Vlčí zázrak - Příběhy ze života s vlky

Vlčí zázrak - Příběhy ze života s vlky https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/508951/bmid_vlci-zazrak-pribehy-ze-zivota-s-vlk-0VH-508951.jpeg 5 12 4

Osud malé polární vlčice Bo, narozené v zajetí, je zcela výjimečný. Její příchod na svět i první měsíce života provázejí nepředvídatelné situace, zcela nové zkušenosti a hluboké zážitky. Stanete se svědkem důležitých životních situací vlčí rodiny, nahlédnete dovnitř temné nory přísně střežené matkou vlčicí a prožijete okamžiky, jaké jsou velmi vzácné i pro velké znalce vlků. Autentičnost silně emotivního vyprávění je doložena mnoha fotografickými momentkami autorky Tanji Askani, vlčí expertky a uznávané fotografky zvířat.... celý text

Betti
09.01.2024 5 z 5

Nádherné skutečné příběhy o polárních vlcích, které zahřejí u srdce.

Renike
04.01.2024 5 z 5

Naprosto skvělá kniha. Paní Askani je prostě úžasná. Kniha obsahuje nádherné fotografie a QR kódy na videa. Psaní, fotky a videa daly krásný celek příběhům.
Ta byla třetí kniha od autorky co jsem četla, budu se snažit někde sehnat i tu poslední co jsem ještě nečetla.

angelak
07.12.2023 5 z 5

Opět nádherná knížka - krásné fotky a ještě navíc si můžete pustit video.

mrabla
23.03.2023 5 z 5

Ach, Tanja Askani a její vlci jsou prostě úžasní! Radosti i smutky, štěstí i bolest, které s vlky prožívá, spolu s nádhernými fotografiemi daly vzniknout opět skvělé knížce!

vlci

Tanja Askani