Vnitřní svět vítězů

Vnitřní svět vítězů https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422602/bmid_vnitrni-svet-vitezu-2no-422602.jpg 3 70 23

• Co skutečně rozhoduje o vítězích mezi špičkami ve svých oborech? • Jak se připravovat, abyste dosahovali co nejlepších výsledků? • Jak se nevzdávat a směřovat stále k cíli, i když se zrovna nedaří? • Jakými způsoby a technikami můžete svůj výkon nejvíce ovlivnit? Aby člověk uspěl v jakékoliv oblasti, musí mít v rovnováze všechny složky svého vnitřního světa: talent, vůli, dovednosti a lásku k tomu, co dělá. A musí také umět tento „hnací motor“ neustále krmit, pohánět a zvyšovat jeho výkon. To mají a dokážou jen ti nejlepší! Lidé na špičce, ať už ve sportu, v byznysu, nebo v jakémkoliv jiném oboru, bývají všichni na stejné „technické“ úrovni, každý z nich „to své“ dokonale ovládá. Co tedy rozhoduje o tom, kdo mezi nejlepšími nakonec zvítězí? Je to právě kvalita a nastavení vnitřního světa člověka. Silná vůle nepovolit, i když se nedaří. Umění naučit se správně využívat své vnitřní dvojče, svou „temnou stránku“, vnitřního kritika. O tom všem je právě tato kniha. Uznávaný mentální kouč a sportovní psycholog se dělí o své dlouholeté zkušenosti a doplňuje je příběhy světových i českých vítězů.... celý text

Honza89
13.03.2020 5 z 5

Na knížku jsem byl hodně zvědavý a jsem rád, že i po přečtení ji můžu hodnotit pozitivně. Moc se mi líbilo zpracování, to jak pan Jelínek na sebe postupně nabalil informace, navíc velmi čtivou formou. I rozsah byl optimální, člověk stránkami krásně proplul. Doporučuji.

lucky_zebra
08.03.2020 4 z 5

Na knize pozitivně hodnotím, že je krátka a čtivá. Není v ní plno zbytečných řečí a postupuje logicky.
Obsahuje spoustu praktických a užitečných rad. Ty jsou sice určeny primárně pro sportovce, ale dají se určitě použít i v běžném životě.
Trošku mě mrzí, že kniha v některých kapitolách opakuje již známé poznatky (třeba Nastavení mysli atd.). Ale možná to bude tím, že jsem tuhle knihu četl. Ostatním to může připadat užitečné.
Celkově je to dobrá knížka, koupil bych si ji znovu a určitě mi v životě pomůže.

Žirafa94
05.01.2020 5 z 5

Jednoduše popsaná kniha, jak motivovat sám sebe ve svém "vnitřním světě". Hodně pozitivně hodnotím stručnost teorie psychologie s odkazy na další zdroje, praktické využití těchto technik a spoustu rozhovorů se sportovci, se kterými M.Jelínek spolupracoval nebo spolupracuje. Nejvíce mě zaujala myšlenka pojmenovat svoje druhé "JÁ", které neustále našeptává mívá strach. To v knize M.Jelínek pojmenoval jako "dvojče". Pro práci s tímto "dvojčetem" jsou v knize uvedeny 3 praktické a jednoduché techniky, které chci do budoucna používat.

sport vnitřní konverze koučování

Marian Jelínek
česká, 1963
2019  69%Vnitřní svět vítězů
2006  74%Poznej sám sebe
2003  97%Skrytá cesta k vítězství
2017  87%Neztraťte motivaci v době blahobytu
2021  89%Život na uzdě

Kniha Vnitřní svět vítězů je v