Vodní želvy

Tichá voda břehy mele! Vodní želvy mají velmi bystré smysly, které se jim hodí hlavně k tomu, aby včas zpozorovaly blížící se nebezpečí. Když si najdete čas na jejich pozorování a dokážete porozumět jejich velmi rozmanitým životním projevům, bude pro vás jejich chov plný napínavých zážitků. Nečekanou obratnost vodních želv budete moci obdivovat především při lovu nebo překonávání překážek. V této příručce z edice Dobré rady se dozvíte vše podstatné o chovu, krmení a zdraví vodních želv, a navíc v ní najdete mnoho vyzkoušených tipů a nápadů jak zařídit nejlepší akvárium, akvaterárium nebo venkovní výběh....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/100014/vodni-zelvy-jak-na-to-100014.jpg 42

Wasserschildkröten (1998)

Literatura naučná, Příroda, zvířata
Vydáno:, Jan Vašut

fvalek
31.01.2017

Výborně zpracovaná příručka plná fotek a zajímavých ilustrací jakožto i tipů. Je psána profesionálem a občas má maličko přemrštěné nároky, ale nikdy není psána jako návod, pouze doporučení. To se mi líbí, hodně z ní čerpám a čerpat i budu. Navíc je to jedna z velmi mála publikací svého druhu. Pro chovatele přímo nezbytná!

Natynababina
25.09.2016

Krásná, moderní, skvěle udělaná příručka. Koupila jsem ji až později, nezačínala jsem podle ní, ale přesto mi v chovu moc pomohla a poradila. Doporučuji všem kdo želvy mají nebo chtějí ;)

želvy

Hartmut Wilke