Splynutí

Splynutí https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95723/bmid_splynuti-dv1-95723.jpg 4 507 74

Vlci z Mercy Falls série

< 3. díl

Tehdy… Když Sam potkal Grace, byl vlk a ona dívka. Pak se jim podařilo najít způsob, aby Sam zůstal napořád člověkem, a jejich vzájemná náklonnost přerostla v opravdovou lásku. Teď… Byl by to hezký konec příběhu, jenomže jim ho osud nedopřál. Teď se zase Grace každou chvíli mění ve vlčici a utíká do lesů za smečkou. A na smečku z Mercy Falls číhá skutečné nebezpečí – místní obyvatelé chtějí vlky do jednoho postřílet. Navždy…? Sam by pro Grace udělal cokoli. Dokáže se ale jeden chlapec a jedna dívka postavit nelítostnému světu? Všechno – láska, přátelství i budoucnost – se má rozhodnout v jednom jediném okamžiku, okamžiku života, či smrti, rozloučení, nebo splynutí…... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Argo

Forever , 2010

TessDragon
18.12.2012 4 z 5

Krásný a otevřený konec, který si můžete domyslet, jak chcete, bud romantici se štastným koncem nebo ti, kteří mají raději smutný konec nebo-li tragédii. Hodně mě zajímalo, jak se s tím autorka popere a rozhodně mě překvapila, takový zvrat jsem nečekala. Rozhodně musím tuto sérii doporučit, není sice úplně v mých TOP, ale rozhodně je nadprůměr. Ze všech 3 dílů se mi asi nejvíce líbil 2., a z postav Sam, Grace, Cole, Victor, Rachel, Beck. ;)

Nickky
07.12.2012 5 z 5

Tato knížka nejde ohodnotit jinak než 5 hvězd. Vtáhne vás do děje a napíná vás až do samotného konce.
Moc se mi líbilo prolínání mezi jednotlivými postavami. Přestože má knížka otevřený konec, předčila má veškerá očekávání. A ten zvrat ke konci! :)
Vřele doporučuji.

Kate.S
02.12.2012 3 z 5

Nebylo to špatné, ale mě to tolik nebavilo. Některé části byly vyloženě nudné, takže jsem měla chuť přeskakovat. Řekla bych ale, že by zcela stačil první díl, který se mi líbil nejvíce.

Kristie-Sophi
12.08.2012 5 z 5

Krásný konec ještě krásnější série! :)

lukyli154
10.08.2012 5 z 5

Libí se mi styl, jakým autorka píše - lyrické popisy a obraty - krása. A aby zachovala věrnost svému stylu psaní, tak jako každý díl i ten poslední zůstal lehce otevřený. A tady se dostává do popředí čtenářova představivost, aby si sám dokončil příběh, tak jak chce, aby skončil či tak jak si myslí, že by bylo správné, aby skončil. :-)

Lucisatko
24.05.2012 4 z 5

Neskutečné, celá serie se četla jedním dechem, takové poklidné počteníčko. Ale to co se tam nakonec odehrálo je fascinující. Opravdu me překvapil takový zvrat, to jsem nečekala. Moc fandím autorce a doufám, že její další svět který "objeví" bude také tak velkolepý.

Ereniss
04.04.2012 4 z 5

Pěkné zakončení. Sice trošku otevřené, ale pěkné. Poslední díl jsem zhltla jedním dechem.

dqenisa
27.02.2012

Myslím že to bylo hezké zakončení trilogie. I když ten konec byl moc otevřený. Ale jinak moc hezký.

DarkFireflies
15.01.2012 4 z 5

Tato kniha se dá považovat za pěkné finále celé edice, já osobně ji považuji ze všech tří knih za tu nejpovedenější. Množství zápletek dokázalo člověka připoutat k židli a donutit ho k četbě, příběh příjemně plynul - dohromady to tvořilo příjemnou četbu.
Jediným zklamáním pro mě bylo, že autorka toho nechala hodně nedořešeného. Jak to asi dopadlo s Isabel a Colem? Povedla se Graceina léčba? Každopádně, nejen tato kniha, ale celá edice mě zaujala, poslední z dílů mě svým nepředvídatelným dějem dokázal nechat napnutou až do samého konce. :)

mis22
01.01.2012 5 z 5

Podle mě je tato kniha nádherným zakončením a opravdu je mi líto, že není nějaké další pokračování. Rozhodně by mě zajímalo, jak to celkově dopadlo s Colem a Isabel :-).... Zakončení příběhu bylo sice opravdu trochu až moc rychlé, ale nedá se nic dělat. Jsem jen ráda, že to nakonec všechno dobře dopadlo:-D.

katka101
11.12.2011 5 z 5

Tato série o vlkodlacích u mě na celé čáře zvítězila nad Stmíváním,Školou noci atd...Poslední díl Splynutí je psán velmi romanticky, o překvapení nebyla nouze,hlavně konec měl rychlý spád a vůbec bylo to zakončené tak,jak to málokdo umí,když jsem dočetla poslední řádek tak jsem byla smutná,že už je konec...

Niki
04.12.2011 4 z 5

Souhlasím s Daudalinkou...

Nebraska
04.12.2011 5 z 5

Úžasné finále výborně série. Když jsem se poprvé o lyrickém románu o vlkodlacích dozvěděla, ani jsem neměla chuť ho číst. Byl mi půjčen, vypadal nádherně, voněl, tak jsem se do něj pustila - a užívala si obrazy, které Maggie tvořila, áchala jsem, dojímala se a taky si zaslzela.
Ve Splynutí bylo všechno, co jsem od toho čekala, a ještě o dost víc. A pocity těsně po dočtení jsou spokojenost, protože se jí to povedlo, a smutek, protože to skončilo. Tak to mám ráda.

Daudalinka
29.11.2011

Nevím tuhle knižní serii čtu vždycky když není co jiného číst.Patří mezi ty které mám ráda ale není moje nejoblíbenější.Stejně by mě ale zajímalo jak tohle nakonec dopadne...

vlkodlaci milostné romány pro mládež

Maggie Stiefvater
americká, 1981