Vrásky z lásky

Vrásky z lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353220/bmid_vrasky-z-lasky-KTw-353220.jpg 4 9 2

Rae Wallaceová by sa radšej utopila v sude rulandského sivého a potom sa dala zjesť svojmu bíglovi, než aby riskovala, že sa znova zamiluje – aj za cenu toho, že nepôjde na svadbu svojej najlepšej priateľky. Celé dni v škole formuje mysle prváčikov a zároveň vybrusuje román, ktorý jej už dlho leží v zásuvke, preto nemieni strácať čas s mužmi. Najlepšie kamarátky ju však presvedčia, aby sa pokúsila nájsť si lásku tak, ako sa to robí v 21. storočí, čiže on-line. Rae je skeptická, ale je odhodlaná dokázať im, že pokiaľ ide o mužov, nie je priveľmi vyberavá. Keď natrafí na profil, ktorý patrí nebezpečne príťažlivému kolegovi z práce, ocitne sa po uši v problémoch...... celý text

Romány , Pro ženy

Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

Mr. Right-Swipe

Jurajovamaka
05.02.2021 4 z 5

Nerada negatívne hodnotím knihy, ale bohužiaľ, toto je najslabšia kniha, ktorú som tento rok čítala. Anotácia ma vcelku zaujala, sama som vo veku hlavnej hrdinky, ale obsah knihy bol veľmi prvoplánový, bez prekvapenia. Vôbec sa mi nepáčil štýl písania a veľmi ma rušilo kdekoľvek v texte používanie hastegov. #asitaktonezmyselne
Nemôžem ani napísať, že to bolo dobrá oddychovka. Túto knihu určite nikomu neodporučím.

knihamojalaska
07.03.2018 3 z 5

kniha je písaná veľmi jednoduchým štýlom, ľahko a rýchlo sa číta...osobne vo mne nezanechala nejaký extra estetický zážitok, ale ako víkendové čítanie je to podľa mňa v pohode...máme možnosť pozrieť sa na život nežného pohlavia z troch uhlov pohľadu....tri rôzne žijúce ženy a kamarátky nám ponúkajú vidieť život slobodnej, vydatej a zasnúbenej :)

Autorovy knížky

Ricki Schultz
americká
2017  73%Vrásky z lásky

Kniha Vrásky z lásky je v