Vojákova píseň

Vojákova píseň https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/119920/bmid_vojakova-pisen-hHX-119920.jpg 3 12 3

Autor popisuje službu na Falklandech v roce 1982.Neprikrášlené,opravdové a bolestné zážitky popisuje v knize,která si získala již mnoho čtenářů.

Literatura světová , Romány , Válečné

Vydáno: , Naše vojsko

A Soldiers Song: True Stories From The Falklands , 1993

CharlieBrown
21.10.2018 4 z 5

Oceňuji, že se nevytahoval nad jiné jednotky Britské armády. Knížek o válce na Falklandech v zahraničí vyšlo spousty. Bohužel u nás sotva dvě a přitom tento konflikt měl dalekosáhlé důsledky pro tamní civilní obyvatele.

Keram.mareK
07.07.2018 3 z 5

Bez ohledu na to, že jsem originál knihy ani neměl v rukou, se mi zdá překlad místy nedotažený nebo zmatený.
V knize mi také chyběly některé fotky, o kterých se vysloveně zmiňoval ve smyslu přání jejich zveřejnění v knize.
Jinak obsahově moc dobrá kniha.

jorgesob
20.01.2015 4 z 5

zážitky dnes již bývalého výsadkáře britské armády z války o falklandy. škoda, že v češtině nevyšlo více takových knih. při čtení si parádně vybavíme jak se autor cítil při průběhu operací a i po válce samotné. nechybí i pár vtipných historek a jak na to nahlížel později za mě skvělé

Anglie válečnictví vzpomínky vojáci Falklandy (Malvíny) válečné romány podle skutečných událostí

Autorovy knížky

Ken Lukowiak