Vsaď se!

Vsaď se! https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63421/bmid_vsad-se-5Bh-63421.jpg 4 105 34

Příběh plný humorných momentů, sarkastických poznámek, riskantního podnikání, opravdové lásky a senzačních střevíčků…

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Bet Me , 2004

Hatshepsut
04.06.2023 4 z 5

Romantická vtipná komedie s nejistou Min a sympatickým "prevítem" Calem. Pokud si chcete trochu vyčistit hlavu a pobavit se, určitě se vám příběh bude líbit. Jsou zde velmi zábavně popsané problémy ve vztazích, které mají nakonec šťastný, trochu bláznivý, konec.

pip11
31.05.2023 5 z 5

Vtipné a tolik zábavné :) Tento příběh se mi líbil od začátku až do konce.

petusska01
26.08.2022 3 z 5

Chvíľu mi trvalo, kým som sa dostala do deja, kým som sa naladila na štýl písania a tiež na postavy. Potom už to išlo ľahšie, ale popravde, píšem túto recenziu deň po prečítaní a už vlastne neviem čo sa dialo. To asi tiež o niečom vypovedá. Najviac sa mi asi páčila tá partia Calovi kamoši a kamošky Min a ich rodiny a interakcie medzi nimi, to boli pre mňa vtipné chvíle. Taktiež oceňujem ze Cal podporoval Min "v jedení" a ona sa potom konečne dokázala postaviť matke na svoju obranu a hneď to s nou bolo znesitelnejsie. Príbeh bol relatívne originálny,hlavne 'zloduchovia" , postavy príjemné aj keď nie veľmi zaujímavé, skončilo to fajn, bol tam humor, irónia, zápletka, vývin postáv. Vlastne teoreticky všetko len ma to veľmi nechytilo.

Kudík
27.07.2022 4 z 5

Hodně pohádkové čtení, a to ohledně posunu přes žabáka až k princi. :) Humorná kniha obsahující vtipné reakce a dialogy, dále také zajímavé postavy, ať již v podání Minnie, Bonnie a Liz (cukr a bič :) ), anebo Cala, Tonyho a Rogera, či rodičů nebo sourozenců ústředního páru. A nesmím zapomenout ani na jednoho (hlavně toho čtyřnohého) Elvise. Sice pár věcí se neustále opakuje, jako zákaz pečiva apod., ale bylo to ještě v únosné mezi. Jako čtivá oddychovka pro vypnutí ideální. Vsaďte se. ;)

uminaa
26.07.2022 4 z 5

Tak toto bolo pre mňa naozaj príjemné a vyvážené čítanie, ktoré som si užila. Minevra si ma hneď získala :)
Príbeh bol vtipný, svižný a nechýbala v ňom ani romantika ;)

Michalka24
16.04.2022 4 z 5

Vtipny pribeh plny lasky a stávok. No nie je stávka ako stávka.Pekna oddychovka,odporúčam

nina3905
19.03.2022 4 z 5

Vtipná romantikuš oddychovka.

Ralemo
11.03.2022 5 z 5

Vtipná, zajímavě napsaná kniha. Řekla bych, že by se dala lehce zkrátit. Ale každopádně mě velice pobavila, humorný příběh o hubnutí, chlapech, svatbě a o skvělém jídle. Tady bylo jasně dokázané, že láska není jen o vzhledu, ale o tom, jaký je člověk uvnitř a jaká energie z něj vyzařuje.

Fzuzik
22.06.2020 3 z 5

Pro někoho se může zdát kniha typickým kusem z červené knihovny nebo ženské literatury... Místy mi vadily některé zdlouhavé zápletky, opakující se dokola, ale celkově jsem se i zasmála a knihu jsem si užila. :)
Opravdu jsem trpěla při čtení Min, Cin etc. zkratek jmen. :D

evelýny
14.01.2020 2 z 5

Příběh o přátelství, sázkách, redukčních dietách, senzačních střevíčcích, kuřeti marsala, jedné nepovedené svatbě... a hromadě koblih.
Příběh, končící známým happyendem: Všichni žili šťastně a spokojeně. A jestli neumřeli, žijí tak dodnes...

Vzkaz pro Minervu: Min, s tvojí matkou po boku by byla ,,tlustá" i Twiggy

Pro mě laciné, naivní zápletky podané zdlouhavým způsobem.
S respektem vracím do knihovny.

LilianaFalcon
26.11.2019 4 z 5

Téma sázek většinou bývá strašně kýčovité, ale tady tak nepůsobilo.
Celkově byla knížka vtipná a hezky romantická.
Místy tedy zdlouhavá, seškrtat tak o 50 stránek a dám 5 hvězdiček.

alzbeta4340
07.10.2019 5 z 5

Veselá a romantická kniha, která mi pomohla aspoň na chvíli odpoutat od životních trablů. Byla to přímo oáza na moje nervy.

salča
29.09.2019 4 z 5

Kniha plná humoru a romantiky.

Litocha
30.07.2019

Bez debat nejlepší autorčina kniha s mimořádně sympatickými a netuctovými hrdiny, humorem i romantikou. Četla jsem ji několikrát (poprvé jsem několik desítek stran přečetla v knihkupectví), a přestože se poslední dobou moc často k dříve přečteným knihám nevracím, tahle je adept na nové přečtení, až budu mít chuť na pohodovou romantickou knížku.
(A mně milostné scény nechyběly, v poslední době je toho sexu nějak všude plno a knížek tohohle žánru, které bych bez uzardění půjčila svojí mamince, zase tolik není.)

jana79
24.02.2019 5 z 5

Super knizka,vesela ,ctiva,me se osobne libila.

vivalamuff
29.09.2017 5 z 5

Čte se to jedním dechem. Některým scénám se od srdce zasmějete :-)

Etule
29.04.2017 5 z 5

Po letech čtené znovu a už teď mi je jasné, že si knihu za pár let přečtu znovu. :) Kniha mě opět bavila, nasmála jsem se u ní. Navíc byli sympatičtí hlavní hrdinové i vedlejší postavy a to se málo kdy povede. Takže stejně jako před lety, plný počet. :)

michaela8804
09.01.2017 3 z 5

Vcelku dobrá kniha plná humoru. Chvílemi se příběh zbytečně táhnul. Minerva byla chytrá ženská, ale ty její neustálé kecy o tom, jak je tlustá a jak nesmí jíst koblihy a chleba mě už začaly unavovat. Přišlo mi to zoufalé, divím se, že sexy chlap jako Calvin s ní vydržel. Ke konci jsem neměla už takovou chuť knihu dočíst. Jsem zvyklá na trochu jiný typ romantického žánru. Milostné scény mi tam chyběly.

janik27
05.10.2016 5 z 5

Konečně typ knížky, ve které nejde jen o sex, bylo to jinné a mě se to líbilo, i když od začátku je jasné jak to dopadne. Spousta dívek, tyhle knížky čte právě kvůli přání takového zázraku ve svém životě, všechny hledáme prince...

en.bee
27.06.2016 5 z 5