Všechno, co máme

Všechno, co máme https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352045/bmid_vsechno-co-mame-JAg-352045.jpg 4 542 164

Všechno, co máme série

Měl to být svatební den, místo toho se všichni sešli na pohřbu. Pro Aimee byl James doslova vším – životní láskou, oporou, jistotou v těch nejtěžších časech. Jeho nepochopitelná a zbytečná smrt kdesi v Mexiku znamenala, že se jí zhroutil celý svět. Postupně však s pomocí přátel i sympatického fotografa, který se čerstvě objevil ve městě, opět začíná žít. Její plány na otevření vlastní kavárny a navázání nového vztahu však brutálně naruší zvěsti, že James stále žije. Aimee vyráží do Mexika, odhodlaná zjistit pravdu a postavit se temným tajemstvím Jamese a jeho rodiny…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Everything We Keep , 2016

Marcela52
24.05.2020 4 z 5

Velmi čtivý romantický příběh, který bych doporučila jako oddechovou četbu. Nečekejte žádnou velkou literaturu, ale určitě se při čtení nebudete nudit, a to také není málo. Díky tomu, že román měl začínat svatbou a místo svatby byl pohřeb, mohla jsem si tuto knihu zařadit i do čtenářské výzvy. Pokud by tomu tak nebylo, asi bych si ji nepřečetla.

Haneez
22.05.2020 5 z 5

Krásná,četla se sama

janca1705
03.05.2020 5 z 5

Přečteno jedním dechem.. Doporučuji.

Pralinka1910
01.03.2020 4 z 5

Spokojenost - příběh se lehce čte, je docela uveritelny a v podstatě dobre dopadne. Kuli špatným recenzním, po druhem díle zatím nesahnu, abych si nezkazila dojem.

Krchnaida
09.02.2020 5 z 5

Moc se mi líbila, jdu hned na druhý díl :-) :-) :-)

Zuzanka45
02.02.2020 5 z 5

Kniha je moc pěkná, překvapila mě. Brzy si koupím ,,Všechno, co jsme opustili".

P3_tis
13.01.2020 4 z 5

Kniha se četla velmi hezky, ale možná jsem podle recenzí čekala trochu víc. Pro mě takové oddechové čtení, nebylo to nic, od čeho bych se vyloženě nedokázala odtrhnout.
Druhý díl mě však už ale neláká.

m.valova
13.01.2020 5 z 5

Příběh se mi líbil,ze začátku pozvolný rozjezd a pak už to bylo fajn..na toto téma možná moje první kniha a teď vlastně nevím co si přát dál..ihned se pouštím do pokračování,zajímá mě jak vše vlastně bude a to i přes negativnější recenze.

LaCoccinelle
12.01.2020 5 z 5

Knížka se mi líbila. Četla se dobře, vtáhla mě jako čtenáře do děje. Četla jsem ji do výzvy a nelituji. Poslední kapitoly dočteny v slzách.

Z komentářů ostatních jsem zjistila, že existuje pokračování, které si ráda přečtu.

Janča089
16.11.2019 3 z 5

Ano, zařazení knihy jako román sedí. První polovina byla pro mě trochu vleklá, kromě hlavní tragédie v životě Aimee bylo vše jednoduše snadné, dařilo se jí.
Ve druhé polovině už jsem se na čtení těšila a byla zvědavá. POZOR SPOILER: Došlo vlastně i k vysvětlení, proč se jí v něčem tak dařilo, např. pronájem kavárenských prostor.

Při čtení epilogu jsem zvažovala i čtvrtou hvězdičku. Ponechávám ale 3, některé maličkosti v rozhovorech a situacích mi neseděly.

A mimo příběh musím ještě napsat, že mi v této knize vadilo větší množství překlepů.
I přesto se chystám na druhý díl!

Anna 13
28.10.2019 2 z 5

Kniha, do které jsem se nedokázala vžít, užít si ji a pořádně navnímat postavy...

Zpočátku mi přišla dost zdlouhavá a než se něco začalo dít, už jsem byla z knihy znavená a dočítala jsem ji jen se zvědavostí, zda tedy James doopravdy žije a pokud ano, zda Aimee skončí s ním anebo s Ianem...
K postavám jsem však neměla žádné silné pouto a v jednom momentě mi příběh přišel tak překombinovaný, že mě to zklamalo ještě víc...

Jediné, co mě doopravdy zaujalo byl příběh v příběhu - Ianova matka a jeho dětství, které by vydalo na samotnou knihu. Tento příběh by teprve aspiroval na bestseller.

Druhému dílu jsem šanci dát nechtěla, ale protože epilog je tak neskutečně nabíjející a vzbuzující tu pravou čtenářskou vášeň, tak po něm nejspíš ještě dnes sáhnu.
Sice jsem asi zatím nikdy nečetla knihu, jejíž druhý díl by byl lepší než první... Ale co není může být...

Takže Jamesi, Iane a Aimee - ještě se uvidíme...

Pajina68
04.10.2019 4 z 5

Ze začátku jsem se nějak nemohla do knihy začíst, až ke konci mne začala bavit víc.

Christine1611
28.09.2019 5 z 5

Kniha se zajímavým námětem, ve které nechybí láska, napětí, trápení i překvapivý konec. Přečetla jsem ji jedním dechem.

Jani23
23.09.2019 5 z 5

Moc krásná kniha, četla se jedním dechem :-) .

Janca007
22.09.2019 5 z 5

Netušila jsem, co mám od knížky čekat, jen mě zaujala v knihovně. Nakonec jsem ji přečetla jedním dechem, pochopila jsem, jak je někdy těžké se odpoutat od toho, koho/co milujeme...

Lucie947
25.08.2019 5 z 5

Krásná kniha, četla se jedním dechem :-) .

KSarlota
04.08.2019 4 z 5

Nejak nevim co si myslet. Kniha se zajimavym tematem, docela me i bavila, hlavně konec. Vadilo mi ale trochu to, jak se v každém druhem odstavci hrdinka zhroutila. Nicmene druhy dil si urcite prectu

Jahudkas
24.07.2019 5 z 5

Za mě velmi zajímavá kniha, která má impulzivní a velmi emotivní děj. Přečetla jsem ji jedním dechem.

Péťa1950
23.07.2019 2 z 5

Takový nenáročný příběh na léto, dívčí románek, odpočinkové čtení do nynějšího vedra.Kam vedou lži a rodinná tajemství.

raty
01.07.2019 4 z 5

Čekala jsem něco trochu jiného. Ale při současných vedrech celkem dobré, nenáročné a předvídatelné čtení.