Vraždaplán

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Napínavý román Karla C. Griga navazuje na to nejlepší z tradice české detektivky. Osvědčené ingredience autor zručně aktualizuje a čtenář má možnost odhalit v pozadí příběhu společenské souvislosti, jež se nápadně podobají realitě, jakou v Čechách dnes zažíváme...

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/341466/vrazdaplan-mPx-341466.jpg 3.913
Žánr:
Detektivky, Literatura česká
Vydáno:, Kniha Zlín
1. vydání originálu:2017
Počet stran:246
Jazyk vydání:český
Vazba knihy:pevná / vázaná
ISBN:978-80-7473-525-7
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Vraždaplán

Přidat komentář
Niraj
03. února

Za mě fajn česká detektivka. Četl jsem od tohoto autora i jeho předchozí knihy a zaujaly mě všechny. Ty předchozí byly více mystičtější, toto byla taková čistokrevná detektivka. Vzhledem k tomu, že mám rád tohoto autora, i jemu podobné (Březina, Goffa, Urban, Ludva), mají jejich knihy u mě už dopředu krapet protekci a možná tak mé hodnocení není u nich úplně objektivní. Ale to je mi jedno :-)

Rade
28.05.2018

Nic jsem nečekala – a docela příjemné překvapení.
Česká detektivka, která se dobře čte, sympaťák vyšetřovatel, plusem je domácí prostředí a docela dobře vymyšlená a postupně odhalovaná zápletka. Uvěřitelné vztahy i dialogy. Ani ta politika propojená s podsvětím mě nijak nerušila. Oligarcha Judyš nevesele pobavil…

bagel
07.01.2018

Sympatický vyšetřovatel, ale dvě příběhové linky byly trochu moc.

DariDerek
18.05.2017

I přesto, že jsem zvyklá na výraznější tempo a pořádnou dávku napětí, tak Vraždaplán má něco do sebe. Je to zajímavé sledovat, jakým směrem se děj ubírá.
Neměla jsem tendenci kousat si nehty, ale napnutá, jak to všechno dopadne, jsem rozhodně byla. Autor mne dokázal zaujmout, dát mi určité vodítka a mě nezajímalo nic jiného, než jak to všechno dopadne, ať už okolo Markéty a Marka, tak se Sejbrem. Více bude v recenzi na www.Chrudimka.cz v nejbližší době. :-)


Autor a jeho další knihy

Karel Cvrček

Karel C. Grig (p)
česká, 1955

Kniha Vraždaplán je:

v Přečtených13x
v Doporučených1x
v Knihotéce21x
v Chystám se číst5x
v Chci si koupit2x