Všechny mé lásky

Všechny mé lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35898/vsechny-me-lasky-35898.jpg 4 43 5

Pohled na životní situaci sedmačtyřicetileté zaměstnané ženy, manželky a matky dvou dospělých dětí.

Aya81
12.08.2023 3 z 5

Román mne moc neoslovil. Je to ale asi spíš žánrem, než že by byl špatně napsaný. Pojednává o poměrně "běžných" životních starostech v rodině manželů středního věku, se dvěma dospělými dětmi. Příběh, který se v nejrůznějších obměnách děje v každé druhé rodině - váznoucí komunikace ve vztahu, občasné napětí mezi rodiči a dětmi, péče o příbuzné se zdravotním hendikepem, problémy v praci.. vše podané čtivou formou.

Nofar197
09.01.2023 5 z 5

Výborný roman pana Rudolfa, tentokrát pro "dospělé", nikoli dospívající, je sondou do života pracovnice výpočetního střediska Hany Markové, která je ve svých sedmactyriceti letech matkou dvou dospělých dětí a dokonce babičkou. Což si mimochodem neumím představit - jsem stejně stará, můj syn se ale teprve chystá k maturitě. Hana žije celkem spokojený život, bohužel se začínají s manželem jeden druhému odcizovat - důvodem je manželovo výhradní zaujetí mladsim bratrem, který se stal invalidou, jeho problémy v zaměstnání, i chladný vztah k synovi, který je pro Marka zklamáním, protože se rozhodl žít jinak, než si otec nalajnoval. Řekla bych, že hlavním problémem ve vztahu Hany a Marka je nedostatek komunikace. Čtenář se chte nechte musí celou dobu ptát, zda jejich dlouholeté manželství ustojí zkoušky, kterým je vystaveno.

JancaMia
07.01.2022 3 z 5

Tohle se četlo samo , jen to chtělo jít víc do hloubky.

georginaa
07.08.2020 3 z 5

Stanislava Rudolfa známe spíše jako spisovatele pro mládež, dost mě překvapila tato kniha, která vypráví o dospělé ženě a jejích životních situací.

kika 13
07.02.2013 3 z 5

Román spíše pro dospěláky,má děj a obsah.

ženy

Kniha Všechny mé lásky je v