Vlk a já

Vlk a já https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434081/bmid_978-80-271-2092-5-jT2-434081.jpg 5 16 4

Vlk a já série

Syn hajného Jonáš najde v lese opuštěné štěně s poraněnou tlapkou. Protože mu rodiče psa zakázali, tajně štěňátko ukryje u sebe v pokoji. Bohužel se na to ale brzy přijde, a když táta pejska poprvé spatří, okamžitě mu dojde, že to není pes, ale malý vlček. A z malého vlčka může vyrůst nebezpečný predátor. Jonáš však svého vlka miluje a nechce se ho vzdát. Nakonec to ale pochopí a odevzdá vlčka do záchranné stanice. Ani potom však na něj nedokáže zapomenout. Může přátelství mezi chlapcem a divokým vlkem pokračovat?... celý text

Souteska
25.03.2022 5 z 5

Knížka pěkná, četla jsem holčičce 6,5 roku, která má ráda pejsky a vlky, jinak spíš pro trochu starší, hlavní hrdinové jsou už puberťáci. Napínavý děj, zajímavosti ze světa vlků a psů.
A ohledně recenze níže, vlčí smečka opravdu může svého člena vypudit z mnoha důvodů, pokud nezapadá do smečky. Například přehnaně agresivní jedinec může být vypuzen, protože ohrožuje společné fungování smečky. Informaci v knížce bych tedy považovala za pravdivou.

KatyM.
15.12.2021 5 z 5

Dětem se kniha líbila.

Alena_S
06.02.2021

Jenom by mě zajímalo, kde se vzalo tvrzení, že se vlčí smečky zbavují nepotřebných členů, nebo jak to tam bylo. Nejsou to takové potvory, i slabí mají své místo v partě.

zuzi1162
23.10.2020 5 z 5

Krásná kniha o kamarádství mezi klukem a vlkem.