Všechno, co byste měli vědět o mužích a ženách

Všechno, co byste měli vědět o mužích a ženách https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274584/mid_vsechno-co-byste-meli-vedet-o-muzic-3jy-274584.jpg 3 16 3

Kompendium z bestsellerových titulů Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách, Proč muži lžou a ženy pláčou, Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku a Muži! Ženy! shrnuje to nejlepší, co za dlouhá léta bádání populární dvojice autorů vytvořila. Zabývají se základní otázkou, která je aktuální od počátků lidstva: muži a ženy jsou odlišné bytosti, ani horší, ani lepší – jsou prostě jiní. A tato kniha nabízí poznatky, které vám pomohou se orientovat v labyrintu partnerských vztahů, vyhnout se slepým uličkám a nástrahám a zbavit se špatných návyků. A to vše s vtipným a laskavým nadhledem.... celý text

Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Ikar (ČR)

Tout ce que vous avez toujours voulu savoir sur les hommes et les femmes , 2013

Ashi
11.07.2020 4 z 5

Na motivy knihy vzniklo výborné divadelní představení. Kniha přibližuje zajímavé rozdíly mezi mužem a ženou, pěkne přehledně. příjemné oddechové čtení, ale okamžitě jsem všechno zapomněla.

Aliii
10.09.2019 3 z 5

Příjemné opáčko předchozích knih od této manželské dvojice.
Bohužel bylo v knize nemálo chyb - překlepů, chybějící písmena, špatně umístěné mezery či rozdělovací znaménka apod., takže jsem z hodnocení ubrala 1 hvězdičku.
Aspoň jedna chyba ale pobavila: zatímco muži měli v kvízu svádění "index BMI", u žen bylo uvedeno tvrzení "Pokud jde o IBM, jsem v normě." :-D

Pidulka
04.02.2016 4 z 5

Hm... tuto knihu by člověk měl číst kritickým okem, jinak bude ve velké depresi. Zjednodušeně řečeno, závěrem je, že ženy jsou ukecané hysterické zlatokopky a muži jsou bezcitné stroje, kterým jde jen o sex. Navíc mi přijde, že by kniha mohla být o polovinu kratší, protože na mnoha stránkách se ,,omýlá" to stejné, pořád dokola... Ale rozhodně nechci knihu hned zatracovat, ukázala mi několik zajímavých pohledů na věc a vysvětlila mi některé pro ženu těžko pochopitelné věci :-). Za mě 3,5 *

Autoři knihy

Barbara Pease
australská
Allan Pease
australská, 1952

Kniha Všechno, co byste měli vědět o mužích a ženách je v