Volám psychiatra aneb Návod na dokonalé manželství

Volám psychiatra aneb Návod na dokonalé manželství https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95187/volam-psychiatra-aneb-navod-na-dokonale-manzelstvi-95187.jpg 4 18 3

Autorka s úsměvem líčí peripetie provázející několikeré stěhování a úpravy bytu s tím spojené. Kniha možná zaujme ty ženy, které se rády stěhují, přestavují nábytek a do úmoru vylepšují své hnízdečko, čímž dohánějí k šílenství ostatní členy rodiny, zvláště pak ty, kteří se těchto orgií musí fyzicky účastnit. zdroj:mlp.cz... celý text

Emik87
23.02.2024 5 z 5

S manželstvím zatím zkušenost nemám, ale tento vzhled je velmi dobře napsaný.

JancaMia
16.12.2022 5 z 5

V manželství jsem deset let, v době vydání knihy jsem na ní koukala s opovržením knihu. Po přečtení už ji z ruky ani z knihovny nepustím . Knihy Zuzany Franckové si s chutí ráda vždy přečtu (před dvaceti, pětadvaceti roky jsme měla jiný názor ) . Kniha vtipně glosuje manželská tonutí všeho druhu ( u některých si říkáte "jéé to se nám stalo taky" u dalších "no to se mám na co těšit" s lišáckým úsměvem na tváři).

Ann98
08.11.2017 5 z 5

Zábavná kniha, u které jsem se ze srdce zasmála. Po přečtení mi tekly slzy. Ale ne smutku, ani dojetí, ale smíchu! Můžu jen vřele doporučit, stojí za to si tuto knihu přečíst.

Zuzana Francková
česká, 1951