Vražedné objetí

Vražedné objetí https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/100305/vrazedne-objeti-100305.jpg 4 14 4

David Tredington jako dvanáctiletý utekl po matčině smrti z domova. Jeho otec, majitel panství a hřebčína, se ani po bezvýsledném pátrání nevzdal naděje, že se vrátí. Po patnácti letech se dědic panství a titulu skutečně objevil. Rodina ho po krátkém váhání přijala, získal si i lidi z okolí. A přece jeho návrat někoho vystrašil. David měl znovu zmizet, tentokrát navždycky. (www.pitaval.cz)... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , Olympia

Dead Ringer , 1995

janina66
janina66
21.08.2020 4 z 5

Velice čtivý příběh o jedné rodině s dostihovými stájemi. Výborná zápletka hned od začátku. Vraha jsem tušila. Příjemné čtení dnes u vody.

jprst
jprst
02.05.2020 4 z 5

Slušná detektivka, která dokázala zaujmout i mě, čtenáře zmlsaného knihami otce a syna Francisových. Pro příznivce tohoto druhu příběhů určitě doporučuji.

IvetaSl
IvetaSl
21.02.2020 4 z 5

Dobrá detektivka, chvílemi jsem měla pocit, že se nic neděje, ale přesto se to dobře četlo. Dobře promyšlený propletenec, který se nakonec zajímavě propletl.

čef
čef
24.10.2019 4 z 5

Z prostředí dostihového sportu v Británii se dají napsat pěkné i detektivní příběhy. Okolo se točí spousta peněz a také mnoho pěkných vykuků. A tak to bylo i v této knize, i když zde šlo vlastně o něco trochu jiného, než o koníky. Na konci jsem si trochu připadal jako v kultovní hře Divadla Járy da Cimrmana Vítr z hor, ale jinak to bylo celkem čtivé a poutavé.

Autoři knihy

John Francome