Váhání

Váhání https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61522/bmid_vahani-wRZ-61522.jpg 4 578 62

Vlci z Mercy Falls série

Pokračování Mrazení. Vlkodlaci z Mercy Falls se vracejí. Teď, když se Grace a Sam našli, musí bojovat, aby mohli zůstat spolu. Pro Sama to znamená zúčtovat s minulostí, pro Grace vyhlížet budoucnost, která je čím dál nejistější. Do jejich příběhu však nečekaně zasáhne nový vlk jménem Cole, který bojuje se svými vnitřními démony a už navždy chce zůstat ve vlčí kůži. Sam si naopak stále nemůže zvyknout na svou lidskou podobu. Tolik se bojí, aby nepřišel o své nové štěstí s Grace. Jenomže netuší, že v Grace, uvnitř jejího těla, roste hrozba, která je může o jejich štěstí připravit... Bude láska dost silná na to, aby se poprala s osudem? Můžeme se vyhnout tomu, kým jsme?... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Argo

Linger , 2010

Laura99
30.10.2016 5 z 5

Skvělé, skvělé, všechny tři. Ještě štěstí, že jsme si koupily všechny najednou, bylo fajn mít po ruce další pokračování.

Tucaka
14.07.2016 5 z 5

Mnohem lepší než první díl! Už se těším na třetí

Terinka22
16.02.2016 5 z 5

Druhý díl se mi také líbil více než ten první, ale to je možná proto, že už mám k jednotlivým postavám jakýsi vztah..Kniha mě zaujala, byla napínavá a ke konci jsem se od ní nemohla odtrhnout, protože mě hrozně zajímalo, jak to skončí. Moc se těším na třetí díl, který si co nevidět přečtu. Jedna z hlavních postav, Cole, mě jako nová tvář knihy velice zaujal. Stejně tak i vyprávění z více pohledů není špatný prvek knihy. Myslím, že si toho od autorky přečtu víc..

vterinka
03.02.2016 5 z 5

Kniha byla mnohem zajímavější než první díl a četla se skvěle. Nechyběla v ní akce, napětí, zvraty a překvapení. Těším se na další díl.

Luciluc
26.01.2016 3 z 5

Druhý díl mě nenadchl tolik jako první, ale ocenila jsem vyprávění z dalších dvou úhlů pohledu - Isabel a Cole. Zpočátku bylo vyprávění dost zdlouhavé a chvílemi nudné, spád pro mě měla kniha až ke konci. I když jsem tušila jak to s Grace dopadne, překvapily mě okolnosti a angažovanost Colea. Sama mi bylo líto. Rodiče Grace mi lezly na nervy. Knihu každopádně doporučuji a těším se až si přečtu Splynutí.

vendy6619
12.01.2016 5 z 5

Přečteno za nějaký dva dny.. začátek se hodně protahoval.. nevím proč, ale i tak se mi to musím říct líbilo. Konec teda hodně. Isabel a Cole nejvíc jako postavy. I když jsem chování Grace někdy moc nechápala a přišlo mi, že je jí je víc jak sedmnáct, ale co.. napsané to nebylo tak špatně :) mě se to líbilo. Možná víc jak Mrazení. :) těším se až si přečtu pokračování :)

Noshelfcontrol
14.11.2015 5 z 5

Nenapadají mě správná slova, jakými knihu popsat. Jednoduše mohu říct, že druhý díl je opravdu úžasný. Cole mi ze začátku hodně vadil, ale tušila jsem, že pod tou jeho maskou přece jen něco je. Posledních cca 20 kapitol jsem si užila úplně nejvíce, zdálo se mi, že z nich vycházely přesně ty emoce, které jsem během čtení cítila. A konec byl nabitý emocemi úplně nejvíce, překvapilo mě jak se to celé otočilo a jak smutně to skončilo, samozřejmě vím, že to ještě zdaleka není konec.Také mě překvapilo, jak se během těch posledních kapitol Cole změnil, až jsem ho začala mít ráda. Čekám, jak to bude mezi ním a Isabel. A jak to dopadne se Samem a Grace, snad se jim konečně podaří najít způsob, jak zůstat spolu a tentokrát déle. :) Hned musím začít se čtením Splynutí :)
PS: A hodně se mi líbila ta Coleova teorie o přeměnách.

vikimi
30.03.2015 5 z 5

Skvělé pokračování. Ze začátku jsem byla "naštvaná" kvůli Coleovi a Isabel, protože se tím příběh strašně natahoval, ale nakonec jsem si to strašně užila, protože díky nim dostal příběh větší drive. Knížka se četla moc pěkně, děj mě naprosto nadchnul.
Takže se moc těším na pokračování a určitě doporučuji! :)

Edona
27.01.2015 4 z 5

Váhání je napínavé pokračování, byť jsem hlavní zápletku rozpoznala ihned na začátku. Kniha je zpestřena mnoha vypravěči, autorka všechny charaktery hezky vykreslila. V žádné kapitole jsem se neztratila ve smyslu, kdo je nyní vypravěčem. Jsem zvědavá, jak celá trilogie vlastně dopadne.

ElisR1
27.12.2014 5 z 5

Opět mě kniha velmi mile překvapila. Sice se mi do ní ze začátku moc nechtělo, ale byla výborná. Doporučuji.

Annie G.
12.12.2014

Neni co dodat, proste perfektni

Markett
17.09.2014 5 z 5

Krásné. Po prvním síle jsem se ohromně těšila na ten druhý, a nezklamal mě. Moc se mi líbil nápad, který byl velmi originální. Love story mezi Grace a Samem byla nyní mnohem o něco lepší než v prvním díle, někdy tedy trochu nudná, ale bylo mi líto, jak to skončilo. Musím tedy přiznat, že se mi tentokrát mnohem více líbily scénky mezi Isabel a Colem. Bylo to takové mnohem živější a zajímavější. :)

opfoan
25.06.2014 3 z 5

trošku zdlouhavé ale perfektní :)

IvcaK98
01.05.2014 4 z 5

Název přesně vystihuje moje pocity z knížky. Váhám, jestli je autorčino kouzlo opravdu tak silné a jedinečné, jak se mi zdálo u prvního dílu. Váhám, jestli mi je Grace sympatická, nebo jestli ji nemám něčím praštit po hlavě (aspoň si to můžu představovat :-)). Váhám, jestli má cenu pouštět se do třetího dílu, protože na jednu stranu chci vědět, jak to skončí, ale na druhou stranu už se mi do toho čtení vůbec nechce. Zkrátka Váhání.

angelbooks
08.04.2014 3 z 5

Druhý díl nebyl tak dobrý jako první díl, nutila jsem se do čtení a první třetinu knihy ( skoro první třetinu knihy ) jsem nevnímala. Také chci říct že 3* nedávám jen tak je to prostě můj pocit ve kterém převyšují procento záporné věci na tuto knihu. Ze začátku jsem si říkala že to jako měla Grace bolest hlavy mohli dát tak až od půlky ne skoro od začátku a když už jsme u Grace tak ta mi tam spolu se Samem hodně chyběli. Sice mi Cole nevadil a četla jsem ty části s ním ráda ale přece jen jsou Grace a Sam hlavní postavy.
Přemíšlela jsem že dám 4* protože na knize se mi líbily příběhy co tzv vysvětlovaly co se stalo kdysi, ale přeci jen mi k tomu něco scházelo. Neodrazuju lidi aby si to přečetly, to ne, ale já osobně bych to znovu nečetla...

juliekrocova
26.03.2014 3 z 5

Po prvním úžasném díle docela zklamání - kniha byla hodně předvídatelná. Ale dobře a rychle se četla, takže aspoň něco..

Bunburistka
15.02.2014 5 z 5

Druhý díl této série se mi také líbil. Neustále jsem byla napjatá, jak bude kniha dál pokračovat. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Přečtení absolutně vůbec nelituji a všem vřele doporučuji! :)

gossipavlina
28.01.2014 3 z 5

Bohužel, tak jsem doufala, že jak se příběh na konci prvního dílu rozjel, že to bude pokračovat. Ale nic, příběh se tak nějak pořád táhne ve stejné rovině. Není to žádná hrůza, číst se to dá. Je to poměrně jednoduché čtení, nic náročného. Ale zase to není žádný trhák a určitě bych si netroufla ji někomu doporučit. Nicméně pustím se i do 3. dílu, ať vím, jak to skončí.

Dandulka
13.12.2013 3 z 5

Název u téhle knížky opravdu sedí- celý děj je takový strnulý a váhavý, po stu stránkách se nic moc neděje.

Natt S
08.12.2013 5 z 5

Druhý díl byl úchvatný! Zase se mi zatajoval dech nad tím co dokázala autorka napsat a smekám, jelikož mě příběh hlavních hrdinů opět pohltil a já byla z Váhání nadšená.
Nová postava Cola mi ze začátku byla nepříjemná, ale ke konci když se poodhalily kousíčky i z jeho dobré povahy už byl pro mě snesitelnější. Isabel mi stále lezla na nervy, ale i přes to by to bez ní a Cola nebylo takové počtení. Zato Grace a Sam.. Obě tyhle postavy miluju a neumím si představit nikoho jiného s úplně odlišnými povahy, než mají oni v jejich situaci. Neskutečně mě štvalo číst o rodičích Grace, celou dobu se chovali, jak když nemají žádnou dceru a pak najednou BUM a stali se z nich ti nejstarostlivější osoby na světě. Na konci knihy jsem se bála, že už Grace umře (chudák si toho hodně prožila), ale naštěstí Col přišel na to jak jí zachránit. No a teď je z ní vlk a ze Sama člověk. Úplně se nad tou ironií musím smát a brečet zároveň. No jsem zvědavá co se bude dít v posledním díle..