Volodymyr Zelenskyj – Ukrajina v krvi

Volodymyr Zelenskyj – Ukrajina v krvi https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/498220/bmid_volodymyr-zelenskyj-ukrajina-v-krvi-yl1-498220.jpg 3 12 2

Za národ a vlast. Volodymyr Zelensky se během posledních měsíců stal hrdinou západního světa. Od začátku ruské invaze je symbolem boje proti zlu ve válce Davida a Goliáše. Tato kniha nabízí pohled na netradiční vzestup vrcholného politika, který už dnes vstoupil do dějin. Poznejte Volodymyra Zelenského jako originálního člověka mnoha tváří: umělce, vzorného rodiče, a hlavně prezidenta s nesmírným charismatem a odhodláním se nikdy nevzdat.... celý text

Literatura světová Biografie a memoáry Politologie, mezinárodní vztahy
Vydáno: , Universum (ČR)

Volodymyr Zelensky: l'Ukraine dans le sang , 2022

MonikaJanka
12.09.2022 4 z 5

To čo mi chýbalo v knihe o Zelenskom od Serhija Rudenka, som našla tu. Asi by som bola spokojnejšia, keby som tieto knihy čítala v opačnom poradí.

Pavčule
01.08.2022 5 z 5

Za mě rozhodně o dost lepší než kniha manželů Čermákových . Více propracováno , více profesionální . Spousta věcí jde hodně do hloubky a spousta věcí najednou dostává srozumitelnější rozměr . Líbí se mi , že se v knize popisují i negativní stránky Zelenského . Malé mínus je chybějící obrazová příloha , ale méně je někdy více . Celkově jsem spokojená .

Ukrajina prezidenti politici válka na Ukrajině (2022 - ) Volodymyr Zelenskyj, prezident, 1978–

Autorovy knížky

Gallagher Fenwick