Všechny ženy ve mně

Všechny ženy ve mně https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310635/bmid_vsechny-zeny-ve-mne-e9k-310635.jpg 3 43 19

Do mě, do vás, do vašich matek, sester, kamarádek, sokyň… Kolik žen se vejde do jedné obyčejné, zdánlivě bezbranné a upracované ženské? Armáda. Jsou v nás jich mraky. Matky, přítelkyně, nevděčné dcery, věrné manželky, dcery vděčné a pečující, manželky nevěrné a zákeřné. To není nic nového. Ale jsou v nás i malé holky, puberťačky, na které naše tělo nikdy nezapomene, umělkyně, vědmy a čarodějnice, pečovatelky a kolegyně, ženy roztoužené i bojovné, skály lámající… Všechny tyto ženy tu vyprávějí příběhy, některé trochu ulítlé, ale o to více ze života. Jedna přidá zkušenost, druhá touhu, třetí fantazii a čtvrtá sen. Všechny ženy ve mně jsou kamarádky a jsou i v každé z vás.... celý text

mariva
09.03.2024 3 z 5

Zvláštní kniha povídek o ženách, většinou s nereálným základem, ale příjemné čtení.

Katka2382
01.08.2021 5 z 5

Moc pěkná kniha která se dobře četla.Některé příběhy pohladí po duši některé zahřejí u srdce,ale některé vás nechají zcela chladnými.

Janča1532
18.07.2021 4 z 5

oddechová kniha,docela mě bavila.

Kotscha
06.11.2020 4 z 5

Me se knizka libila, az na par vyjimek me vetsina povidek bavila a dojala, pripadne prekvapila

Krisařka
13.06.2020 4 z 5

Oddychovka na par hodin, me to bavilo.

martina1199
16.12.2019 2 z 5

Kniha plná povídek představující ženu v různých životních polohách, prožívající různé životní situace. Některé povídky jsou lepší, některé slabší - většina z nich fantaskně, někdy až snově podbarvená. Povídky jsou napsány v ich podobě, měla jsem pocit, jako bych četla pokaždé o stejné hlavní hrdince, ale zároveň o naprosto jiné. Cítila jsem z nich hořkost a smutek, bloudění, smíření, občas záchvěv naděje, ale jen kapku radosti. Nejvíc se mi asi líbily povídky Psí, Holandská, Temná, Lítací, Střílecí. Rozhodně nelituji, že jsem ji četla, ale vracet se k ní nebudu.

Marčullkas
12.12.2019 5 z 5

Čtivé povídky.

Olsovcova
01.05.2019

Fantaskní příběhy. Připomínaly mi Roalda Dahla (Tales of the Unexpected).

popeluška
07.04.2019 4 z 5

Oddechová kniha.Některé povídky mě bavily některé už tolik ne.Dala bych tři a půl hvězdičky...ale kniha byla čtivá i pěknou obálku má tak čtyři :-)

hanis2806
22.12.2018 3 z 5

Není to vyloženě můj šálek kávy. Některé povídky se mi líbily více, některé méně.

Pettinka
25.11.2018 3 z 5

Knihu jsem přečetla za jeden večer, to jo. Ale že by to byl nějaký velký zázrak nebo kniha, ke který bych se jednou ráda vrátila, to se říct teda nedá. Příběhy občas zajímavý, ale často jsem se moc nechytala a nechápala pointu. Nicméně, četla jsem i horší :)

Lenka8418
09.10.2018 2 z 5

Zajímavě napsaná kniha, nějaké povídky hezké, jiné smutné, veselé, zvláštní, nepochopené. Prostě taková oddechová všehochuť. Za přečtení jsem ráda

atka69
08.09.2018 5 z 5

Příjemné čtení před spaním! Krátké poklidné povídky, některé pohladí, nad některou popřemýšlím a moc hezky se usíná :-)

whale77
05.01.2018 5 z 5

Knížku jsem dostala jako dárek a netušila jsem, co mě čeká. Po pomalejším rozjezdu a prvních povídkách spíše poetických, snivých, což není moje gusto, se to stalo překvapivě čtivým dílkem. Povídky mě bavily a ve výsledku jsem byla (odpočinkově) nadšená.

Anastazie0810
30.12.2017 3 z 5

Oddechové čtení.Lehce se čte a není to rozhodně nějaká "bichle". Příběhy byly zajímavé, ale občas až moc přehnané. Velice mě zaujal název a krásná obálka. Rozhodně je to odpočinkové čtení.

Dadula118
27.12.2016

Co jako má tahle kniha znamenat?za mně škoda papíru.Některé příběhy vůbec nedávaly smysl.

SakuraLuci
30.11.2016 3 z 5

Oddechová knížka, neurazí, ani nějak výrazně nenadchne.. Je celkem čtivá, v některých příbězích jsem se našla.

adriane9
22.10.2016 3 z 5

Milá oddechovka mezi těžkými knihami. Povídky mě až na jednu velmi bavily, místy neotřelé zápletky, romantika, fantasy prostě pro každou a z každé ženy něco. Do týdne sice nebudu vědět, že jsem ji četla, ale to je dle mého úděl oddechovek.

Safienka
30.09.2016 3 z 5

Povídková kniha o ženách mnoha tváří. Celkově moc nevyhledávám povídkové knihy, ale tato mě svým tématem zaujala. Přesto jsem se nějak nemohla začíst. Pro mě čtivé povídky přišly až zhruba v půlce. 20 různých žen a situací. Každopádně ale moc pěkná obálka..jak na pohled, tak na dotek :-)

Veronika Hájková
česká, 1961
2012  69%Pes ve městě
2016  60%Všechny ženy ve mně
2018  66%Fína Čokoláda
2017  89%Domácí řecká kuchyně
2018  94%Krámek pana Smítka

Kniha Všechny ženy ve mně je v