Vražda o vlas ekniha

Slečna Carrollová jednoho dne otevře dveře neznámému muži. Asi to neměla dělat, protože muž nejen že neurvale vpadne dovnitř, ale ještě u toho stačí umřít. Mladá žena se tak náhle stane první podezřelou v případu dokonalé vraždy.

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/293521/vrazda-o-vlas-ziW-293521.jpg 01
Detektivky, Literatura česká
Vydáno: (ekniha), Martin Koláček - E-knihy jedou

Modrina
24.05.2016odpad!

Pan Gardner s Perrym Masonem mě provázeli snad od doby, kdy jsem se naučila číst. :) I proto mě tahle knížka svou anotací zaujala a já jsem si ji koupila. Těžko bych našla hůř vydané peníze.. Příběh byl rozehraný vcelku zajímavě, ale zhruba od čtvrtiny knížky už to byla trapná nuda. Rozuzlení taky nic moc. No, spíš nic než moc. Rádoby sarkastický tón zoufale skřípal. Ale naprosto příšerné byly zpitvořeniny původních jmen. Proboha PROČ?? Torry Mazon, Nella Strittová atd. a třešnička na dortu Hamilton Hamburger se velmi podepsali na mých žaludečních vředech. A to zhruba stejně, jako na obě nohy kuhající česká gramatika. Poslední věta (patrně pokus o vtip) už neměla co zkazit.

A to jsem nevěřila, že bych někdy byla schopná jakoukoli knihu označit jako odpad..

Robert Brinda

Robert Brinda