Vražedné objetí

David Tredington jako dvanáctiletý utekl po matčině smrti z domova. Jeho otec, majitel panství a hřebčína, se ani po bezvýsledném pátrání nevzdal naděje, že se vrátí. Po patnácti letech se dědic panství a titulu skutečně objevil. Rodina ho po krátkém váhání přijala, získal si i lidi z okolí. A přece jeho návrat někoho vystrašil. David měl znovu zmizet, tentokrát navždycky. (www.pitaval.cz)...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/100305/vrazedne-objeti-100305.jpg 3.912
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Olympia

Dead Ringer, 1995

Kniha Vražedné objetí

janina66

Velice čtivý příběh o jedné rodině s dostihovými stájemi. Výborná zápletka hned od začátku. Vraha jsem tušila. Příjemné čtení dnes u vody.

jprst

Slušná detektivka, která dokázala zaujmout i mě, čtenáře zmlsaného knihami otce a syna Francisových. Pro příznivce tohoto druhu příběhů určitě doporučuji.

IvetaSl

Dobrá detektivka, chvílemi jsem měla pocit, že se nic neděje, ale přesto se to dobře četlo. Dobře promyšlený propletenec, který se nakonec zajímavě propletl.

čef
24.10.2019

Z prostředí dostihového sportu v Británii se dají napsat pěkné i detektivní příběhy. Okolo se točí spousta peněz a také mnoho pěkných vykuků. A tak to bylo i v této knize, i když zde šlo vlastně o něco trochu jiného, než o koníky. Na konci jsem si trochu připadal jako v kultovní hře Divadla Járy da Cimrmana Vítr z hor, ale jinak to bylo celkem čtivé a poutavé.

Dexter v temnotách
Dexter v temnotách