Vražedné objetí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

David Tredington jako dvanáctiletý utekl po matčině smrti z domova. Jeho otec, majitel panství a hřebčína, se ani po bezvýsledném pátrání nevzdal naděje, že se vrátí. Po patnácti letech se dědic panství a titulu skutečně objevil. Rodina ho po krátkém váhání přijala, získal si i lidi z okolí. A přece jeho návrat někoho vystrašil. David měl znovu zmizet, tentokrát navždycky. (www.pitaval.cz)...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/100305/vrazedne-objeti-100305.jpg 3.912
Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Olympia
Orig. název

Dead Ringer, 1995

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Vražedné objetí

Přidat komentář
janina66
21. srpna

Velice čtivý příběh o jedné rodině s dostihovými stájemi. Výborná zápletka hned od začátku. Vraha jsem tušila. Příjemné čtení dnes u vody.

jprst
02. května

Slušná detektivka, která dokázala zaujmout i mě, čtenáře zmlsaného knihami otce a syna Francisových. Pro příznivce tohoto druhu příběhů určitě doporučuji.


IvetaSl
21. února

Dobrá detektivka, chvílemi jsem měla pocit, že se nic neděje, ale přesto se to dobře četlo. Dobře promyšlený propletenec, který se nakonec zajímavě propletl.

čef
24.10.2019

Z prostředí dostihového sportu v Británii se dají napsat pěkné i detektivní příběhy. Okolo se točí spousta peněz a také mnoho pěkných vykuků. A tak to bylo i v této knize, i když zde šlo vlastně o něco trochu jiného, než o koníky. Na konci jsem si trochu připadal jako v kultovní hře Divadla Járy da Cimrmana Vítr z hor, ale jinak to bylo celkem čtivé a poutavé.

Doporučujeme

Dexter v temnotách
Dexter v temnotách
Vzpomínky na Sherlocka Holmese
Vzpomínky na Sherlocka Holmese
Smysluplná vražda
Smysluplná vražda
Prolitá krev
Prolitá krev

Autoři knihy

John Francome
anglická, 1952
Peter Burden
britská, 1948

Kniha Vražedné objetí je v

Přečtených18x
Čtenářské výzvě2x
Doporučených1x
Knihotéce34x
Chystám se číst6x
Chci si koupit1x