Voňavá kuchařka

Voňavá kuchařka https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399281/bmid_vonava-kucharka-0Lk-399281.jpg 4 28 16

Vařte z čerstvé zeleniny, masa a vajec, bez lepku, zpracovaných polotovarů a přidaného cukru. Budete jídlem energii a zdraví získávat, ne ztrácet.

Mngwa
Mngwa
27.01.2024 5 z 5

Od Lucie G. jsem si pořídila celou sbírku kuchařek a zatím si absolutně nemůžu stěžovat. Recepty jsou nápadité a chutné, prostě momentálně to bude tak minimálně půl roku vaření podle LG.
PS: K některým výtkám níže jak je to prej všechno mastné - Základem keto diety je tuk. Takže koupit si kuchařku s low carb zaměřením a pak si stěžovat, že je to "mastné" je fakt k popukání.

Danafantom
Danafantom
19.07.2022 1 z 5

Nenašla jsem jediný důvod, proč se kuchařka jmenuje voňavá. Spíš by se měla jmenovat mastná tučná a těžká.
Chápu sice, že co je mastné to je dobré, ale pochybuji, že někomu takováhle strava prospívá.

jaroiva
jaroiva
09.02.2021 5 z 5

Nejsem velkým nákupčím kuchařek, ale tuhle jsem si koupila a nelituji. Je krásná i jen tak na prohlížení. :)

madem
madem
30.01.2021 2 z 5

Recepty skvělé, fotky lákavé, nevím, co uvařit dříve. Pak u vaření nadávám, kniha je těžká, nepřehledná. Nejdříve fotky jídla, ingredience, pak otočím a na dalších dvou stranách recept. Musím se vracet ke gramáži, zdržuje to. Přijde mi jednodušší vařit podle internetových stránek než z této kuchařky.

4327
4327
27.01.2021 1 z 5

Voňavá kuchařka je krásně zpracovaná, přehledná, určená všem, kteří se zajímají o nové stravovací styly. Po první experimentování "od oka" doporučuji dodržovat přesně postupy a gramáže surovin uvedené v receptech, neboť jsou odzkoušené tak, aby pokrmy chuťově ladily.
Snad mě paní autorka odpustí, když se zde zmíním také o její povedené webové aplikaci, kterou jsem si zakoupila a stáhla do mobilu z webu www.paleosnadno.cz. Postupně do ní paní Grusová doplňuje všechny recepty a pracovní postupy s úžasnou možností vyhledání podle druhu potravin. Aktuálně jich tam najdete v plné verzi kolem 700. Tak ať je i pro další kupující vaření radostí a všem chutná stejně jako nám doma!

katamachu
katamachu
23.08.2020

Kuchařka, která mě naučila nejen vařit, ale u které mě začalo vaření také bavit. Všechny recepty jsou krásně a přehledně vysvětlené, nevyzkoušela jsem jediný recept, kde by neladily chutě. Rozhodně doporučuji pořízení této kuchařky všema deseti :-).

leni_nyv
leni_nyv
20.08.2020 5 z 5

Úžasná kuchařka plná chutných a zdravých receptů z dostupných surovin. Recepty jsou skvěle popsané, postup srozumitelný a jsou doplněny krásnými fotkami. Knihu využívám v kuchyni téměř každý den. Také oceňuji barevné záložky k označení oblíbených receptů.

tereziii
tereziii
22.07.2020 5 z 5

Nádherně napsaná kuchařka s krásným provedením, recepty přehledně a jasně popsané, vynikající jídla z dostupných surovin. Zezačátku jsem byla dost skeptická kvůli ceně, ale opravdu to za to stojí!!! Ještě nedávno bych neřekla, že zaplatím 790,- za kuchařku a teď bych za ni dala i dvojnásobek... Opravdu skvělý pomocník pro ty, kdo chtějí začít žít zdravěji ❤️ aneb už jen podle grusovky!!! ❤️❤️❤️ A to, že autorka je neskutečně milá paní, která kdykoliv ochotně poradí, když si nevíte rady s jakoukoliv blbostí to je velmi příjemný bonus!!! ❤️

Katusnv
Katusnv
22.07.2020

Výborná kucharka❤️ Recepty z dostupných surovin, srozumitelné a jednoduché zvládne každý. Mohu jen a jen doporučit

jirka3848
jirka3848
17.07.2020 5 z 5

Koupil jsem jí své přítelkyni a je z ní nadšená. Super fotky i zpracování...

Šárka0808
Šárka0808
20.01.2020

Výborná kuchařka s chutnými recepty.

petule3389
petule3389
18.01.2020 5 z 5

Nejlepší kuchařka jakou jsem kdy měla doma, a že už jich bylo. Recepty jednoduché, krásně popsané a chuťově? Něco neuvěřitelného❤️

petrapruh
petrapruh
02.01.2020 2 z 5

Pro mě velké zklamání, velka těžká bichle, recepty jsou nesmyslně roztahané na 3-4 stránky, z mého pohledu úplná zbytečnost kde to dovrši na konci receptu např. Nakreslenou paličkou česneku a kde nic tu nic, myslím, že by se dala knížka shrnout do minimálně půl obsahu stran, za cenu 790kc bych čekala trošku něco víc.... Na druhou stranu musím pochválit nápady, krásný papír a nádherné fotky, přesto u mě místo nenašla

petr1637
petr1637
13.12.2019 5 z 5

Kde začít... Kniha je nádherně zpracovaná, to v první řadě. Kvalitní vazba kvalitní papír a úžasné fotografie. Už jen listování knihou je zážitek. Recepty jsou přehledné a postup přípravy jednotlivých pokrmů je detailně vysvětlený tak, že jídlo zvládne uvařit opravdu každý. Informace k receptům jsou naprosto vyčerpávající a nechybí ani kalorické hodnoty a obsah makroživin. Kuchařce jednoduše není co vytknout. A to nejlepší na konec, jídla jsou naprosto božská,doma už podle ničeho jiného nevaříme. Skvělá práce!

Tclaw
Tclaw
25.02.2019 5 z 5

Kupoval jsem ji ženě k narozeninám, a i když to není "má kuchyně" musím uznat, že zpracování je úžasné.

SakuraLuci
SakuraLuci
09.01.2019 5 z 5

Perfektní kuchařka od Lucie Grusové, jednoduché recepty podle Low carb. Vřele doporučuji

2018  88%Voňavá kuchařka
2021  100%Svěží kuchařka