Vlčí touha

Vlčí touha https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30744/vlci-touha-30744.jpg 4 106 23

Městečko Allershausen je zavázáno smlouvou, která mužům z Wolfensburgu zaručuje, že jim budou předány všechny pětadvacetileté mladé ženy. Vlčí muži nyní požadují tři ženy. Radní jim tedy pošlou tři nevěstky. Když podvod vyjde najevo, dožadují se rozzuření vlčí muži svého práva. Aby Viola Bruggerová ochránila svoji mladší sestru Samaru, odchází spolu s nimi. Po příchodu na Wolfensburg se ocitne ve víru nenávisti, vášně a touhy. Za tím vším stojí tajemný muž s maskou, Kyrian Lupanescu...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Maske der Leidenschaft , 2007

evca7271
16.10.2023 4 z 5

Kniha se mě velice líbila. Taková odpočinková kniha pro dospělé.

Ála1968
13.07.2023 4 z 5

Moc se mi to líbilo. Vůbec jsem nečekala, že to bude tak krásné.Sice jednoduché,ale jako romantika nádherné.

petulkapeta
07.04.2023 4 z 5

Pěkná pohadka pro dospělé...

johana3160
28.06.2021 2 z 5

Takovy divny mix vseho mozneho, coz jako napad bylo ponekud prekombinovane a bohuzel ani provedeni za moc nestalo. Neda se rict jestli autorka chtela historicky roman, fantasy, pohadka nebo eroticky, proste splacala vsechno dohromady, ale poradne to neni ani jedno. Zachranuje to nizky pocet stran.

behunka
23.12.2020 1 z 5

Na základě komentářů jsem čekala bůh ví co, ale takovou hloupoučkou romanci rozhodně ne. Erotické pasáže mi přišly dost křečovitě vnucené do děje a většinou úplně zbytečné. No dočetla jsem to, ale nikdy více.

Nepri
30.06.2020 3 z 5

Lehce erotické a trochu i napínavé čtení, jako dělané na léto u vody. Jako oddychovku doporučuji

Atanone
13.05.2019 4 z 5

Kniha se mi nějak ocitla ve čtečce, no asi jsem ji tam dala, že.. tak mě zajímalo proč.Vzala jsem to nejdřív na PC „rychločtením“ a získala jsem dojem, že příběh byl asi napsaný hlavně kvůli posledním pár kapitolám, kde si „velký holky“ přijdou na své co se týče pohádky o tom, jak ta pravá potkala toho pravého..Někdy si říkám, že je škoda, že tyhle knížky nečtou i „velcí kluci“, mohli by si rozšířit obzory. No nic. Každopádně další dojem byl, že příběh vlastně není vůbec špatný, což mě vedlo k tomu přečíst si to pořádně. No ony vlastně ani ty poslední kapitoly nejsou špatné, pro mě tedy i proto, že vím, že pak už bude rychlý konec a ne další patlání v milostných popisech. Fakt je, že po těch popisech pak už je konec opravdu rychlý a bohužel ve chvíli, kdy mě to teprve začalo pořádně bavit.
Takže něco mezi dospěláckou Kráskou a Zvířetem, trochu Drákuly a vybájené Transylvánie. A pohádky jsou vlastně fajn, ne?

Smiley96
10.08.2018 5 z 5

Čtu již podruhé a stále se mi příběh líbí. Oddechová romance s myšlenkou

MinaHawke
12.03.2017 4 z 5

Již několikrát přečtená a stejně se k ní vracím.

jesterka.as
10.01.2017 3 z 5

Rychle přečteno, příběh připomíná pohádku kráska a zvíře, jen s trochu víc erotickým popisem :)

havrmoni
09.09.2016 3 z 5

Taková pohádka. Jsem ráda,že to nebylo dlouhé. Hrdinka byla tak naivní a nevědomá,že to bylo až divné. Neustále totiž pomáhala lékárníkovi a četla v lékařských knihách a hledala jak si vyléčit nohu. Asi proto mě její chování překvapovalo. No i když s tím jak byla-nebyla vychována,jeden nikdy neví. Na jedno odpoledne u bazénu jako taková relaxační rychlovka,ale docela dobrý.

Helena Lacková
23.07.2016 5 z 5

Nádherná pohádka pro dospělé

zp87
06.11.2015 4 z 5

Velmi jsem se bavila - nejvíc ovšem zpočátku knihy. Námět mi trochu připomenul pohádkové příběhy, ve kterých sedmihlavá saň požaduje výměnou za bezpečí království nevinnou dívku - případně princeznu... tady je ovšem cítit příslib temnějších kulis. Žádná pohádka, ale tajemný příběh z dávných let (a kdesi v pozadí očekávání drsných testosteronem překypujících 'vlčích mužů'). Hvězdičku stráhám za to, že celý příběh poněkud vyměkl. Nechci spoilerovat... tak snad jen 'kéž by zůstal duch příběhu zachován a věci byly tak, jak se zdají'...
Vlčí muži, kterých se všichni z okolí bojí a nic si na ně (ani jejich chráněnce) nedovolí, vlčí vládce - neoblomný, majestátný, všemi respektovaný a mocný muž a v neposlední řadě neproniknutelně střežený Wolfensburg - nedobytná pevnost , která měla dost slibně našlápnuto k tomu, aby se stala kulisami originálního příběhu. Byla bych ovšem radši, kdyby autorka trochu přitvrdila.

trudoš
05.11.2015 1 z 5

Erotická romance s nepříliš originální a lehce naivistickou zápletkou, která se těsně před koncem pokusí o zvrat, ale natolik předvídatelný, že by možná bylo lepší, kdyby se ten pokus nekonal. Ona vůbec autorčina snaha děj nějak komplikovat je tak prvoplánově kýčovitá, až to chvílemi sklouzává do nechtěné komiky. O to víc, když je poměrně brzy jasné co kam směřuje a všechny ty kudrlinky kolem jen zdržují od dalších sexem nabitých scén. Ovšem ani tady Daria Charon překvapivě neoslní nápaditostí, spíše zklame kaskádou fádních obrazů, opakujících stále dokola ty stejné upocené motivy. Přitom vládnout slovy umí, sloh je čitelný a plynulý. Až je škoda, že se rozhodla pro třetiřadou jednohubku, ale jestli je kupní síla dostatečně silná, tak vlastně proč ne. Nejsem ideální cílová skupina, proto se mi těžko soudí, nakolik jsou kvality Vlčí touhy lepší či horší oproti žánrově podobným románům.

jitka7
09.05.2015 3 z 5

Docela slaďáček, ale velmi roztomilý :))

NikiVai
25.11.2014 5 z 5

Takový trochu jiný slaďák, byla jsem napnutá až do konce jak tohle dopadne (i když člověk asi tak tuší jak to dopadne).

NoelHudson
17.10.2014 5 z 5

Strhující kniha. Jakákoliv slova o ní jsou zbytečná, tohle se prostě musí přečíst. Vřele doporučuji všem kdo mají rádi historické erotické romány opeprene tajemnem.

Aires
16.11.2013 4 z 5

Příjemná erotická romance, která se skrývá pod nenápadnou anotací.Hlavní hrdinové sympatičtí, poměrně si je oblíbíte a s radostí budete číst, jaká mezi nimi přeskočila jiskra :)Erotické pasáže jsou dobře napsané, nepůsobí jako něco, co bylo do děje násilně vepsáno, ale působí přirozeně a tak jak mají- tzn. opravdu eroticky ;) Velkým bonusem je, že celý děj není jen o sexu, ale točí se i okolo jisté tajemné kletby.. :)

psirena
07.11.2013 4 z 5

Čekala jsem, co se z toho vyklube, a byla jsem příjemně překvapena. Vkusně napsané erotické pasáže, kdy hlavní hrdina se neomezuje pouze na hlavní hrdinku. Vždy se mi líbí, když autor jde nad ohraničená klišé, kterých se vesměs všichni autoři drží.

Raduska89
19.06.2013 5 z 5

Začátek mne moc nenadchnul. Ale jsem ráda, že jsem u ní nakonec vydržela. Ve finále příjemně překvapila. Líbila se mi :)

kráska a zvíře

Daria Charon