Vražda toulavého milence

Vražda toulavého milence https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/245437/mid_vrazda-toulaveho-milence-245437.jpg 4 11 5

Znalci tvrdí, že v horském hotelu má být personál vždycky v sudém počtu, nejlépe v párech. Pak nikdy nejsou žádné problémy. Když se však sezona vyvine tak, že je v hotelu jeden člen personálu lichý a má navíc tendenci vytvářet partnerské trojúhelníky, je to horší vyhlídka než ta nejhorší předpověď počasí. V jednom z příběhu Magdy Váňové se taková situace dokonce přehoupne ve zločin. Pro kriminalisty však není tvrdým oříškem zjistit, kdo je vrah, ale kdo je otcem dítěte, které se teprve narodí. Také v dalších kriminálních povídkách této knihy musejí policisté prokázat daleko víc důvtipu než silných svalu, aby odhalili pachatele zločinu. Jde totiž o příběhy lidí, kteří nepatří ke kriminálním živlům, ale zločin se jim přesto zapletl do života jako důsledek vlastního selhání nebo jako prostředek k rychlému a snadnému dosažení toho, po čem touží.... celý text

zdenaR
09.03.2023 4 z 5

Povídky jsou kratší, čtivé, lehké detektivní příběhy.

knihovniceS
13.08.2021 4 z 5

Vražda toulavého milence
Tak to bylo pro mne překvapení. Magda Váňová a krimi povídky. Nevěděla jsem , že se autorka věnuje i tomuto žánru. Překvapení bylo příjemné, povídky se četly dobře a celá kniha byla lehká jednohubka. Doporučuji

ArwenAragorn
28.09.2020 4 z 5

Nebyla jsem si jistá, jak Magda Váňová uchopí detektivní povídky. ale zvládla to na jedničku. Příjemné ukrácení času u povídek bez zbytečné brutality.

Kerberos
16.09.2020 4 z 5

Krátké povídky s kriminalistickou zápletkou,žádná zbytečná omáčka.

JancaMia
05.07.2020 3 z 5

poměrně zdařilé detektivní příběhý , nicméně šlo to rozvinout ..

Magda Váňová
česká, 1954
2008  89%Zapomeň na minulost
2003  84%Tereza
2008  81%Past
2010  76%Kukaččí mládě
2016  75%Nebýt sám

Kniha Vražda toulavého milence je v