Mrazení

Světový bestseller o vlkodlacích. Dva hrdinové – Sam a Grace – a tři životy, které se osudově propojí v jeden příběh. Grace fascinují vlci žijící v lesích za domem jejích rodičů, zvláště jeden se žlutýma očima. Sam žije dva životy. Zimy tráví ve vlčí kůži se svou smečkou, v létě je na pár měsíců člověkem, než ho mráz promění zpátky ve vlka. Každý rok je však doba, po kterou může být člověkem, kratší a proměna obtížnější. Jednoho dne Grace potká chlapce se žlutýma očima. Je to její vlk. Jenže zima se blíží a Sam musí bojovat, aby zůstal člověkem – jinak ztratí Grace i sám sebe, tentokrát už navždy....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/33333/mrazeni-CB4-33333.jpg 4832

Vlci z Mercy Falls 1.

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Argo

Shiver, 2009

Kniha Mrazení

Hellou
29.06.2011

Oddechovka :) Trochu mi připomínala Stmívání :) Ale čte se to dobře, člověk nemusí nad ničím přemýšlet, romantika :)

kája14
02.06.2011

moc pěkná knížka, všem doporučuju:-)

Peace
29.05.2011

Romantika jako blázen, ale já jsem bláznem prostě ráda :o))

Georgianna
11.04.2011

Tato knížka se mi líbila

Tcica
13.03.2011

Celou polovinu knížky jsem naprosto nechápala, jaký vztah mezi sebou hlavní hrdinové mají. Bylo mi ale strašně líto Jacka. Myslím, že konec měl skončit tou básničkou a prohlášením, že tomu přichází na chuť - neměl to být happy end, k týhle knížce mi to nesedlo. Dvě hvězdy za snahu. (Jsem hodně zvědavá na další díl)

izabelle
11.03.2011

Škoda že jí nemám jako knihu, četla jsem jí jen v e-booku, jak já je nemám ráda.
Ale páni. Vyměnit charaktery hlavních hrdinů - hrdinka stoická, přesně jak bylo napsáno a hrdina citlivka, si nevybere každý spisovatel, a asi ví proč. Kdo by to pak chtěl číst, cílová skupina jsou přeci týnejdžerky, které touží po dokonalých princích na bílém koni (či stříbrném volvu - ew).
Ale mě se to líbilo, netradiční a logické. Vždyť hlavní hrdinka se nestala 'vlkodlakem', ne proto, že by se tak Merlin, případně autor rozhodl, ale proto, že jí otec upekl v autě. Hlavní hrdina si žije ještě kratší život než obyčejný smrtelník, co to je proti nesmrtelným vlkodlakům. A tak vůbec. Teším se na pokračování. Ale víte co mě děsí? Ta věta obsahující "... uvnitř jejího těla, roste hrozba, ..." doufám, že nebude v těhu, jako hlavní hrdinka, myslim. Jestli jo, tak se naštvu.

Domča
22.02.2011

Z posledních několika stránek na konci se mi začínalo dělat na nic. Krásný je prolog Grace a Sama a Samova první kapitola v knihkupectví. Na konci to všechno zachránilo jediné:

„Grace," řekl jsem tiše. „Řekni něco."
„Same," hlesla a já ji strhl do náruče.

Angela01
17.12.2010

Knížka byla poutavá, hlavě co se mi líbilo bylo to že to bylo bráno ze dvou pohledů, to na mě opravdu zapůsobilo. Je fakt že děj byl zajímavý...hodně jako na horské dráze. Krásná romantika a najednou....wow....a o pár stránek dál je vše vyřešeno....ale čím blíž jsem byla konci tím víc mě to zajímalo a když jsem dočetla poslední stránku, málem jsem se zbláznila že ještě není pokračování :-)

LibraryGirl

Kvalitně zpracovaná a originální výtvarný počin, co se týče vizuálního zpracování. Líbí se mi obálka a celá pěkná světle modrá kniha. Narazila jsem na ni náhodou na internetu a hned druhý den si ji šla koupit do knihkupectví. Moc dobře a plynule se čte. Zajímavé je i že je psána ze dvou pohledů. Kniha je velmi originální a původní. Tato kniha mě mile překvapila a už se nemohu dočkat ledna 2011, kdy by asi mělo vyjít další pokračování v českém jazyce.

Frakira

Tohle je vážně pro -náctileté publikum, a to se romantice nebráním :) jinak proti tomu v zásadě nic nemám...

jasmína

Doporučila mi ji kamarádka,ale mně se nelíbila, nevím proč, prostě mě nechytla..