Démon v krabičce

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když superintendant Wexford náhodou na ulici zahlédne Erika Targa, rozložitého muže drobného vzrůstu s nestvůrně velikým mateřským znaménkem, který mu v minulosti znepříjemňoval život, nemůže uvěřit svým očím. Už dávno si myslel, že ho nikdy neuvidí. Ale Eric Targo je zpět a Wexford se znovu vydává po stopách dávných případů, aby konečně odhalil pravdu a usvědčil viníka, který dlouhá léta unikal spravedlnosti......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/136064/demon-v-krabicce-136064.jpg 3.89
Série:

Vrchní inspektor Wexford (22.)

Žánr:
Literatura světová, Romány
Vydáno:, Motto
Orig. název:

The Monster in the Box (2010)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Démon v krabičce

Přidat komentář
wooloong
07.04.2014

Od této autorky jsem zatím četla jen tuto detektivku, a pak povídku Jahodový strom. Zatím průměr. Obě byly dost průhledné a ani v jednom případě jsem se nedočkala překvapivého rozuzlení a dostatečného vysvětlení motivace hlavního padoucha. No, dám jí ještě šanci.

Evik30
24.01.2014

Superintendant Wexford je v této knize "posedlý" osobou Erika Targa. Věří že spáchal několik zločinů, ale nemá mu to jak dokázat. Zločiny jsou několik let staré. Vždy se jedná o uškrcení. Ke konci knihy je sám Erik Targo nalezen mrtev a Wexford pátrá po jeho vrahovi nebo vrazích. Kniha byla docela čtivá, i když některé pasáže až zas tak moc nezaujaly. Knihy Ruth Rendellové mám ráda, ikdyž některé knihy pro mě až zas tak zajímavé nebyly. Můj názor je že má tak 7 knih úplně perfektních, 5 lepší průměr a 3 které mě moc nezaujaly. Další nemůžu soudit, protože jsem je zatím nečetla.

Doporučujeme

Láska je jen slovo
Láska je jen slovo
Poslední dopis od tvé lásky
Poslední dopis od tvé lásky
Vášnivý sprosťák
Vášnivý sprosťák
Společenstvo Prstenu
Společenstvo Prstenu

Autor a jeho další knihy

Ruth Rendell
britská, 1930 - 2015

všechny knihy autora

Kniha Démon v krabičce je:

v Přečtených15x
v Doporučených1x
v Knihotéce20x
v Chystám se číst7x
v Chci si koupit1x