Vražda v Tereziných lázních

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V jednom z léčebných domů lázeňského komplexu v Teplicích, v Tereziných lázních, je nečekaně objeven oběšený lázeňský zaměstnanec. Jde o sebevraždu, nebo ji někdo nafingoval? Inspektor Holík alias Meniér trpí bolestmi zad, a tak je do lázní vyslán ve dvojí roli: jako pacient a zároveň jako skrytý vyšetřovatel. Během svého pobytu pachatele vraždy odhalí - a použije k jeho usvědčení neobvyklou metodu - na závěrečném večírku sehraje se svými spolupacienty přímo před očima pachatele krátkou němohru....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/113849/vrazda-v-terezinych--113849.jpg 47
Žánr
Detektivky, Literatura česká
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Vražda v Tereziných lázních

Přidat komentář
rafan65
04. září

Dobrá detektivka slušná zápletka ale uměle natahovaný děj.

Plútarchos
19.01.2015

V jednom z léčebných domů lázeňského komplexu je nečekaně objeven oběšený lázeňský zaměstnanec Halousek. Jde o sebevraždu, nebo ji někdo nafingoval? Inspektor Holík alias Meniér trpí bolestmi zad, a tak je do lázní vyslán ve dvojí roli: jako pacient a zároveň jako skrytý vyšetřovatel. Během svého pobytu pachatele vraždy odhalí a zároveň se seznámí s problémy lázeňského městečka - prostitucí, dětskou pornografií, nezákonnými potraty, chudobou. Odhalení pachatele proběhne na závěrečném večírku, kde "Holda" se svými spolupacienty sehraje přímo před očima pachatele krátké komické divadelní představení. Vyšlo v edici "Původní česká detektivka" - příjemné počtení na cesty - 3 hvězdičky.

kika 13
26.05.2013

Pěkná detektivka na odpočinkové čtení.

Sisi74
15.03.2012

Knížka je docela zajímavá, zpracovává problémy severních Čech. Chvílemi mi přišlo, že je v ní až moc možných motivů, ale byla poměrně čtivá a člověk může poměrně dobře odhalovat pachatele, i když nemá všechny indicie.

Autor a jeho další knihy

Pavel Svoboda
česká, 1931

Kniha Vražda v Tereziných lázních je v

Přečtených9x
Knihotéce7x
Chystám se číst3x
Chci si koupit1x