Váhání

Váhání https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61522/bmid_vahani-wRZ-61522.jpg 4 578 62

Vlci z Mercy Falls série

Pokračování Mrazení. Vlkodlaci z Mercy Falls se vracejí. Teď, když se Grace a Sam našli, musí bojovat, aby mohli zůstat spolu. Pro Sama to znamená zúčtovat s minulostí, pro Grace vyhlížet budoucnost, která je čím dál nejistější. Do jejich příběhu však nečekaně zasáhne nový vlk jménem Cole, který bojuje se svými vnitřními démony a už navždy chce zůstat ve vlčí kůži. Sam si naopak stále nemůže zvyknout na svou lidskou podobu. Tolik se bojí, aby nepřišel o své nové štěstí s Grace. Jenomže netuší, že v Grace, uvnitř jejího těla, roste hrozba, která je může o jejich štěstí připravit... Bude láska dost silná na to, aby se poprala s osudem? Můžeme se vyhnout tomu, kým jsme?... celý text

Literatura světová , Romány , Fantasy

Vydáno: , Argo

Linger , 2010

Ruxandra
27.11.2013 3 z 5

První reakce na knihu byla lehké zklamání. Jak moc jsem se do Sama a Grace dokázala vžít v prvním díle, tak tady to prostě nějak nešlo (tedy kromě Graceiných hádek s rodiči, to jsem měla sama chuť s nimi zatřepat, aby se konečně probudili). Můj jediný pocit byl, že je to celé takové ukňourané. Kniha spnila ten pomyslný most mezi prvním a třetím dílem, ale když se nad tím člověk zamyslí, vlastně se v ní skoro nic nedělo. Je to asi opravdu jen ten most a jinak tu knihu vnímat nelze. Snad bude třetí díl lepší, nerada bych byla na konci zklamaná, když první díl stál opravdu za to.

deedulka
23.10.2013 4 z 5

Grace se Samem opět vystupují jako idylický pár, kterému kazí radost jen její rodiče a neidentifikovatelná nemoc, jenž ji začíná udolávat. V knize je nová postava - Cole - nový vlk z prvního dílu. Kniha se půl na půl věnuje osudům Grace se Samem a Cola s Isabel. Děj se tak prolíná a lze sledovat pocity jednotlivých hrdinů. Kniha se příjemně četla a konec opět vygradoval a nechal nás bažit po dalším dílu, hlavně ty zvědavé, jako jsem já. :)

bowlly
08.08.2013 5 z 5

pokračování bylo lepší než první díl...

vivitv
25.06.2013 4 z 5

Oveľa lepšie ako prvý diel. Neboli tu nekonečne dlhé opisy, takže sa to dobre číta a má to ten správny spád. Nepáčilo sa mi, že záver prezradili hneď na začiatku. Zaujímavejšie by bolo postupne si domyslieť, čo sa deje. To by udržalo čitateľa v napätí až do konca.

janulle1997
02.04.2013 4 z 5

Knížka se mi líbila, ale děj se pořádně rozběhl až na konci knihy. Byl slabší než u první knihy Mrazení.

uarda
23.03.2013 5 z 5

Úžasná knížka... přečtena jedním dechem :-)

Lira
08.03.2013 4 z 5

Druhá kniha je o něco slabší než první, ale konec mě dostal. Bohužel jsem neměla po ruce třetí díl, tak jsem nějakou dobu nevěděla, jak to dopadne mezi Grace a Samem. Moc pěkné čtení to bylo.

orangerose
05.03.2013 5 z 5

krásné pokračování mrazení ,u toho dílu konec mně překvapil, co dodat úžasná knížka :)

Posli
02.02.2013 4 z 5

Knížka mi přišla ze začátku nezajímavá a bez děje, ale konec to vše zachránil. Ke konci mi ukápla i slzička. Ten konec mě opravdu dostal. Bylo mi tak strašně líto Sama. První díl se mi líbil více, ale tento je s ním taky srovnatelný.

TessDragon
14.12.2012 5 z 5

I podruhé jsme se dočkali naprosto odzbrojující obálky. A nejen to, 2.díl se mi líbil více než ten 1., rozhodně jsem uvítala staré (nové) hl.postavy. Mimoto moje srdíčko bylo natěšené na Sama a Grace, a dostalo se mi i bonusu v podobě Colea a Isabel. Ve 2.dílu už nebylo tolik nudných částí, kvůli kterým jsem musela dát pouze 4 hvězdičky. Ale autorka se polepšila a já musím dát plný počet, protože jsem si tuto sérii zamilovala a těším se na závěrečný díl Splynutí.

Kate.S
02.12.2012 4 z 5

Z prvního dílu jsem byla nadšená. Z tohoto zase tak ne, ale i tak se mi to líbilo. Nejlepší byl pro mě konec.

aruallaf
26.10.2012 4 z 5

Tento díl se mi líbil ještě více než ten první, a to už je co říct. Akorát jsem mě trochu mrzí, že to skončilo otevřeně. Snad si brzy seženu 3. díl a bude po problémech.

Kristie-Sophi
01.07.2012 5 z 5

Na knize se mi líbil "vývoj" Isabel jak se z takové té drzé a bezohledné holky stala skvělá postava, která pomáhala na 110%. Hlavně Cole a Isabel oživovali tu začáteční idylku Grace a Sama. Docela se mi líbil konec, sice jsem to tak nechtěla, ale vyřešili to dobře :)

DarkFireflies
15.01.2012 4 z 5

Tahle kniha by se dala označit za jakousi "spojovací" mezi prvním a třetím dílem. Ano, udála se zde Graciina proměna, ale jinak žádný příliš zajímavý děj. Každopádně i z mála dokázala autorka svým stylem vytvořit pěkný příběh. :)

Domča
04.12.2011 5 z 5

Čím to, že mi je z tohodle příběhu vždycky tak na nic? Láska a zoufalství Sama mi trhá žíly. Na jednu stranu se mi tenhle příběh moc líbí a na tu druhou ho nenávidim. Vždycky se v druhé půlce knihy cítím jako hadr, s kterým někdo vytřel a potom ho vyždímal. Každopádně si určitě přečtu i poslední díl, ale nevim, jestli za to může zvrácená touha po sebeubližování, nebo zajímavost postav a příběhu...

Lucisatko
20.11.2011 5 z 5

Byla jsem velmi zvědavá na tohle pokračování a mohu říct že jsem byla velmi mile překvapena. Líbí se mi styl autorky a nemohu se ho nabažit. je neuvěřitelné jak vypravuje příběh z různých pohledů a díky tomu si každý může v knize najít svého idola :-)takže už si jen přeji, ať už je tu třetí díl!

mis22
27.10.2011

Moc pěkné pokračování Mrazení. Nádherný příběh dvou lidí, hrozně se těším na závěrečný díl Navždy. Na 100% doporučuji :D.

Ree
22.10.2011 5 z 5

Svým stylem mě autorka dostala už u prvního dílu. Měla jsem ráda Sama, měla jsem ráda Grace, ale Váháním mě Maggie dostala ještě více. A není to jenom tím, jak rozvinula příběh. Líbí se mi, jak z holky, která byla v příběhu jenom tak okrajově, teď udělala jednu z hlavních postav. Isabela je mi o hodně víc sympatická než Grace. A ten bad boy Cole? Já vím, že jsem říkala, že holka občas potřebuje kluka, jako je Sam, ale Cole je prostě.... uch! :D

Klarv
15.09.2011 5 z 5

Včera jsem ji začala číst a jsem v půlce :) čte se sama :) jen mě štve že musím chodit do školy nejraději bych u ní ležela dokud by nebyla přečtená takhle mi zbývá čas jen před spaním ( taky chodím spát pozdě ) :D nějak se od toho neumím odpoutat :) Však co to se pak dospí :)

monjika
09.05.2011 5 z 5

První i druhý díl jsem přečetla jedním dechem... Líbí se mi styl autorky. Opravdu se to čte úpně samo... Tleskám!!!