Vrahova žena

Vrahova žena https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/465806/bmid_vrahova-zena-Cr2-465806.png 4 185 70

Strhující příběh o prokurátorce, která se musí vyrovnat s nejtemnější částí své minulosti a nejčernějšími obavami o budoucnost. Před čtrnácti lety byl manžel Jessiky Yardleyové odsouzen za několik brutálních vražd. Stálo ji spoustu úsilí si po tom všem se svou dcerou dát život zase dohromady a teď je uznávanou právničkou. Jenže když kdosi začne znovu zabíjet a provedením vražd kopíruje styl jejího bývalého muže, její děsivá noční můra se znovu probudí. FBI požádá Jessiku, aby se zapojila do pátrání po tomto napodobiteli. Jakmile jsou jeho motivy zřejmější, nový život, který si Jessica vybudovala, se začne hroutit. Jessica si musí položit otázku, komu může věřit a jestli je schopná vraha zastavit.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Kalibr

A Killer's Wife , 2020

.berenika.
25.10.2022 5 z 5

- tohle mě bavilo od začátku do konce! do posledního odstavce nevíte nic
- taková detektivka z právnického pohledu, stojí to za to

helenkan
18.10.2022 5 z 5

To byla teda jízda. Tyhle právnický příběhy mě baví. A ten konec mě dostal.
ˇProstě paráda.

tittanie
28.09.2022

Super. Jsem opravdu nadšená. Knihu jsem přečetla za den. Od autora jsem četla Obhájce, ale tohle se mi líbí daleko více. Dobrý právnický thriller si přečtu vždy ráda.
A zase můj dost častý problém, čím více jsem z knihy nadšená, tím méně vím, co o ní napsat. :(

miloslav5679
21.09.2022 5 z 5

Veľmi dobre napísaná kniha, síce dosť veľké zhody náhod, neuberá to na kvalite. Napriek tomu, že páchateľ (páchatelia) je známy, kniha je napínavá do poslednej strany

Evule *
25.07.2022 5 z 5

Velmi čtivé a napínavé, já byla moc spokojená. První kniha od tohoto autora a určitě nebyla má poslední. Opravdu velmi povedené.

vera4669
30.06.2022 4 z 5

Pro mě to bylo první setkání s autorem a kniha mě bavila, i když mi přijde na hlavu, že se může obhajovat sám někdo, kdo je podezřelý ze série vražd a jedná se s ním v rukavičkách.. Nicméně kniha měla spád, právní prostředí mě bavilo, konec překvapil, takže spokojenost a určitě zkusím další kousky

Hella
25.05.2022 5 z 5

Tak tahle kniha mě hodně bavila. Svižně psaný příběh s velkým překvapením a uspokojivým závěrem. A četlo se to úplně samo.

lucakuca
21.05.2022 4 z 5

Právnický thriller jak má být! Přehlídka geniů :-).
U Victora nikdy nešlápnu vedle! Zase pecka a zase se mnou ten konec vykejval! Tleskám.

Pája699
12.05.2022 5 z 5

Výborná kniha s báječným příběhem a skvělou zápletkou!!! Tohle mi sedlo a bavilo. Po celý příběh jsou zvraty v ději, že jsem až zírala…no ten konec…tak to bych vážně neuhádla a nečekala. Prostě pecka a mazec Tento právnický thriller si užijete. Za mě jedno velké doporučení a jdu sáhnout po další knize autora

Szekynka
08.05.2022 5 z 5

Za mě super právnický thriller, kniha mě opakovaně překvapovala a to včetně konce. Za mě super čtení. Těším se na další knihu autora, který moc mile překvapil.

Warty
26.04.2022 3 z 5

Nečetlo se to špatně, námět je jistě zajímavý. Nebýt nečekaných zvratů, dala bych nižší hodnocení. Kniha mě ani nenadchla, ani nijak neurazila. Vracet se k ní ale určitě nebudu.

Kekik
25.04.2022 5 z 5

Autor napsal přes padesát knih. Kéž by se vydaly všechny.

Geniální, brilantní, úžasný, velmi, velmi, velmi čtivý příběh. Od prvních slov jsem byla pohlcena příběhem, který mě ani na vteřinu nenudil. Nebyl k tomu prostor. Celou dobu se v knize něco děje. Celý příběh je naprosto skvěle vymyšlený. Fakt smekám klobouček. Děkuji za tuto knihu. Soudní procesy mám moc ráda, ale právnické thrilleru tak často nečtu. Což je chyba, kterou s radostí napravím.
Čtení Vrahovy ženy doporučuji !
S Jessikou je minimálně ještě jeden díl. Doufám, že jej vydají. Jak jsem již psala, kéž by vydali všechny autorovy knihy.

Racík
24.04.2022 5 z 5

Výborná kniha!!! Napínavé, čtivé, a i když je příběh o sériovém vrahovi, což vůbec není můj šálek kávy, tak tato kniha se skvěle četla a ustála jsem i toho hromadného vraha. Asi proto, že je celý příběh vyprávěn prostřednictvím vrahovy manželky, což je silná a odolná žena. Další hodně svéráznou postavou je dcera... ale po tom, čím vším si musely ty dvě projít, je asi možné všechno...

zdendula31
22.04.2022 5 z 5

Právnické thrillery mám ráda a tento byl opravdu skvělý.

xena2711
21.04.2022 5 z 5

Parádní thriller a já moc děkuji Jarušce-Šánce za tip. Autora přidávám do oblíbených. Skvělá zápletka, svižně napsáno a konec opravdu super. Doporučuji. A hned jdu na další knihu Nečistá hra.

Mandlevest
15.04.2022 4 z 5

Hodně napínavé čtení a další zajímavý autor, kterého budu sledovat. Je sice pravda, že jsem ten zásadní zvrat po pár desítkách stran odhadla a říkala si, že to snad autor nedopustí, že to je hodně laciné... A ono jo :-). Na druhou stranu teprve potom mě začala kniha opravdu bavit, já mám v knihách ty soudní tahanice ráda, i když systém vynesení rozsudku a rozhodnutí o vině a trestu v americké justici mně přináší silné chvění u žaludku. Závěr knihy přinese nečekané překvapení, nepříliš věrohodné, ale budiž, kniha je thriller a tam je dovoleno skoro vše :-). Tato kniha je skutečně první ze třídílné série, ve druhém díle se s hrdinkou Jessikou, která odchází z justice, ještě, dle anotace na goodreads, potkáme (tedy jestli bude u nás kniha vydaná). Prozatím si můžeme přečíst autorovu Nečistou hru. Já to udělám,mám ji již doma.

hedvikasylar
21.03.2022 1 z 5

Nevím, za co tahle knížka dostala tak vysoké hodnocení... snad jen za ty zvraty. Ty byly skutečně nečekané, ale podle mě místy trochu deux ex machina. Postavy jsou takové nějaké matné, jednají impulzivně, ale zároveň jsou popsány tak nějak povrchně. Nechtělo se mi to ani dočítat, ale když tady všici říkáte, jaký je překvapivý závěr, tak to asi dočtu. Tato knížka si ale moje srdce nezískala.

Šánka
11.03.2022 5 z 5

Další z Ježíškových nákupů a trefa do černého! Je to napínavý, místy dost drsný detektivní thriller, napsaný ve velmi slušném tempu.
První půlka mi připomněla výbornou sérii také s manželkou odsouzeného vraha (Na dně), tak jsem si říkala - nic nového. Jenže pak v půlce přijde zásadní zvrat a děj se odvíjí jako perfektní a gradující právnický thriller ve stylu Johna Grishama, a to je velká pochvala! Závěr je senzační, překvapivá třešnička na dortu. Prostě nic nemůže zůstat tak, jak by se mohlo nabízet :-).
Autor je vystudovaný právník, jak jsem se dočetla, a tuto znalost prostředí dokonale zúročil v této knize. Já se časem pustím i do jeho dalších knih a fandům dobrých thrillerů tento skvělý kousek doporučuji!!!

Jiparis
28.02.2022 5 z 5

Skvělá detektivka psaná svěžím jazykem, napínavá zápletka a nečekaný závěr. Další nadějný autor, na jehož příběhy se budu těšit.

kramlinka88
21.02.2022 4 z 5

(SPOILER) Tak fajn za závěr dávám hvězdu nahoru, to jsem nečekala :-) Ale celkově jsem asi od knihy čekala více. Moc mě nebavilo to soudní přetahování, ale celkově příběh nebyl špatný, vcelku originální, postava Eddieho vlastně ani nebyla vykreslena až tak nechutně jak mohla být :-) zato hnusák Wesley no fuj, zasloužil si to všechno, i když byl jen loutka :-/

sérioví vrazi právníci thrillery pro ženy právnické prostředí

Victor Methos
afghánská