Vlčice a Mandragora 2

Do světa lidí pronikla hrozba, která může změnit historii a uvrhnout svět do chaosu. Co zamýšlí královna jezinek a jaké jsou její skutečné cíle? Bude střet Germánů s Římem osudovou válkou, nebo jen jednou z mnoha bitev? I země v srdci Evropy se ocitá na pokraji zkázy. Vzniká zvrácený kult, přibývají oběti strigy a fanatičtí věštci zvěstují apokalypsu. Najdou se hrdinové, kteří tomu učiní přítrž? Pomůže moc poustevníka Magnuse? Bude mít i Kroana dost odvahy?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/7321/vlcice-a-mandragora-2-htk-7321.jpg 3.949

Vlčice Kroana 3.

Romány, Literatura česká, Fantasy
Vydáno, Epocha (ČR)

Kniha Vlčice a Mandragora 2

Jeár13
25.04.2020

Opět krásný příběh o Vlčici Kroaně, ale příběh mě už tolik nezaujal a nebavil jako první kniha. Občas mi přišlo že se příběh vleče, než začne zajímavá zápletka.

Nelíísek
19.04.2020

Lepší než 1 část ale stále slabší než 1 díl vlčice.

slawa.cap
12.02.2020

Tak lepší, než první část, takové ucelenější a ale slabší než první Vlčice. Je tu víc Kroany, ale zato je z ním velká coura. Nic to nemění na tom, že a až se dostanu k dalším dílům, s chutí si je přečtu. Jen nechápu to rozdělení knihy na dvě části.

Svářeč
26.10.2015

O něco lepší než první část. Příběh už není tak chaotický, i když pořád mi přijde dost divné, že kniha má vlastně dvě zcela nesouvisející dějové linie, jen velmi volně spojené Kroanou. Každopádně čte se to dobře, postavy sympatické, člověk pak knize odpustí hodně věcí :) Body nahoru za vynikající vylíčení bitvy v Teutoburském lese. Celkově dobrá oddechovka, ale oproti první Vlčici o třídu níže.

Claudius
31.07.2015

Lepší než svazek I, ať už kvůli dlouho očekávané bitvě v Teutonském lese, nebo k lovu na strigu. Taky tam bylo více Kroany než v prvním díle, a o ní to přece má být, že? Jen mi trochu vadilo to, jak to vyřešili s Kristomem, to šlo podle mě zvládnout trochu elegantněji.

chobot
17.10.2014

Dost dobrý. Příběhy o Kroaně nabírají na obrátkách :-))

Lusa
13.04.2014

Skvělé pokračování Vlčice, svižný, napínavý a občas i děsivý děj.

Pidzey

přímé pokračování Vlčice a Mandragora 1.K tomu nemám co připisovat.Tady platí to samé jako v předešlích komentářích na vlčici.

Faja
Faja