Tajná historie Bornnu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Po návratu od Keltské brány uvázl Gowery ve městě Bornn a nemůže se odtamtud hnout. Aby se nějak zabavil, předložili mu přátelé k prošetření nový fenomén, takzvanou „hru po síti“. Hra však není tak nevinná, jak se zpočátku zdála. Gowery se stane svědkem násilného úmrtí jednoho z hráčů a sám se ocitne v nebezpečí. Aby ochránil sebe i své přátele, musí se začít zabývat tajnou historií Bornnu, která je nebezpečná už sama o sobě....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/393371/tajna-historie-borrnu-97x-393371.jpg 415
Série

Poslední velkoměsto 1.

Žánr
Romány, Literatura česká, Sci-fi
Vydáno · Brokilon
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Tajná historie Bornnu

Přidat komentář
LvíSrdce
23. června

Začátek dobrý, ten konce mě mátl, tak nějak jsem se ztratil v tom, kdo je dobrý a kdo zlý.

Kyri
29. března

V úvodu jsem si začala říkat, že snad nebude autor popisovat, jak hraje nějakou hru, a byla jsem z toho otrávená. Nakonec se mi to ale začalo líbit, a to dost. Je to psané lehkým perem, má to nápad a děj mě opravdu chytil (tedy po cca 15% úvodu). Jenom jsem tedy zlouna tak úplně nechápala jako jednoznačného zlouna. Přišlo mi, že hlavní zadavatel práce hlavního hrdiny může být úplně stejně morálně pochybný, jako jeho nepřítel. Jen zadavatel si ho najal dřív.

tonysojka
11. ledna

Šlechta je můj oblíbenec už od první povídky otištěné v Pevnosti a to už je sakra dávno.Četl jsem od něj vše kromě Tajemství Morie a všechny knihy a povídky se mi líbily.Umí psát jak zálesáckou fantasy ,tak postapo.

šmerdžito
26.12.2018

Knihu jsem dnes dočetl a ještě nevím, jestli jsem rád, že se tato série překlopila z akčního postapa do detektivky. Kniha se mi ale četla dobře. Děj se brzy rozjíždí a vše šlape jako hodinky. Nápad, že se část děje odehrává v počítačové hře mi přišel zajímavý, jen byl popis herních mechanik místy příliš zdlouhavý. Co mi překvapivě v knize tolik nechybělo byla postava Oggerda, což ale neznamená, že by se neměl vracet. Jen ten proměněný Hal Hargo je... prostě moc odlišný od toho Harga v předchozích knihách.
Knihu tedy doporučuji a jsem zvědav, jak série Poslední velkoměsto bude pokračovat.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Podpořte ji svým hlasem v Ceně českého internetu (nominována je v každé druhé kategorii)

Autor a jeho další knihy

Vladimír Šlechta
česká, 1960

všech 25 knih autora

Kniha Tajná historie Bornnu je v

Přečtených18x
Čtenářské výzvě1x
Knihotéce10x
Chystám se číst20x
Chci si koupit8x