Všechno o vášni

Všechno o vášni https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77609/bmid_vsechno-o-vasni-Mny-77609.jpg 4 155 20

Cynsterovská sága série

Gyles, hrabě z Chillingworthu, byl jmenován čestným Cynsterem. Již brzy se chystá oženit, ale má to být sňatek z rozumu a ideální kandidátkou na manželku z dobrého rodu, poslušnou a obdařenou věnem, je Francesca Rawlingsová. Když ji Gyles na námluvách náhodou spatří v zahradě, nemůže být spokojenější – nehrozí, že by se do mdlé dívčiny mohl kdy zamilovat. Jenže pak mu do náruče vletí půvabná zelenooká ďáblice a Gyles je v pokušení na své domluvené manželství zapomenout. Netuší ovšem, že jeho nehezkou domnělou nevěstou je někdo úplně jiný a nezkrotná dívka, jejímuž kouzlu dokonale propadl, je právě Francesca…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

All About Passion , 2001

Ewe291
28.02.2024 4 z 5

Jednu hviezdu iberam za obalku inak krasny pribeh plny romantiky zapletky a tvrdohlavych hlavnych postav

lusitta05
08.01.2023 3 z 5

Idem na vlne historickej romantickej erotiky, bolo to celkom fajn, oddychovka.Ale začínam rozmýšľať, že niektoré tie vzletné opisy čohokoľvek mi už trochu vadia, sú zdĺhavé a nudím sa. Dám šancu ďalšej v rade, uvidím či sa to zlepší.

Eliot30
31.03.2022 5 z 5

Po dlouhé době mohu říct, že jsem tušlila kdo za čím stojí, ale i tak nádherný příběh.

miruska1
27.10.2021 2 z 5

Vážně uvažuji o tom že tu sérii nedočtu. 21 kapitol- prvních šest mě vtahlo do zajímavého příběhů a pak 14 kapitol o ničem, jen kopa nepodstatnych keců , poslední kapitola ušla. Nemohu tenhle díl ani doporučit, bylo to jako čtení za trest.

moudivlacek
18.09.2021 5 z 5

Naoko chladný hrabě Gyles (čestný člen Cynsterů) a jeho dračice žena hraběnka Franceska jsou spolu spojeni manželským slibem. Ale on chtěl klidnou, poddajnou ženu, a ona chce, aby jí otevřel své srdce. Chladný rozum proti hřejivému a upřímnému srdci. Co zvítězí? Kdo pochopí, co je více? Navíc Gyles musí čelit "nezvyklým nehodám" na panství, které ohrožují jeho duševní rovnováhu. Gyles je rozhodnutý chránit svou ženu, milovat ji všude a vždy, když má možnost, přesto si udržet odstup. Jenže Franceska je rozhodnutá se nedat, chce stejnou lásku, jakou měli její rodiče. A je rozhodnutá v tomto boji zvítězit. Jenže není to lehké, když je tu někdo "tajemný", komu se toto její snažení nelíbí....
Krásná romantika a příjemná vsuvka mezi příběhy s Cynstery na jedno pošmurné odpoledne. Kniha vyhladí vrásky a pohladí srdce i duši.

cukrovka
12.06.2021 4 z 5

Je to příjemná čtivá oddechovka. Romantika s erotikou kterou zpestřuje trocha nebezpečí.

vcielka
15.09.2020 3 z 5

tak 3,5 hviezdy. Zo zaciatku ma to bavilo i pacilo az kym neprislo k svadbe. Potom to pre mna stratilo ten naboj zaujimavosti. Kedze kto je ten zly vedel citatel od zaciatku, len hlavni hrdinovia na to nevedeli prist, tak ani nijak zahadne to nebolo a uz som si len hovorila: no uz prestante zvatlat, ukoncite to.
Skoda, ze s Chillingwortha sa stal klon hrdinov z predchadzajucich knih serie a stratil tak vlastnu osobnost. A tie jeho zatajovania a vyhybanie sa svojej zene lebo s nou nebude rozpravat o tom preco k nej pridal ochranku... dovod preco jej to nechcel vysvetlit? okrem toho pravda, ze autorka chcela nejake dramaticno navyse aj ked isla cez nezmyselne reakcie a situacie

Medasek
03.09.2020 5 z 5

Miluji romantické příběhy se šťastným koncem. Jsem ráda, že autorka tady pozměnila alespoň trošičku strukturu svého příběhu.

havrmoni
21.06.2020 5 z 5

I když si říkám, že je to zbytečně dlouhé, stejně si to přečtu znovu. Čtu tuhle sérii asi potřetí a stále mě baví, stále se mi líbí.Baví mě epilogy , soudržnost rodiny a jejich přátel. Musím se přiznat, že tímto dílem končí má oblíbená, jak to popsat, stará parta?. Prostě i když další díly o mladších Cynsterech jsou taky fanj a líbí se mi, už to není ono. A ta nová generace, děti těchto, to už ani nemuselo být.

narisa
01.10.2019 4 z 5

Začátek se mi velice líbil, ale druhá půle příběhu byla zase pozvolnější. To, kdo usiluje Francesce o život víme od začátku, bohužel se nekonalo žádné překvapení. Gyles mě překvapil, byl jiný než jsem čekala podle předchozích dílů. Ale nechápu, proč se tak zdráhal.

Maruš.D
12.09.2018 3 z 5

Začátek knihy byl strhující, líbila se mi nevědomost z Gylesovi strany a dychtivost z Francesciny. Po svatbě mi příběh nepřijemně zpomalil četbu a docela dlouho se táhl.
Zhruba v 60% knihy to začalo vypadat, že se něco bude dít, ale byl to spíše planý poplach. Dalších 10% knihy se nic nedělo. Náhle se přihodily tři podivné věci a po nesmyslné hádce se odebrali do Londýna.. dalších několik stránek téměř o ničem. Konec byl akčnější. Námět se šílenou sestřenicí Franni byl chytrý, ale dle mého zpravovaný jen na 30 procent. Takže v celku kniha v porovnání s ostatnímy nic moc, ale nelituju, že jsem ji četla :-)

rampapa
04.09.2018 5 z 5

Miluju Cynstery a čestné též.

TerezaB
03.04.2018 5 z 5

Prijemna oddechovka. Cetla jsem ji uz 3x a zase se k ni vratim.

LilianaFalcon
03.12.2016 3 z 5

Ach ten strašně zdlouhavý konec. Navíc mě trochu mrzí, že když už se autorka snažila opět o takovou lehce detektivní zápletku, že to bylo celé tak strašně okaté. Většinou se jí to daří líp.

jaja1989
17.04.2015 4 z 5

Cynterovské sérii se nevyrovná.
Ale konec je zajímavý, ikdyž trochu předvídatelný.

willovw
29.06.2013 5 z 5

Moc příjemná knížka :)

malazluta
20.03.2013 3 z 5

Přiznávám, že zápletka je trošku najivní, ale to by se dalo říct o všech knihách této autorky. Je to pohádka a nějaké hluboké myšlenky u těchto knih nehledám. Mě se každopádně příběh Gylese, hraběte z Chilingworthu líbil.

Terinka1982
21.08.2012 4 z 5

Netuším co Titi čekala od knihy S.Laurens...všechny její knihy jsou plné erotiky. Je pravda, že ve většině jejích knih se vždy řeší nějaká záhada, vražda,nebo zpronevěra. V tomto dílu je vinník až moc pro čtenáře odhalen a není až tak překvapivé, kdo usiluje o hraběnčin život. Mě každopádně autoroka nezklamala...právě začínám číst další díl této rozsáhlé ságy Muž ve stínu a už od začátku jsem lapena a myslím, že než to dočtu tak se od toho neodtrhnu:-)

maryzka
18.04.2012 3 z 5

no souhlasím s titi ale taky jsou tam zaímavý případy rodinného zdegenerování.

Titi
03.01.2012 2 z 5

Kniha se klidně mohla jmenovat Všechno o sexu, protože tam téměř nic jiného nenajdete.

neslyšící sluchové postižení romance historické romance hluchota

Stephanie Laurens (p)
australská, 1953
2004  87%Nevinné potěšení
2011  82%Všechno o vášni
2010  83%Démon touhy
2005  83%Svůdcova přísaha
2010  76%Skotské nevěsty

Kniha Všechno o vášni je v