Všechno má svůj čas

Všechno má svůj čas https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45621/vsechno-ma-svuj-cas-45621.jpg 4 12 1

Na osudech žen v této knížce mohou čtenáři pochopit, jaké zážitky z dětství a rodiny zvyšují riziko toho, že člověk upadne do závislosti. Na čemkoliv. Na alkoholu, drogách nebo lécích. To není důležité. Důležité je najít cestu ven.

Elis1528
06.08.2017 5 z 5

Knihy od Moniky Plocove, byli moje první knihy, u kterých jsem poznala přesně ten typ žánru, který mám nejraději a při kterém se dokážu u každé věty pozastavit a vcítit do dané situace. Mám tři knihy od této autorky, která popisuje svoji závislost, terapii, boj a jak vše probíhalo. Přehledná, čtivá. Dále píše různé příběhy lidí, které měli, mají stejnou či jinou závislost ( drogy, alkohol...), Jako měla sama autorka a popisuje jejich rekonvalescenci v léčebně, sama autorka po úspěšném vyléčení začla pracovat jako terapeutka v léčebně a pomáhá řešit problémy lidí různými sezeními na terapiích, učí je zapadnout do normálního cyklu života.
Kniha se mi velice líbila, jsem spokojená a určitě stojí za to si ji přečíst, pro ty co mají takovou formu psaní rádi stejně jako já.

Monika Plocová
česká, 1966
2005  67%Na špičce ledovce
2008  74%Ventil
2006  75%Ledové stopy zapomnění
2007  75%Všechno má svůj čas

Kniha Všechno má svůj čas je v