Všechno, nebo nic

Všechno, nebo nic https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176513/vsechno-nebo-nic-176513.jpg 4 512 63

Aféra Blackstone série

Ethan Blackstone má život v troskách. Zradil Brynninu důvěru a ona od něj odešla. Ethan se ale tak snadno nevzdá, nechce žít bez své americké krásky. Vášeň mezi nimi je neskutečně spalující, ale temná tajemství z jejich minulosti, která jeden před druhým skrývají, mohou jejich společnou cestu jednou pro vždy zničit. Vzhledem k politické hrozbě, která Brynne ohrožuje, musí Ethan ve velmi krátkém čase zmobilizovat veškerou sílu a důvtip, aby svou lásku ochránil před nebezpečím, kvůli kterému by ji mohl ztratit navždy. Dokáže Ethan pomoci Brynne vymanit se z minulosti, která ji děsí ve snech? Sevře ji opět v náručí a získá si její důvěru? Láskou posedlý muž je schopen udělat cokoli, aby znovu přivedl do svého života ženu, kterou miluje. Vrhá se do toho po hlavě. A získá buď všechno, nebo nic.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: ekniha , Baronet

All In , 2011

Ála1968
12.03.2024 4 z 5

Tento díl byl o něco lepší než první,přesto mi to připomnělo jinou sérii knih,kde byl příběh více propracovaný.Zatím mi přijde, že by se příběh vešel do jedné knihy

Jita160
24.10.2022 5 z 5

(SPOILER) Pokračováni skvěle navazuje což vážně oceňuji.
Kniha psaná z pohledu muže za mě vždy lepší čtivo oni jsou jiní,nerozumí řeči našeho kmene :⁠-⁠D
Vztah mezi Ethanem a Brynne se pěkně rozvíjí a to hlavně v posteli vše řeší sexem ... taky způsob že?
Brýnne si nese ze svého dospívání velkou bolest a ponížení ale i Ethan má něco za sebou... velmi těžkou minulost. Trpí nočními můrami s kterými bojuje po svém.
Jsou oba velmi poznamenaní a poškození proto asi ta úžasná přitažlivost ,chemie a snaha navzájem si pomoci.

Maruš.D
24.05.2021 4 z 5

Zase jsem zklamaná nebyla. Vyprávění jen z pohledu Ethana bylo zajímavé, nicméně si myslím, že nejlepší je střed, kdy se to mezi nimi střídá.
Kniha byla trochu delší než předešlý díl a bylo to docela znát. Já si tu omáčku tady u té série docela užívám, ale i tak by tam pro mě mohl ten děj jít trochu rychleji kupředu.
Líbilo se mi, že jsme se již seznámili s Ivanem a Gaby, kteří budou mít pro sebe celou vlastní sérii. A hurá na čtení dalšího dílu, abychom se dozvěděli jak to vlastně všechno dopadne. :-)

petulkapeta
07.03.2021 4 z 5

Z pohledu Ethna se mi vypravěni libilo, jen me dostalo co si chudak Brynna prožila v mladi...a dalsi...

jinbr
28.05.2020 4 z 5

Tady už to bylo lepší než v prvním díle, nicméně pořád si myslím, že je příběh napsaný tak trochu, no možná, amatérsky? Prostě je to takové nějaké rozhárané.

Kristy.Seb
26.04.2020 4 z 5

I další díl se četl sám. Opět erotické, něžné a napínavé.

Myška43
12.03.2020 4 z 5

Jsem ráda, že jsem se nenechala odlákat a přečetla si druhý díl. Ten mě zaujal.Líbí se mi, že je kniha psaná z pohledu Ethana a bavily mě jeho myšlenkové pochody. Konečně se příběh zajímavě rozvinul. Už se těším na další díl.

LucyBooks
18.02.2020 4 z 5

Knížka nebyla špatná, ale první díl mě lákal víc. Jako by už mě ničím neohromila. Třeba mě třetí díl překvapí více. Vyprávění z Ethanova pohledu bylo osvěžující.
Jako oddechovka se mi to prostě líbí, už jsem si navykla na postavy a prostředí, takže budu pokračovat. Konec určitě zajímavý.

Shaki
18.11.2018 3 z 5

Taky se mi líbí povídání z Ethanova pohledu. Člověk ho tak nějak víc pozná. Přesto, i přes čtivost knihy, tam těch opakovaných myšlenkových pochodů na mě bylo už moc.

LadyHip
13.03.2018 5 z 5

Druhý díl je velmi příjemné překvapení, vyprávění z Ethanova pohledu tomu taky dost napomáhá. Nečekala jsem, že minulost, kterou si s sebou oba nesou, bude tak náročná. Líbila se mi i jednička, ale příběh se prohlubuje a vtahuje čtenáře do víru událostí a tím je dvojka prostě lepší. Honem na pokračování!

Szekynka
02.03.2018 4 z 5

Druhý díl je příjemné překvapení, vyprávění z Ethanova pohledu. Nečekala jsem, že minulost, kterou si s sebou oba nesou, bude tak náročná. Na druhém dílu se mi nejvíc líbil její příběh. Byla jsem na něj zvědavá hned od začátku. Konečně ho vím. Už se ani nedivím proč se k němu od začátku chovala tak odtažitě.

TerezaMondeková
24.02.2018 5 z 5

Byla jsem hodně zvědavá na trauma z minulosti, které má Brynne a když jsem se ho konečně dozvěděla, tak jsem byla v šoku. Dokonce i Ethana doběhla jeho minulost, takže se těším. Ale ani v tomhle díle nechybělo překvapení, napětí, láska, sex... V téhle knize svůj vztah už brali vážně. Společně strávené dny, noci, seznámení s rodinou, s kamarády, společné výlety. Ale co jsem hodně ocenila bylo, že se celý příběh vyprávěl z pohledu Ethana. Příjemná změna. Lépe ho tak poznáme a pochopíme jeho chování, pocity a názory.
Jediné, co v tomhle díle vadí je, že Ethan myslí skoro furt na sex. Chápu, že na začátku vztahu je to normální, ale v tomhle dílu toho sexu bylo opravdu moc. A ona po něm touží, proto ho nikdy neodmítne a řešení problémů přijde až po sexu. To mi opravdu trošku vadilo.

1259
21.02.2018 5 z 5

Druhý díl byl o něco lepší, než první, ale to se u opravdu dobrých knížek stává vždy. Příběh je opravdu hodně napínavý a už se moc těším na další díl, neboť se nemohu dočkat, co bude dál.

Mišule_11
18.01.2018 5 z 5

I druhý díl této série se mi líbil..! :) Příběh byl napínavý, plný síly, taky tu byla už zápletka a nechyběl opět sex a láska..Oba hrdiny i tentokrát dostihovala jejich minulost :/ Ale ten konec byl pro mě překvapivý a už se těším na další díl..! :)

lucie2952
03.10.2017 4 z 5

Druhý díl lepší než první. Ethanovi myšlenky mě místy hodně pobavily. Akorát ke konci mě to moc nebavilo a odstavce jsem přeskakovala. Další díl si asi už nepřečtu nebo přečtu později...

tinka1974
05.09.2017 4 z 5

tento díl měl větší spád a už se objevila i nějaká zápletka. Ještě že tak

ardeas
20.07.2017 3 z 5

Stále razím názor, že kniha písaná z pohľadu chlapa má vždy viac niečo do seba. Aj tu je tomu tak, tááákže sa dostávame k celkom dobrému priemeru. Som zvedavá na trojku či konečne to postúpi vyššie.

a.nnysek
24.06.2017 5 z 5

Vyprávění z Ethanovy strany pro mě bylo velké plus, pěkné pokračování

havrmoni
19.04.2017 5 z 5

Hezké pokračování z pohledu chlapa. Jsem ráda,že mám všechny díly a můžu číst nepřetržitě. Je to taková oddychová četba ze zàpletkou. :)

mazlak
11.09.2016 5 z 5

Pohled z Ethanovy strany se mi líbi o poznání více než díl první. Jen těžko si však představuji, že bych tuto sérii začal namátkou například od tohoto druhého dílu. Děj na sebe navazuje a zápletka se nerozplétá. Ba naopak. Naštěstí se mi tato série moc líbía tak již beru do ruk další pokračování a s napětím očekávám jak se to celé začne uklidňovat a rozplétat. Velmi pěkné čtení.

Anglie erotika

Raine Miller
americká
2013  74%Nahá
2014  68%Dokonalá vášeň
2014  81%Třešinka
2013  78%Oči dokořán
2014  78%Vzácná a drahocenná

Kniha Všechno, nebo nic je v