Všechny čtyři hvězdičky

Seznamte se s jedenáctiletou Gladys Gatsbyovou, nejpřísnější restaurační kritičkou! Gladys Gatsbyová má už od sedmi let velkou lásku – vaření. Aby o ni rodiče neměli strach, vařila vždy tajně, když byla doma sama. Teď jí je jedenáct a po nehodě s creme brulée (byl to jen takový malý oheň) má Gladys zákaz vstupu do kuchyně. Je nešťastná, ale brzy si najde novou zábavu. Do literární soutěže, kterou vyhlásily místní noviny, pošle smyšlený životopis restaurační kritičky. Omylem se životopis zatoulá do jiné složky a Gladys přijde dopis s nabídkou napsat opravdovou kritiku…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/286886/vsechny-ctyri-hvezdicky-egx-286886.jpg 4.422

Všechny čtyři hvězdičky (1.)

All four stars (2014)

Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros

Adl.j.
05.10.2017

Kniha mě moc zaujala a určitě ji doporučuji všem mladým čtenářům, :-)

superleontynka
04.09.2017

Rozhodně DOPORUČUJI!
Krásně se čte a ani chvilku se nenudíte, postavy jsou skvěle popsané a vaření je skvěle zakomponované. Asi není nic co bych knize vytkla.
Člověku se zdá, že je děj předvídatelný, ale není. Vždy je tam nějaký pop - out, který nečekáte.
Bohužel je knížká krátká a končí celkem rozpurně, takže by člověk nejraději autorku zabil.
Doporučuji si oba dva díly půjčit najednou, já na něj čekala rok :-D!

Dája12
30.06.2017

nejlepší knížka co jsem kdy četla!!!

kajka07
24.06.2017

Kniha se mi líbila. Byla super.

Nelimilujeknihy
26.02.2017

Super kniha! Určitě bych všem doporučovala, je to hodně čtivé, zábavné i dobrodružné :)

bagel
20.11.2016

Moc jsem Gladys fandila a líbilo se mi, jak vynalézavě dokázala jít za svým snem. A taky jsem měla chuť na všechna ta úžasná jídla!

rm
20.09.2016

Vcelku zábavnou a vtipnou formou příběh o vášni k vaření :-)

Jeanie
26.06.2016

Knížka je určená malým slečnám, ale já si příběh užila i jako dospělák. Moc jsem Gladys fandila a prožívala s ní všechny úspěchy i zklamání.

agatha2
14.05.2016

Pěkná věcička cca pro 10-12-leté slečny, které rády vaří a pečou, Gladys mi byla sympatická, její rodiče poněkud méně, i když na konci si svou reputaci trochu vylepšili, pevně věřím, že začnou s dcerkou trávit více času, Gladys si to určitě zaslouží

Tara Dairman

Tara Dairman