Voda přes šibenici

Voda přes šibenici https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492992/bmid_voda-pres-sibenici-hRp-492992.jpg 4 1 1

Když je Běla jako dítě vyhnána ze svého domova ve skalách, netuší, že se její cesty zkříží s tím, před kým jí od narození nejvíce varovali. Sebestředný kníže jí výměnou za službu vezme pod svoji ochranu a ona se tak stane součástí jeho světa. Světa nekončících bojů o moc a víru v jednoho boha. Běla ví, že musí před knížetem za každou cenu uchránit tajemství svého původu a své vlastní víry v jiné bohy, ale i přes každodenní riziko odhalení mu zůstává nablízku. Vyrůstá v jeho stínu a zůstává mu věrná i v nelehké době, kdy se do boje o moc zapojí prastaré síly dávných poslů bohů, které kníže svým mečem nedokáže porazit. Běla, která by nejraději zůstala navždy skrytá ve stínu, je tak nucena z něj vystoupit, a odhalit svoje schopnosti ve světě, kde nejsou vítány.... celý text

C.vok
24.05.2023 4 z 5

Koupila jsem si Vodu spis z nudy.. mela jsem dve hodiny casu v obchodnim centru a v sekci fantasy me nezaujalo vubec nic. Uz kdyz jsem byla na odchodu, zaujala me tlusta, ale nenapadna zlutohneda knizka, uplne v rohu. Byla tam jedina, coz me zarazilo. Vytahla jsem ji a zjistila, ze ma ohnute rohy. Zarazila me i cena, velmi nizka, 240.- Zacalo me neco k ty knizce prithovat a na tyhle pocity ja hodne davam.
Bez vahani jsem koupila. Momentalne jsem na strane 67 a cte se to jednim dechem. Akorat skoda, tech naprosto silenejch gramatickejch chyb.. to je teda dosti ostuda korektury.. :/
Jinak s Belou proste od prvnich radek soucitite. Je to napsany ctive, a vubec nechapu, ze to nema nikde zadny recenze.
Chci vedet, kdo je Sylva Mašková!

Autorovy knížky

2022  80%Voda přes šibenici

Kniha Voda přes šibenici je v