úplně jedno, ať už by kniha skončila jakkoli...a to fakt není dobře.