Vlčice

Vlčice https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/7324/bmid_vlcice-lvy-7324.png 4 164 24

Vlčice Kroana série

Území Čech a Moravy, začátek našeho letopočtu. V tomto prostoru a čase začíná temný a krvavý život vlkodlačice Kroany. Na pozadí historických událostí kolem vzniku Marobudovy říše autor vykresluje příběh zločinu a touhy po pomstě, příběh vzpoury proti silám osudu, příběh plný zvratů, soubojů a bitev i pochmurných obrazů na hranici skutečnosti. Až se vám bude zdát, že víte, o čem kniha je, nebuďte si jisti. Až si začnete myslet, že máte jasno, nespoléhejte se na to. Všechno je jinak!... celý text

Lusa
29.03.2014 5 z 5

Českou fantasy jsem brala s jakousi rezervou, ale musím uznat, že tohle dílo se panu Žemličkovi opravdu povedlo, jistě se nechám zlákat na další díly Vlkodlačice Kroany.

Ben Nevis
25.10.2012 2 z 5

Nic nového nepřinášející fantasy, s hlavní hrdinkou, která je tak dokonalá, až je protivná.

nazaren
30.11.-0001 5 z 5

Všechny tři knihy jsou super, chtělo by to pokračování.

Pidzey
30.11.-0001 4 z 5

Pěkný příběh s atraktivní a zajímavou hlavní hrdinkou.Přesto že je to příběh spíše o pomstě velice jsem se u něho bavil,především v bitevních scénách,ve kterých se autor nebojí podat to trochu barvitěji,ale alespoň si dovedem tršičku představit že dostat ťavku mečem není žádný med.