Souboj

Souboj https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/219588/mid_vlci-pramen-souboj-htz-219588.jpg 4 200 37

Vlčí pramen série

< 3. díl

Katelyn se od chvíle, kdy ji napadl vlk, proměnuje ve vlkodlaka. Žije ve smečce Fennerů, pro něž představuje jako vetřelce veliké nebezpečí. Když se mezi vlkodlaky rozhoří krvavý boj, Katelyn s emu marně snaží zabránit. Jediný člověk, o něhož se může opřít, je silný a spolehlivý Trick, ten však nemá o jejím tajemném životě ani tušení. První vydání.... celý text

Horory Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Alpress

Savage , 2013

MinaHawke
27.03.2017 5 z 5

Příjemné zakončení série, jen mi tento díl přišel trochu uspěchaný.

LoverBooks
08.01.2017 5 z 5

Skvělé zakončení série.
Celá série je úplně bezvadná

Sarfias
02.10.2016 5 z 5

Jak jsem nebyla nadšená z druhého dílu, třetí (i přes to, že jsem sem tam skřípala zuby nad blbostí hlavní představitelky) díl mě spíše potěšil.
Závěr byl zajímavý (pozor následuje velký spoil) jen jsem nepochopila, jak rychlé, náhlé v podstatě úplně normální byla smrt jednoho z nápadníků naší představitelky.
Budu ale rozumná..kdyby byla hlavní hrdinka moudrá, asi by se v knize v podstatě nic moc nestalo :-D
Suma sumárum, dobré podzimní čtení.

carllie
27.06.2016

Třetí díl me docela zklamal, čekala jsem něco víc. Zacatek mě moc nebavil, až spíše ke konci to bylo zajímavé. Celé sérii bych dala tak 4 hvězdičky.

Suza
11.04.2016 3 z 5

Třetí díl mě zklamal, připadalo mi, že všechna tajemství, která byla střežena v předchozích dílech, se najednou vyřešila na pár stránkách, některé zápletky byly zbytečné, jiné nedotažené... Moje hodnocení tohoto dílu je možná ovlivněno i tím, že jsem před ním četla lepší knihy o vlkodlacích (P. Briggs).

Dandulka
15.02.2016 5 z 5

Tahle série byla opravdu povedená a moc dobře se četla. Do samotného konce jsem nevěděla, jak to dopadne, a to konce většinou uhodnu. Opravdu doporučuji.

deedulka
14.11.2015 4 z 5

Třetí kniha začíná pokračováním velké bitvy, která byla závěrem předchozího dílu. Moc nadupaný rozjezd to však nebyl a příliš mne to nezaujalo. Pak se však děj přes bitvu přehoupl a začalo mne to bavit víc. Musím říct, že se to četlo rychle, i díky použití většího písma. Taková pohodovka s pořádným rozuzlením. :)

Violete
31.10.2015

Dost mě zklamalo, že Justin zemřel a že ho Katelyn zemřít nechala. Vše dělal z lásky k ní a smrt si nezasloužil. Proměnou jí zlepšil život a bez její proměny by ani nevznikla tato kniha. Celou dobu to vypadalo tak slibně jak jsem si představovala. Z Justina se mohl stát Katelyn manžel, zkrátka pár, který jsem si od prvního dílu přála. Knihu jsem přečetla za jeden den a do konce se mi moc líbila, ale Justinova smrt můj názor na celý poslední díl dost změnila :(

Miruš
05.10.2015 4 z 5

Některé detaily se mi zdají nedomyšlené, ale vcelku jsem se těšila, jak příběh dopadne ;-)

NikinkaFantasy
03.05.2015 5 z 5

Tahle knížka byla úžasná. Fajn, autorky mě překvapily. Opravdu jsem si nemyslela, že si budu čtení tak užívat. Ale Kat v tomto dílu byla úžasná, žádná naivní princeznička. Jedna z nejlepších ženských hrdinek. :-)

packaaaa
04.04.2015 5 z 5

Na tento díl jsem se hodně těšila a předčil má očekávání. Přečetla jsem ji za 2 dny, což normálně nečtu, ale od této knížky né a né se odtrhnout! :) Nikdy jsem nevěřila Justinovi a měla jsem pravdu. Vždy jsem chtěla a věřila už od prvního dílu, že Trick je něco víc a i tak s Edem ;)
Určitě si jí někdy přečtu a nejen tenhle díl, ale celou serii ;)

ciniminisek
12.03.2015 4 z 5

Titul Souboj se povedl a celé sérii doplnil mnoho nevyřčeného, tím všechny dílky do sebe zapadly a čtenář je spokojen. Autorky odvedly dobrou práci a já doufám, že už chystají něco dalšího.

Laurel
09.03.2015 5 z 5

Páni. Úžasné zakončení knížky. Takový převrat jsem fakt nečekala. Vůbec jsem se nemohla od děje odtrhnout. Konec byl úžasný, ostatně jako celá série :D Nemám, co bych vyčetla, takže 5* :3

pajka0071
10.02.2015 5 z 5

Wow! Fakt super. Četla jsem to vkuse celý den, ani jednou se od toho neodtrhla. Děj byl napínavý a hodně mě překvapil. Škoda, že jsem to už dočetla, moc mě to bavilo a určitě si to zase někdy přečtu! :D

orangerose
27.01.2015 5 z 5

nemám slov....., dokonalost sama, knížka byla napínavá celá od začátku do konce, ten dojemný konec se mi moc líbil ,a k knížce určitě vrátím , ke všem dílům - když to mám shrnout k téhle sérii vlčí pramen :D :)

P.s. : kdyby byl další díl této úžasné série , tak budu jedině ráda :)

Stariana
12.01.2015

Nevíte někdo jestli bude čtvrtý díl???

Zama
04.01.2015 5 z 5

Tak dlouho jsem čekala na tenhle díl.. a konečně je tu! :3 Během dvou dnů jsem ho přečetla.. A to co jsem se dočetla bych teda nečekala ani náhodou.. :O :) Moc pěkný,napínavý příběh.. :) Doporučuji :))