Volba

Volba https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/128404/bmid_volba-L2h-128404.jpg 3 337 288

Uvnitř knihy najdete vše, co potřebujete vědět o šťastném a naplněném životě. Přečtěte si i vy bestseller, který může změnit život jednotlivce i celé společnosti! Volba již pomohla desetitisícům lidí získat naději a kontrolu nad svým životem. Budete si myslet, že jste hlavní postavou příběhu a nakonec zjistíte, že to tak doopravdy je! Kniha je plná duchovních lekcí, které mohou navždy změnit váš život. Objevte v sobě skrytou sílu, naučte se, jak se znovu napojit na svou duši a staňte se tím, kým jste vždy chtěli být. Všichni si zasloužíme být šťastní. Tomáš je mladý muž v nejlepších letech. Ačkoliv se zdá, že mu nic neschází, upadá do stále větší deprese. V práci to s ním jde od desíti k pěti a po marných pokusech vzdává i snahu o opětovné sblížení se svou ženou Eliškou. Aby toho nebylo málo, pronásledují ho postapokalyptické sny plné beznaděje. Depresivní nálada ho opustí až v okamžiku, kdy se seznámí s podivínským psychologem Kohlem, který mu ukáže, jak být šťastným a lepším člověkem. To je ovšem jen začátek Tomášova příběhu, který nakonec vyústí ve strhující finále. Volby se jen v Česku prodalo přes 35 000 kopií, v říjnu 2018 vyšla celosvětově, kde se dosud prodalo přes 5000 výtisků.... celý text

Sarka109
09.09.2020

Koupila jsem si knížku, čekala jsem zpise něco jako vyprávění. Změňte život tak a tak. Nečekala jsem nic extra. A i přesto jsem si knížku koupila, podstatě jsem od ní neočekávala nic. Knihu jsem přečetla s jediným na dechnutim. A musím uznat že je opravdu pěkné napsaná příběhem, který opravdu změní každému pohled na svět.. Je napsaná příběhem dobře se čte a opravdu ten kdo ji čte, tak se do ní v žije a má lepší náladu :) kdo pochybuje zda si knihu koupit. Tak vám říkám, že stojí za to :) určitě poznate život jinak. :) jestli prožíváte těžký obdobím, tak obzvlášť Vám ji doporučuji :)

pavlina7298
04.09.2020

Úžasná kniha, určitě se k ni ještě vrátím. Doufám že nebude poslední ????

michaela7017
25.08.2020 5 z 5

Krásná kniha. K zamyšlení...moc děkuji

jana5800
25.08.2020

Kniha mi překvapila a hodně dala je to zajímavé čtení. Všem doporučuji????????

sasha1523
25.08.2020 5 z 5

Knížka byla pro mě velkým překvapením. Přečteno jedním dechem. Vřele doporučuji.

ladka4877
23.08.2020 5 z 5

Krasne cteni ktere zustane v srdci

jitka7909
20.08.2020 5 z 5

Kniha, která je pohledem do života každého z nás. Uvidíme se v ní, jako v zrcadle, které nám dá možnost zamyslet se nad svým životem a jeho vnímáním. Přečtení mi zabralo pár hodin v kuse, během nichž se střídaly emoce a strach s nadějí. Děkuji.

kristyna2128
17.08.2020

Úžasná knížka, která Vás donutí se zamyslet. Stačí být vnímavý a najdete sami sebe. Knížka mi hodně pomohla " nemyslet na hlouposti" pořád dokola. Vždyť vlastně nemám tolik starostí, jak jsem si myslela a život se dá prožít šťastně. Knížka mi ukázala, kde jsem dělala chyby ????

eva5201
17.08.2020 5 z 5

Skvelá knižka dala mi veľa do života na zamyslenie sama nad sebou.. Som rada ze ju mam a budem sa k nej vracať určite viacej krát ešte

vendula0008
17.08.2020 5 z 5

Úžasná kniha, která člověka posune dál. Donutí vás zamyslet se nad vlastním životem, nad tím, co je pro vás důležité, nad našimi myšlenkami.
Moc povedená kniha.

0104
14.08.2020

Odporucam kazdemu kdo este stale hlada sameho seba . Pravdiva , motivacna a aj napinava :) dakujem ????

Lenka1703
12.08.2020

Knihu jsem dočetla včera a prakticky jedním dechem. Přiměla mě zamyslet se nad mnoha věcmi a situacemi v mém životě. Především konec mě velmi zasáhl a zanechal hluboký dojem. Rozhodne je to kniha, ke které se velmi ráda vrátím.

Chajlicka
10.08.2020 5 z 5

Úžasná kniha. Donutila mě, zamyslet se nad sebou samotnou, lidmi a situacemi, které každý den přináší.
Každá část knihy mi dávala smysl.

martina1865
08.08.2020

(SPOILER) Super kniha, krásně se čte.... výborně napsaná, děkuji ????

eva2093
03.08.2020 5 z 5

Moc děkuji za připomenutí toho co jsem jako dospělí člověk málem zapomněla. Opravdu krásná kniha.

zdenka3343
01.08.2020 5 z 5

Kniha VOLBA mě velmi zaujala ,je to kniha která zasáhne duši,srdce ,myšlení, mě tedy pomohla v tom jak řešit situace ktere vas zasahnou,sahnu po knize když si chci vyčistit hlavu a urovnat myšlenky, já mohu jen doporučit a Jakubovi děkuji za návod na život který se dá žít bez problémů a být spokojený s tím co máme ""život ,,,ZDENA

Domča405
23.07.2020 4 z 5

Velmi zajímavé čtení, emotivní a napínavá kniha.

anna3274
22.07.2020

Dobrý deň, knihu som prečítala za dva dni. Toľko vlastných myšlienok o svete som ešte v žiadnej nenasla. Aspoň viem, že niekto rozmýšľa ako ja. Niekto, kto by chcel, aby bol svet lepší, ľudia viac ohladuplni, viac ľudskosti, aby svet mal nádej, že sa to zmení. Hlavne ľudia na vyšších miestach ktorí majú tú možnosť urobiť naše životy krajšie a pokojnejšie. Čítala som aj recenzie na túto knihu, každá bola napísaná s pohľadu čitateľa, každý inak rozmýšľame, ale jedno je isté, každý sa zamysli nad tým, že môže byť svet lepší a myslím si ze to je zámer autora ktorý poukazuje na dianie vo svete. Len mam obavy, že už sme všetci nejak ovplyvnení filmami a reklamami, že ani nevnímame co je správne a čo nie, nevieme rešpektovať názory iných. Mne sa kniha páčila, aj keď som čakala iný koniec. Bol sice dobrý pre ľudstvo, ale som mama som čakala,.... žili šťastne až do smrti. Napriek tomu by som ju kúpila znova, lebo si priznajme.... aj to sa môže stať

andrea2881
20.07.2020

Na knihu jsem se moc tesila. A musim uznat, ze me opravdu donutila premyslet o zivote. Snad se to i dari. Ale konec pro me necekany, me dostal.

katerina2425
20.07.2020 5 z 5

Kniha je skvělá, opravdu povedená,skvělá na zamyšlení