Váhání

Váhání https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61522/bmid_vahani-wRZ-61522.jpg 4 578 62

Vlci z Mercy Falls série

Pokračování Mrazení. Vlkodlaci z Mercy Falls se vracejí. Teď, když se Grace a Sam našli, musí bojovat, aby mohli zůstat spolu. Pro Sama to znamená zúčtovat s minulostí, pro Grace vyhlížet budoucnost, která je čím dál nejistější. Do jejich příběhu však nečekaně zasáhne nový vlk jménem Cole, který bojuje se svými vnitřními démony a už navždy chce zůstat ve vlčí kůži. Sam si naopak stále nemůže zvyknout na svou lidskou podobu. Tolik se bojí, aby nepřišel o své nové štěstí s Grace. Jenomže netuší, že v Grace, uvnitř jejího těla, roste hrozba, která je může o jejich štěstí připravit... Bude láska dost silná na to, aby se poprala s osudem? Můžeme se vyhnout tomu, kým jsme?... celý text

Literatura světová , Romány , Fantasy

Vydáno: , Argo

Linger , 2010

Aria85
23.04.2011 5 z 5

oba dily se mi moc libly.. jedna se o moc hezky pribeh a celkovy dobry dojem budi i prave to vypraveni z vice pohledu..opravdu se moc tesim na zaverecny dil. Verim,ze bude stejne dobry

kamise
14.03.2011 4 z 5

Slibná autorka, originální styl, propracované postavy. Líbí se mi originální pojetí této trilogie - vyprávění z pohledu různých osob, důkladná propracovnost postav i lehce plynoucí vypravěčský styl. Váhání se mi líbilo možná ještě o trošku více než Mrazení, moc se těším na třetí díl i na případná další autorčina díla, myslím, že má nesporný talent. Velmi oceňuji i vzhled knihy, ponechání původní obálky a pěkné a kvalitní technické zpracování.