Vše pro lásku

Vše pro lásku https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/148386/bmid_vse-pro-lasku-148386.jpg 4 17 2

Odpusť a zapomeň série

< 3. díl

Barry a Aimee navzájem skrývají svá tajemství a potýkají se s nesnázemi: jejich dospívající dcera nechce jíst a odmítá připustit, že by s ní mělo být něco v nepořádku. Barryho dcera z prvního manželství se teprve nedávno provdala, ale už má trable. A na cestě je další dítě, s nímž Barry a Aimee nepočítali. A Marianna jich hodlá působit co nejvíc; rozhodně se jí nelíbí představa, že by si její bývalý manžel odvedl k oltáři svou novou vyvolenou. Rodinné krize, vášně, tragédie a ozdravná síla lásky – jiskrný nový román Patricie Scanlan, prodchnutý vlídným porozuměním, se vrací k postavám z předchozích dvou knih, Odpusť a zapomeň a Šťastní až navěky?, a dovádí jejich příběhy k triumfálnímu závěru. ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Love And Marriage , 2011

terka95
29.10.2017 3 z 5

Příjde mi, že díl od dílu byl o něco horší než předchozí..přišlo mi to už moc rozvleklé, natáhnuté a knížku jsem spíše četla už ze zvyku. Také mě nebavila část s nemocí Melissy, přišlo mi to jak čtení pro teenagery, pro ty by to mohlo být přínosem..

bookcase
25.10.2013 4 z 5

Moje oblíbená autorka a další příhody jedné rodiny, ve které jsou spletité osudy všech propojeny. Kniha navazuje na dvě předchozí, ale nevadí, když jste je nečetli.

rodinné vztahy

Patricia Scanlan
irská, 1958
2016  82%S láskou tvá
2000  84%Město žen
2009  81%Odpusť a zapomeň
2017  80%Dar přátelství
2011  71%Návrat domů

Kniha Vše pro lásku je v