Vodka je veganská

Vodka je veganská https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/414946/bmid_vodka-je-veganska-lNS-414946.jpg 5 10 4

Manifest o tom, jak mít lepší život a nebýt kr*tén. Ahoj, jsme Phil a Matt. Kalifornští bratři a spisovatelé. A také vegani. Máme rádi zvířata a chtěli jsme být zdraví a v kondici. Vegan je někdo, kdo si myslí, že je špatné zabíjet zvířata. To je 90 procent celé definice. Takže víte co? Pokud vám vadí týrání zvířat a máte rádi ovoce, už víceméně veganem jste. My vám jen chceme na cestě k veganství pomoct se zbývajícími 10 procenty. Nebo vás alespoň o kousek posunout.... celý text

Literatura naučná , Osobní rozvoj a styl , Zdraví

Vydáno: , BizBooks

Vodka Is Vegan: A Vegan Bros Manifesto for Better Living and Not Being an A**hole , 2018

whack
17.12.2020 3 z 5

Pohodová kniha o flexi-vegánstve pre nevegánov, ktorá prostredníctvom nevtieravých, vtipných a aj poučných osobných príbehov jej autorov ukazuje, že rastlinné stravovanie nie je vôbec nuda. Neurazí ani vegánov, ale neviem si predstaviť, čo by im, okrem oddychového čítania, mohla dať. Navyše, niektorí, najmä striktnejší vegáni, s mnohými výrokmi nebudú môcť súhlasiť. O to viac padne vhod cieľovej skupine, a to je vo výsledku fajn. Žiadna propaganda. Čítanie na dlhé chvíle.

Prske
15.08.2020 3 z 5

Oddechová kniha, bohužel jsem nejspíš nebyla cílová skupina (vegan už jsem + nepotřebuju opakovat na každé druhé stránce to samé dokola). Líbily se mi osobní příběhy obou bratrů a jejich cesta k veganství i celkový nádech knihy - nejdůležitější je snaha o změnu.

evickakyticka
20.09.2019 5 z 5

Knížka o veganství pro ty, co se teprve rozhodují, ale i pro ty, kteří se už rozhodli. Jde vidět, že autoři ví o čem píší, je to napsané jasně, srozumitelně a místy i vtipně. Najdete zde spoustu argumentů na otázky masožravců i informace, které jste možná netušili. Zjistíte, že i vegani jsou jenom lidé, ne extremisti a blázni.

Vevo
12.09.2019 5 z 5

Můžete být buď hrdina, nebo kr*etén. Anebo úplně obyčejný vegan. Je to přeci normální. Kniha psána velmi humorně a objektivně. Dozvíte se fakta taková jaká jsou, bez jakéhokoli dramatizování nebo histerie. Nikdo nikomu nic necpe. A o tom to je. Být vegan, být normální, být zachráncem zvířat, pít vodku, jíst to co nám chutná. Je to jednoduché, je to po všech stránkách správné. A zdaleka to není nic nenormálního, nemožného, ani výstředního. Dnes už ne. A o tom je tato kniha. Kluci to mají v malíku a ukazují jak být veganem a být přitom normální. Protože co může být horší než člověk posedlý veganstvím a otravující každého koho potká?

životní styl veganství

Autoři knihy

Phil Letten
americká
Matt Letten
americká

Kniha Vodka je veganská je v