Vražedná čokoláda

Vražedná čokoláda https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/245192/bmid_vrazedna-cokolada-245192.jpg 3 19 10

Záhady Lucy Stoneové série

< 18. díl

Záhadný příběh s krimi zápletkou Městečko Tinker´s Cove trápí mráz a sníh a reportérku Lucy Stoneovou přibírání na váze. Přestože vládne nepříznivé počasí, město u příležitosti valentýnského svátku organizuje propagační akci se záměrem podpořit místní podnikatele a Luciným úkolem je napsat článek o novém, velmi úspěšném výrobci čokoládových cukrovinek. Jenže když se za podezřelých okolností utopí místní rybář, Lucy si myslí, že své investigativní schopnosti raději zaměří tímto směrem. Zanedlouho poté je nalezeno další mrtvé tělo. Patří vyzývavé a svůdné Tamzin, vedoucí nového obchodu s cukrovinkami, a bylo zalito čokoládou. Může být pachatelem obou vražd rybářova zatrpklá exmanželka? Nebo za vším vězí konkurenční boj? Lucy krok za krokem směřuje k odhalení vraha, a právě proto hrozí nebezpečí, že by se mohla stát jeho další obětí...... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , Oldag

Chocolate Covered Murder , 2011

pip11
pip11
02.12.2021 4 z 5

Pohodová detektivka s chutí čokolády v lehkém tempu. Bylo to příjemné a oddechové čtení z malého městečka, bez velkých zvratů a napětí.

Niš-knihovna
Niš-knihovna
22.12.2019 3 z 5

Přečtení, dobrá. Není tak děsivá, i když. ..

Katulinka69
Katulinka69
17.10.2019 2 z 5

Tak toto mě vážně nebavilo

konicekbily
konicekbily
16.04.2019 3 z 5

Klidné prostředí zimního amerického venkova je narušeno utopencem. Ještě, že je tam všudypřítomná novinářka místního plátku, jinak by to byla jenom nehoda. Děj se vleče v rozhovorech na různých místech - je to průměr.

Ana72154
Ana72154
27.10.2018 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Je to jiný druh detektivky, protože v ostatních jsou popisovány vraždy se spoustou krve a někdy až moc dramatických okamžiku. Příběh vypráví obyčejná novinářka, která strká všude nos, nikoliv policista, detektiv nebo někdo, kdo dělá v kriminalistice.
Škoda jen, že byly přeložené do češtiny jenom dvě knihy od této autorky.

čef
čef
27.09.2018 4 z 5

Název je poutavější než vlastní děj. Bez velkého napětí se jezdí autem a povídá a povídá. Pár scén je však určitě dobrých, knihu lze snadno v klidu přečíst a možná i pochválit za nenáročné čtení.

Skatty
Skatty
09.09.2017 5 z 5

Příjemná detektivka. Taková milá. Žádné krváky. A to se mi líbilo. Hlavně městečko Tinker's Cove, půlmetrové závěje sněhu a mráz. Ikdyž ještě neskončilo léto, měla jsem chuť si navléct tlusté ponožky, zachumlat se do deky, sednout si k zapálenému krbu a popíjet u čtení horké kakao. Skvělé a doporučuji.

kristyna2349
kristyna2349
24.07.2017 3 z 5

Nedoporučuji čtenářům "severských krimi", ty to bavit určitě nebude. Dalo by se to přirovnat k detektivkám o Agathě Raisinové. Mně se kniha líbila, možná konec mohl být trošku víc napínavý.

konformita
konformita
13.02.2017 1 z 5

Odpad to není, jen proto že jsem četla horší knihy, dávám za 1. Takže nečtěte, typická "američtina".

mikika
mikika
23.06.2015 4 z 5

milé a oddechové čtení pro příznivce nekrvavých, spíš povídavých detektivek...

Leslie Meier
americká