Voskový vrah

Voskový vrah https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22000/mid_voskovy-vrah-vH0-22000.jpg 4 26 5

Hope, Schirley a Carrie se těší na týdenní prázdninový pobyt u moře, kam je pozvala jejich bývalá kamarádka Mary. Ale od prvních chvil se začíná odvíjet řetěz podivných událostí – dům je opuštěný, místo Mary se objeví uříznutá hlava, v posteli leží had… Hope se v blízkém městečku, jehož jedinou atrakcí je muzeum voskových figurín, seznámení se Shawnem a zdá se, že by si mohli být blízcí. Pak ale nadchází bouřlivá a deštivá noc, v níž řádí smrt. Opravdu se na místo vrátil místní masový vrah, jehož figurína stojí v muzeu, anebo je za vším už málem zapomenutá nešťastná nehoda? Hope se Shawnem hledají pravdu, ale zároveň se kolem nich stahuje nelítostná smyčka děsu.... celý text

Literatura světová , Horory

Vydáno: , Signet

Waxmurder , 1998

Martin82
28.04.2023 4 z 5

(SPOILER) Velice milé překvapení - jednoduchý, ale napínavý příběh, který má vše, co k sérii SH patří - osamělý dům u moře, bouřka a silueta postavy při záblesku, zahradní altán a postupné záhadné vraždy hlavních postav.... Prostě klasické letní béčko, při kterém je dost napětí a né uplně hloupé vysvětlení v závěru. 85%.

DominaCZ
26.05.2021 2 z 5

Měla jsem, ale zahodila jsem, protože opravdu naivní...teď toho lituju, přečetla bych si tu blbost ráda zase :)))))))))
No co už, bylo to fakt naivní a okatý, co už.

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Krásně napsaný horor, pěkně vyprávěný hlavní hrdinkou. Parta děvčat se vydá za kamarádkou do odlehlého městečka a ta je posedlá pomstou a děvčata čekají hodně špatně zakončené prázdniny.

Nellinka
14.07.2015 1 z 5

(SPOILER) Pořád patlající se děvčata s otázkou TAK KDE TA MARY JE? , hloupoučké "děsivé" náhody ( slovy dvě), výlet se surfaři a rádoby vtipné balení v muzeu vosku.
Poté ultrarychlý předpokládatelný spát, brutální mrtvoly dospívajících holek, který to provedly se zručností otrlých zabijáků a hlavně konečné vysvětlení, které moc nemělo smysl.
Zabila jsem ho tím, že jsem ho odstrčila, když se na mě sápal a on se zabil o ŘADÍCÍ PÁKU??
Sorry, tohle je moc snadnej děj.

kristyna4415
26.08.2014 5 z 5

Pohodový příběh :-) ale stejně nejlíp Píše R.L. Stine :-) nemohu si pomoct.:-) ale i tak kniha upoutala :-) a přečetla jsem ji dokonce jako každou jinou ze Stop Hrůz :-)

1999  80%Utopená Sally
2000  66%Mrtvý se nesměje